pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Pomysły na ciekawe imprezy.

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tutaj można poćwiczyć pisanie postów.
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Pomysły na ciekawe imprezy.

Post autor: puzon »

Zacznę od siebie ;) W zeszły weekend dwoje moich znajomych robiło łączone urodziny i zaskoczyli nas organizacją. Bawiliśmy się w kryminalną grę fabularną : . Kto zabił. Mieliśmy gotowy scenariusz całego przedsięwzięcia, ucharakteryzowaliśmy się każdy za innego uczestnika i odgrywaliśmy swoje role, starając się rozwikłać zagadkę. Każdemu się podobało.
Ten, kto raz nie złamie w sobie tchórzostwa, będzie umierał ze strachu do końca swoich dni.
Awatar użytkownika
noisevictim
VIP
VIP
Posty: 22
Rejestracja: 2012-12-29, 01:02

Post autor: noisevictim »

Taka imprezowa mafie jest świetna!
W opstatnie wakacje moja koleżanka postanowiła urządzić piana party (;
Miała dośc duży basen, więc wszytsko udało się znakomicie.Paradadoksalnie, najlepszą zabawe mieliśmy robiąc pianę, a nie bawiąc się w niej.
Naprawde polecam!
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Post autor: puzon »

Tego typu pomysłów mam dużo i zwykle wykorzystywane są podczas imprez grupowych takich jak sylwester etc.







_________________
http://centrumkasiarzy.pl - kasy fiskalne
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Fajnym pomysłem jest też przed imprezą spotkać się ze znajomymi, porobić karteczki i na każdej napisać jeden kolor, tak żeby się nie powtarzały. Każdy uczestnik losuje jeden kolor i na imprezie musi się stawić ubrany od góry do doły w stroju o wylosowanym kolorze. Super wychodzi na zdjęciach, szczególnie w pierwszej fazie imprezy, bo pózniej róznie bywa ;P
Bravo23
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2016-07-26, 18:12

Re: Pomysły na ciekawe imprezy.

Post autor: Bravo23 »

Ciekawa sprawa. A co powiecie o imprezach dla dzieci. Zastanawiam się gdzie zabrać swoje pociechy na urodziny. Przeszukuję własnie internet i w oko wpadło mi coś takiego https://ancymondo.pl/ancyscianki . Macie może jakieś doświadczenia związane z tym miejscem? Wydaje mi się, że może być ciekawie :) Chciałbym by dzieciaki się dobrze bawiły i żeby taki wypad został im na długo w pamięci.
napomocyn
-#
-#
Posty: 44
Rejestracja: 2018-12-05, 14:57

Re: Pomysły na ciekawe imprezy.

Post autor: napomocyn »

lubię imprezy tematyczne, zawsze jest sporo zabwy przy tym, ostatnio byłem na takiej stylizowanej na greckich bogów itp, wszyscy biegali w tunikach :D mój wkład to był alko i skrzynka tymbarka w szkle, był szwedzki stół wiec nie było nawet ię jak rozkładać ze szklankami a tak każdy złapal butelke i z głowy
ODPOWIEDZ