pompy abs, abs pump

wiercenie studni

lampy Bioptron

Jestes Chory? Cos Ci dolega? Nie wiesz co z tym zrobic? Napisz, a sprobujemy Ci pomoc.
Baska
-#
-#
Posty: 42
Rejestracja: 2018-09-19, 22:09

Re: lampy Bioptron

Post autor: Baska »

DoradcaOnlineZepter pisze: 2019-01-06, 13:58 Owszem, chociaż w przypadku lampy MedAll można zakupić statyw dzięki któremu korzystanie z urządzenia będzie dużo wygodniejsze, a naświetlanie okolic kręgosłupa czy pleców nie będzie stanowiło problemu.

A gdzie można zakupić taki statyw? Orientuje się pan jak on dokładnie się nazywa?

@Doradca a czy ta lampa stymuluje może produkcję kolagenu ? Można się pozbyć zmarszczek używając jej ?
rrrosalita
VIP
VIP
Posty: 24
Rejestracja: 2018-11-17, 19:26

Re: lampy Bioptron

Post autor: rrrosalita »

DoradcaOnlineZepter pisze: 2019-01-06, 13:58 Lampy można wykorzystywać przy różnorakich schorzeniach. Dla przykłady lampa MedAll może pomóc przy przewlekłych bólach szyi i pleców/kręgosłupa, przy kuracji ran/blizn, trądziku/łuszczycy, urazów sportowych, chorób wynikających z procesu starzenia się oraz stanów zapalnych. Warto też przed rozpoczęciem terapii skonsultować się z lekarzem.
A ta druga ma na co przeznaczenie? Pytam ,bo przy kupnie musze zdecydować którą wziąć.
DoradcaOnlineZepter pisze: 2019-01-06, 13:58 Owszem, chociaż w przypadku lampy MedAll można zakupić statyw dzięki któremu korzystanie z urządzenia będzie dużo wygodniejsze, a naświetlanie okolic kręgosłupa czy pleców nie będzie stanowiło problemu.
Czy jest on w jakimś zestawie promocyjnym razem/?
DoradcaOnlineZepter
VIP
VIP
Posty: 23
Rejestracja: 2018-11-19, 15:02

Re: lampy Bioptron

Post autor: DoradcaOnlineZepter »

Baska pisze: 2019-01-06, 16:19 A gdzie można zakupić taki statyw? Orientuje się pan jak on dokładnie się nazywa?
Pod tym linkiem znajdziesz wszelkie informacje na temat statywu do lampy MedAll shop.zepter.com.pl/therapy/medall-floor-stand-medall
Baska pisze: 2019-01-06, 16:19 @Doradca a czy ta lampa stymuluje może produkcję kolagenu ? Można się pozbyć zmarszczek używając jej ?
Owszem. W przypadku użycia lampy MedoLight wystarczy naświetlać okolice zmarszczek przez okres 20-30 dni 2 razy dziennie po 5 minut na 3 programie lampy aby zobaczyć efekty.
DoradcaOnlineZepter
VIP
VIP
Posty: 23
Rejestracja: 2018-11-19, 15:02

Re: lampy Bioptron

Post autor: DoradcaOnlineZepter »

rrrosalita pisze: 2019-01-06, 19:53 A ta druga ma na co przeznaczenie? Pytam ,bo przy kupnie musze zdecydować którą wziąć.
Urządzenie Medolight to również produkt medyczny służący do terapii światłem LED o długości fali 640 oraz 880 nm. Urządzenie jest w stanie pomóc w terapii ponad 50 różnych schorzeń. Więcej na ten temat znajdziesz tutaj -> shop.zepter.com.pl/therapy/medolight-medical-light-therapy#tab-presentation
rrrosalita pisze: 2019-01-06, 19:53 Czy jest on w jakimś zestawie promocyjnym razem/?
Oczywiście. Tutaj jest link do oferty -> shop.zepter.com.pl/therapy/bioptron-medall#tab-about-product
rrrosalita
VIP
VIP
Posty: 24
Rejestracja: 2018-11-17, 19:26

Re: lampy Bioptron

Post autor: rrrosalita »

DoradcaOnlineZepter pisze: 2019-01-07, 20:32
rrrosalita pisze: 2019-01-06, 19:53 Czy jest on w jakimś zestawie promocyjnym razem/?
Oczywiście. Tutaj jest link do oferty -> shop.zepter.com.pl/therapy/bioptron-medall#tab-about-product
i jest mniejszy ;] bardziej poręczny.
DoradcaOnlineZepter pisze: 2019-01-07, 20:28
Owszem. W przypadku użycia lampy MedoLight wystarczy naświetlać okolice zmarszczek przez okres 20-30 dni 2 razy dziennie po 5 minut na 3 programie lampy aby zobaczyć efekty.
o, ciekawe jakie są efekty :D Bezinwazyjna metoda super ;]
DoradcaOnlineZepter
VIP
VIP
Posty: 23
Rejestracja: 2018-11-19, 15:02

Re: lampy Bioptron

Post autor: DoradcaOnlineZepter »

rrrosalita pisze: 2019-01-10, 15:15 i jest mniejszy ;] bardziej poręczny.
Owszem, MedoLight jest w kompaktowym rozmiarze dzięki czemu może być wygodniejszym rozwiązaniem.
rrrosalita pisze: 2019-01-10, 15:15 o, ciekawe jakie są efekty :D Bezinwazyjna metoda super ;]
O efektach na pewno przekonasz się jeżeli postanowisz zainwestować w swoje zdrowie i zaopatrzysz się w to małe ale niezwykle przydatne urządzenie! :)
rrrosalita
VIP
VIP
Posty: 24
Rejestracja: 2018-11-17, 19:26

Re: lampy Bioptron

Post autor: rrrosalita »

tak, tak dlatego mówię , mniejsze urządzenie to nawet lepiej. Nawet usadowisz się gdzieś wygodnie. Tym bardzej,że obie lampy mają podobne działanie.
@Doradco, chętnie przyłożę się do zakupu i opowiem o widocznych rezultatach poźniej
DoradcaOnlineZepter
VIP
VIP
Posty: 23
Rejestracja: 2018-11-19, 15:02

Re: lampy Bioptron

Post autor: DoradcaOnlineZepter »

rrrosalita pisze: 2019-02-01, 15:24 tak, tak dlatego mówię , mniejsze urządzenie to nawet lepiej. Nawet usadowisz się gdzieś wygodnie. Tym bardzej,że obie lampy mają podobne działanie.
@Doradco, chętnie przyłożę się do zakupu i opowiem o widocznych rezultatach poźniej
W takim razie zapraszam do złożenia zamówienia shop.zepter.com.pl/therapy/medolight-medical-light-therapy#tab-about-product. W razie jakichkolwiek pytań zachęcam do ich zadawania.

Paweł
Doradca Online Zepter International Poland
Awatar użytkownika
izka3123
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2019-02-05, 12:11

Re: lampy Bioptron

Post autor: izka3123 »

Mi się wydaje, że lepiej to zostawić specjaliście. Można wielu problemów dzięki temu uniknąć.
świat jest ciągle taki sam, bo ciągle jest niespodziewany.
rrrosalita
VIP
VIP
Posty: 24
Rejestracja: 2018-11-17, 19:26

Re: lampy Bioptron

Post autor: rrrosalita »

Co masz na myśli>?
DoradcaOnlineZepter
VIP
VIP
Posty: 23
Rejestracja: 2018-11-19, 15:02

Re: lampy Bioptron

Post autor: DoradcaOnlineZepter »

izka3123 pisze: 2019-02-05, 19:39 Mi się wydaje, że lepiej to zostawić specjaliście. Można wielu problemów dzięki temu uniknąć.
Witaj,
Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości zawsze możesz skonsultować pomysł światłoterapii w przypadku dokuczającej Ci choroby z lekarzem, który zna produkt. Dzięki temu zyskasz 100% pewność, że światłoterapia będzie odpowiednią kuracją.
Paweł
Doradca Online Zepter International Poland
doradca@zepter.com.pl
DoradcaOnlineZepter
VIP
VIP
Posty: 23
Rejestracja: 2018-11-19, 15:02

Re: lampy Bioptron

Post autor: DoradcaOnlineZepter »

rrrosalita pisze: 2019-02-11, 15:35 Co masz na myśli>?
Warto po prostu pamiętać o przeciwwskazaniach dotyczących różnorakich terapii. W przypadku kuracji światłem przy użyciu lamp Bioptron przeciwwskazaniami są choroby nowotworowe, stany po transplantacji narządów, fotouczulenia, ciąża, padaczka czy choroby tarczycy. W takich przypadkach należy albo zrezygnować z kuracji albo skonsultować się ze specjalistą i zastosować do jego zaleceń.
Paweł
Doradca Online Zepter International Poland
doradca@zepter.com.pl
Baska
-#
-#
Posty: 42
Rejestracja: 2018-09-19, 22:09

Re: lampy Bioptron

Post autor: Baska »

@Doradca a czy można dokonać zakupu z podziałem na raty? Bo chyba jestem już zdecydowana na lampę :)
@izka3123 wydaje mi się że jeśli masz jakieś obawy przed stosowaniem , albo należysz do grupy osób, która z jakiegoś powodu nie powinna używać lampy, to konsultacja z lekarzem jak najbardziej będzie przydatna. Ale jeżeli nie, to nie ma co się czaić tylko zamawiać bo uważam że sprzęt jest świetny i warto go mieć na swoim domowym wyposażeniu.:)
DoradcaOnlineZepter
VIP
VIP
Posty: 23
Rejestracja: 2018-11-19, 15:02

Re: lampy Bioptron

Post autor: DoradcaOnlineZepter »

Baska pisze: 2019-02-12, 22:20 @Doradca a czy można dokonać zakupu z podziałem na raty? Bo chyba jestem już zdecydowana na lampę :)
Oczywiście, istnieje możliwość zakupu urządzenia na raty. Wybór tej opcji będzie dostępny z poziomu Twojego koszyka :) Mam nadzieję, że urządzenie będzie długo służyło w Twojej rodzinie! W razie pytań pozostaję do dyspozycji.
Paweł
Doradca Online Zepter International Poland
shop.zepter.com.pl
doradca@zepter.com.pl
rrrosalita
VIP
VIP
Posty: 24
Rejestracja: 2018-11-17, 19:26

Re: lampy Bioptron

Post autor: rrrosalita »

DoradcaOnlineZepter pisze: 2019-02-12, 10:56
Warto po prostu pamiętać o przeciwwskazaniach dotyczących różnorakich terapii. W przypadku kuracji światłem przy użyciu lamp Bioptron przeciwwskazaniami są choroby nowotworowe, stany po transplantacji narządów, fotouczulenia, ciąża, padaczka czy choroby tarczycy. W takich przypadkach należy albo zrezygnować z kuracji albo skonsultować się ze specjalistą i zastosować do jego zaleceń.
Paweł
Doradca Online Zepter International Poland
doradca@zepter.com.pl
Oczywiście tez tak uważam. Ale jeżeli mam możliwość zakupienia, a chodzenie do fizjoterapeuty, czy innego lekarza na te same zabiegi , to wolę w domu
DoradcaOnlineZepter pisze: 2019-02-13, 09:47 Oczywiście, istnieje możliwość zakupu urządzenia na raty. Wybór tej opcji będzie dostępny z poziomu Twojego koszyka :) Mam nadzieję, że urządzenie będzie długo służyło w Twojej rodzinie! W razie pytań pozostaję do dyspozycji.
Paweł
Doradca Online Zepter International Poland
shop.zepter.com.pl
doradca@zepter.com.pl
To tez jest wyjscie! W końcu nie są to małe pienązki. raty na pewno będą pomocne.
ODPOWIEDZ