pompy abs, abs pump

wiercenie studni

soki warzywne

Ogólna dyskusja na tematy kulinarne.
crystalka
-#
-#
Posty: 133
Rejestracja: 2018-07-25, 13:45

soki warzywne

Post autor: crystalka »

Lubicie? Regularnie kupuję, chyba najbardziej mi posmakowały te vega z tymbarka, śródziemnomorski pycha. Traktuję taki sok jako przekąskę bo sa bardzo sycące.
Awatar użytkownika
Nastka99
VIP
VIP
Posty: 13
Rejestracja: 2018-11-28, 14:25

Re: soki warzywne

Post autor: Nastka99 »

Też bardzo lubię soki warzywne, są naprawdę sycące i można taki sok potraktować jak danie. :D Ja lubię soki przygotowywane ze świeżych warzyw. :P
liliawodna
VIP
VIP
Posty: 17
Rejestracja: 2019-03-11, 22:02

Re: soki warzywne

Post autor: liliawodna »

Lubie ale nie kupuje gotowców. Stawiam na zdrowie wiec robimy soki i musy w domu. Kupiliśmy wyciskarkę wolnoobrotową Midea ktora świetnie radzi sobie i z warzywami i owocami i cytrusami. Mozna w niej tez robic lody co jest mega fajne :D Teraz przynajmniej wiem co jem i co pija moje dzieci.
napomocyn
-#
-#
Posty: 44
Rejestracja: 2018-12-05, 14:57

Re: soki warzywne

Post autor: napomocyn »

no to podziwiam że macie czas i chęć i kasę na codzienne przygotowywanie takich soków, bo wcale to tanio nie wychodzi chyba że ma się dostęp do własnych warzyw i owoców, znam tego tymbarka, bardzo dobry, śródziemnomorski jest spoko
zbyhu
-#
-#
Posty: 71
Rejestracja: 2015-03-24, 13:03
Kontakt:

Re: soki warzywne

Post autor: zbyhu »

jakoś nie lubię soków warzywnych, za gęste dla mnie wolę np z tymbarka sok pomarańczowy.
olalena
-#
-#
Posty: 32
Rejestracja: 2020-04-29, 08:35

Re: soki warzywne

Post autor: olalena »

Lubie warzywne tymbark vega, często kupuję je sobie do pracy na drugie śniadanie. Zwłaszcza latem, kiedy nie mam ochoty na ciepłe posiłki, a taki sycący sok spokojnie jest w stanie zastąpić zupę
ODPOWIEDZ