pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Wakacje

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Pasiflora
-#
-#
Posty: 100
Rejestracja: 2018-08-14, 11:56

Wakacje

Post autor: Pasiflora »

To chyba jeden z najbardziej popularnych kierunków jeżeli chodzi o wakacje. Pozostaje tylko wybrak odpowiednią lokalizacje, by móc się cieszyć wypoczynkiem. My zastawiamy się nad Darłowem. Jeszcze w tych regionach nie byliśmy a w tych apartamentach https://plater74.pl/atrakcje/ mają sporo atrakcji więc nawet jak pogoda nie dopisze to będzie co robić.
Alekas
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2018-10-16, 18:06

Re: Wakacje

Post autor: Alekas »

Ja wolę wakacje za granicą, poza sezonem oczywiście :) W marcu wybieramy się do Malagi.
esen
-#
-#
Posty: 289
Rejestracja: 2015-03-03, 10:14

Re: Wakacje

Post autor: esen »

Teraz tylko ciepłe kraje, nawet na Bieszczady juz za późno.
malra
-#
-#
Posty: 128
Rejestracja: 2016-07-19, 21:38

Re: Wakacje

Post autor: malra »

Na przełomie stycznia i lutego zaplanowałam zimowe wakacje tzn. wyjazd do Iranu. Spędzę tam 13 dni na zwiedzaniu i odkrywaniu ciekawych i nieznanych miejsc jak poznawaniu tamtejszej ludności. Przewodnikiem po tym nieznanym kraju będzie dla mnie organizator wyjazdu Wytwórnia Wypraw. Ona zajmuje się też wszelkimi sprawami organizacyjnymi ja jako turysta będę czerpać z ich doświadczenia i znajomości odwiedzanych miejsc by móc zobaczyć jak najwięcej.
cateringpozytywny
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2019-01-21, 02:39

Re: Wakacje

Post autor: cateringpozytywny »

Gdzie najbardziej lubicie jeździć na wakacje? Jakie mejsca polecacie?
https://catering-pozywny.pl/
Cai
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2019-02-01, 09:40

Re: Wakacje

Post autor: Cai »

Teraz np Maroko, ciepło i wbrew pozorom bezpiecznie.
malra
-#
-#
Posty: 128
Rejestracja: 2016-07-19, 21:38

Re: Wakacje

Post autor: malra »

Wakacje tylko tam gdzie jest ciepło. W tym roku ruszam na zwiedzanie Iranu z Wytwórnią Wypraw. Zapowiada się niezapomniana przygoda z licznym zwiedzaniem atrakcyjnych zakątków tego kraju i poznawaniem jego kultury. Wytwórnia słynie z opinii znakomitego organizatora, a ich piloci wycieczek według napotkanych licznych opinii byłych uczestników są rewelacyjni i potrafią ciekawie opowiadać.
sevebrzo
VIP
VIP
Posty: 16
Rejestracja: 2019-06-14, 07:14

Re: Wakacje

Post autor: sevebrzo »

malra pisze: 2019-03-14, 20:18 Wakacje tylko tam gdzie jest ciepło. W tym roku ruszam na zwiedzanie Iranu z Wytwórnią Wypraw. Zapowiada się niezapomniana przygoda z licznym zwiedzaniem atrakcyjnych zakątków tego kraju i poznawaniem jego kultury. Wytwórnia słynie z opinii znakomitego organizatora, a ich piloci wycieczek według napotkanych licznych opinii byłych uczestników są rewelacyjni i potrafią ciekawie opowiadać.
Iran to ciekawa propozycja. Taka bardzo odmienna i raczej nie jest to kierunek, który jest popularny. Tym samym zyskujemy to, że jest tam spokój i mało turystycznie. To zaleta. Brak chińskiej tandety i naciągania, tak obecnie popularnego w wszelkich kurortach. Jak sobie spojrzałem na ofertę Wytwórni Wypraw to mają całkiem sporo wycieczek w mniej popularne kierunki. Fajnie.
zamik
-#
-#
Posty: 32
Rejestracja: 2018-09-29, 20:17

Re: Wakacje

Post autor: zamik »

Moja córka w sumie nie tak dawno była na zielonej szkole w ośrodku Wiktorowo. To jest niedaleko Bydgoszczy w sumie. Świetnie przystosowany ośrodek. Żeby nie wychowawczyni mojej Ani, to nie wiedziałabym o tym miejscu. Tam z tego co teraz wiem to i pobyty wakacyjne oferują, obozy sportowe. Mają super wyposażenie, dużo terenów zielonych, boiska, ściankę wspinaczkową. Naprawdę nie można się tam nudzić, jak to określiła moja córka.
kamsli
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2019-07-25, 14:53

Re: Wakacje

Post autor: kamsli »

Ja jestem fanem górskich klimatów, więc w tym roku wybieram się drugi raz do Popradu, na Słowację :) polecam jeśli lubicie ciszę, spokój, piękne trasy spacerowe, a dla miłośników pływania znajduje się tam atrakcja w postaci parku wodnego AquaCity z 13 basenami :)
domi.nika
VIP
VIP
Posty: 17
Rejestracja: 2019-07-08, 13:51

Re: Wakacje

Post autor: domi.nika »

Na wakacje polecam polecieć na Sardynie, możecie przeczytać artykuł o tym dlaczego warto https://www.e-uczelnia.edu.pl/dlaczego- ... -sardynie/ :D
Darek75
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2019-09-03, 22:03

Re: Wakacje

Post autor: Darek75 »

Wszystko zależy od miesiąca, w którym je planujecie. Ja osobiście uważam, że nad polskim morze jest najlepiej na jesień ;)
szambelan
-#
-#
Posty: 55
Rejestracja: 2019-09-23, 14:07

Re: Wakacje

Post autor: szambelan »

kamsli pisze: 2019-07-25, 15:06 Ja jestem fanem górskich klimatów, więc w tym roku wybieram się drugi raz do Popradu, na Słowację :) polecam jeśli lubicie ciszę, spokój, piękne trasy spacerowe, a dla miłośników pływania znajduje się tam atrakcja w postaci parku wodnego AquaCity z 13 basenami :)
Teraz to bardziej należy już myśleć o trasach narciarskich niż o spacerowych. My już wykupiliśmy wyjazd do Bukowel ze wspomnianą tu wyżej Wytwórnią Wypraw. Niby ośrodek na Ukrainie ale wyposażenie prosto z Alp. Cenowo bardzo atrakcyjnie. No i ilość tras zaskakuje.
rokoko
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2019-09-30, 11:56
Lokalizacja: Jasło

Re: Wakacje

Post autor: rokoko »

W Polsce też jest sporo pięknych miejsc gdzie fajnie można spędzić urlop. W tym roku np byłam w Siedlisku Janczar na Podkarpaciu http://www.siedliskojanczar.pl piękne miejsce i mnóstwo atrakcji. Sprawdźcie sami :)
gringot
-#
-#
Posty: 200
Rejestracja: 2018-11-18, 18:50

Re: Wakacje

Post autor: gringot »

Wakacje pod namiotem były udane z chęcią jeszcze raz bym pojechał, jednak w tym roku już się nie uda. Jeśli chodzi o tanie noclegi nad morzem, to warto skorzystać ze strony https://www.przymorzu.pl/noclegi/campingi-pola-namiotowe
ODPOWIEDZ