pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Gdzie dobrze zjeść na Lubelszczyźnie?

Miejsca które warto odwiedzić
lektor
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2011-12-06, 10:21

Gdzie dobrze zjeść na Lubelszczyźnie?

Post autor: lektor »

Jedziemy w ostatnim tygodniu sierpnia ze znajomymi na Lubelszczyznę troszkę pozwiedzać. Plan mamy już mniej więcej opracowany gdzie co zobaczyć, ale chcemy też zahaczyć o jakieś dobre jedzonko, najlepiej niespotykane na mazowszu, możecie jakieś miejsca mi polecić? będziemy od Lublina po Zamość jeździć.
Suzanne
VIP
VIP
Posty: 21
Rejestracja: 2011-12-06, 16:25

Post autor: Suzanne »

Zamość jest pięknym miejscem do zwiedzania. Z racji tego, że lubię włoskie jedzenie, często wybieram pizzerie, w Zamościu godną polecenia jest pizzeria Werona. Za tradycyjnym nie przepadam, więc takich restauracji nie polecę.
ubot88
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2012-08-08, 12:52

Post autor: ubot88 »

Słyszałam,że w tych okolicach jest dobra restauracja z wyśmienitym jedzeniem.Ceny są równie atrakcyjne.Ale nazwy niestety nie podam,może ktoś inny się orientuje?
Awatar użytkownika
misterpop
-#
-#
Posty: 48
Rejestracja: 2011-12-09, 11:00

Post autor: misterpop »

Skoro już będziecie w Zamościu, to niedaleko będziecie mieli do Biłgoraja, gdzie jest fajna restauracja, która serwuje dania regionalne - Sitarska . Miła atmosfera, niedrogo i przede wszystkim smacznie. Jeśli zdecydujecie się tam zatrzymać, to koniecznie spróbujcie dorsza w cieście piwnym, paluchy lizać hehe.
Atom
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2014-02-04, 09:06

Post autor: Atom »

Byłem tam kiedyś w dobrej knajpie, ale po takim czasie już pewnie nie istnieje
poli
VIP
VIP
Posty: 13
Rejestracja: 2014-04-15, 09:04
Kontakt:

Post autor: poli »

lubię dobrze zjeść wszędzie
karolina_61866
-#
-#
Posty: 40
Rejestracja: 2016-04-05, 16:52

Post autor: karolina_61866 »

Moją ulubioną restauracją we Wrocławiu jest Okrasa http://restauracjaokrasa.pl/ Jedzenie genialne! Mistrzowska sałatka z wątróbką i sosem malinowym - poezja smaków, mimo jedzenia samych sałat - najedzone do syta. Jesteśmy zachwycone i na pewno wrócimy do tego miejsca. Dobrze skomponowane menu, wykwintnie i bardzo, bardzo smacznie!
SharonFus
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2019-03-04, 13:00
Lokalizacja: 1fatp8uh3k5159596
Kontakt:

Gdzie dobrze zjesc na Lubelszczyznie

Post autor: SharonFus »

W nastepny tydzien wybieramy sie grupowo pod namiot.
Waznym czynnikiem jest jak najnizszy koszt pobytu, tak wiec forumowicze gdzie mozna zjesc cos sensownego za male pieniadze?

___
XEvil 4.0: perfect CAPTCHA's breaker, included ReCaptcha-2 and ReCaptcha-3!
1fatp8uh3k5159596
ODPOWIEDZ