pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Reklamy

Tutaj możesz podzielić sie spostrzeżeniami, jakie filmy warto obejrzeć. Premiery kinowe, wasze recenzje, itp.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Mi te z plusa sie podobaja, Biedronka ma też fajne :D
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Wiedziałam, że gdzieś ten temat jest! Ta reklama Heyah z kruczkami i kotem, to najlepsza, jaką widziałam. Za każdym razem zwijam się ze śmiechu :lol2:
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

Reklamy plusa wymiatają :D
Ta reklama z TurboDymoManem czy jakoś tak, jest tak głupia, że aż śmieszna ;D
Awatar użytkownika
usiek
-#
-#
Posty: 307
Rejestracja: 2009-09-09, 20:01
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: usiek »

Mi się podobała reklama Heyah z tym kotkiem<333 (SRU!!!) :D
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Nie lubię reklam, które przerywają w najlepszych momentach. A potem jeszcze trwają z piętnaście minut i można nerwicy dostać. W ogóle mogliby wprowadzić taki licznik jak na comedy central, który pokazuje ile zostało czasu do końca reklam. Bo wtedy można by było odejść spokojnie od telewizora, bez obaw, że znowu się coś przegapi.
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

Reklamy są strasznie denerwujące.
Potrafią się dłużyć w nieskończoność.
Podobały mi się niektóre reklamy Plusa, no i Tesco ;D
Awatar użytkownika
marionetkowa
-#
-#
Posty: 823
Rejestracja: 2010-02-23, 00:26

Post autor: marionetkowa »

Rodzina oglada telewizje a tu nagle film...

Tak w sumie mozna dzisiaj podsumować ogladanie telewizji. Reklam nie lubie dlatego u mnie leci przedewszystkim HBO itd gdzie ich nie ma albo nie ogladam wcale.
Z tego co pamietam to jakies chipsy mialy fajne reklamy i kiedys plus bo teraz to juz naciagane jest bardzo.
amoniak
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2009-06-01, 14:19

Post autor: amoniak »

reklamy są masakryczne, dobrze że w kinach tego nie ma. Chociaż zauważyłem, że to też zależy od seansu, w weekendy zaobserwowałem większą ilość reklam, bylem w środę, niby na sponsorowanym seansie z Orange i reklam było jak na lekarstwo. Ale dzień tygodnia nie jest jakąś regułą.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

amoniak pisze:dobrze że w kinach tego nie ma.
no w kinach na początku przez dobre 15 minut są reklamy.
Awatar użytkownika
s3r0
-#
-#
Posty: 302
Rejestracja: 2010-05-13, 16:52
Lokalizacja: Poznań

Post autor: s3r0 »

Reklamy? To raczej są krótko metrażowe filmy puszczane w przerwie filmu :)
Nie znoszę tego!
amoniak
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2009-06-01, 14:19

Post autor: amoniak »

Wiem, że w kinach są bloki reklamowe przed seansem. Zawsze były i będą ale to zależy od seansu na jaki się idzie. Mam na myśli różne dni i akcje. Na zwykły pokaz zawsze będą mega reklamy, kiedyś w jakimś konkursie wygrałem bilety i nie było żadnych reklam, tylko film od razu, czasami chodzę na środy z Orange i CC puszcza sporadyczne reklamy przed filmem więc jest pewnie jakaś reguła.
gringot
-#
-#
Posty: 200
Rejestracja: 2018-11-18, 18:50

Re: Reklamy

Post autor: gringot »

Marketing internetowy https://solv.pl/uslugi/ jest skuteczną formą reklamy, dzięki niej moja firma stała się znana na rynku i mam wielu klientów z czego bardzo się ciesze
Michalos
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2019-09-09, 12:22
Lokalizacja: Rotterdam

Re: Reklamy

Post autor: Michalos »

A ja tam lubię reklamy :) W szczególności te wyświetlane przed seansem w kinach, gdy puszczają trailery nowych filmów. Nigdy ich nie omijam, bo lubię pooglądać sobie zapowiedzi i wyłapać jakieś fajne nowe filmy. Reklamy wyświetlane w telewizji też mam wrażenie jakby prezentowały coraz wyższy poziom i czasem nawet z przyjemnością się je ogląda. 8)
ODPOWIEDZ