pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Dorby dentysta

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tutaj można poćwiczyć pisanie postów.
elaiga
-#
-#
Posty: 385
Rejestracja: 2018-12-10, 14:13

Dorby dentysta

Post autor: elaiga »

Witajcie! Szukam naprawdę dobrego dentysty w Toruniu. Chodziłoby mi o prawdziwą metamorfozę uśmiechu. To miałby być prezent dla naszej mamy z okazji 50 urodzin...Gdzie można liczyć na kompleksowe leczenie wraz z całą protetyką (mama ma sporo ubytków)? Z jakim gabinetem macie szczególnie dobre doświadczenia? Cena jest drugorzędna, najważniejsze żeby efekt końcowy był jej wart ;) Ktoś, coś?
kingakurek
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2019-01-08, 09:12

Re: Dorby dentysta

Post autor: kingakurek »

W Toruniu mam sprawdzoną klinikę stomatologiczną w galerii Polna Park. Można ich wizytówkę znaleźć na www.kse.dental. Robili mi pierwszy w życiu implant zęba i jestem bardzo happy z tego jak to wyszło. Ząb wygląda super naturalnie i w przeciwieństwie do protezy jest stabilny nie przesuwa się nie ma problemu z jedzeniem, gryzieniem jabłek orzechów, czekolady...gdzie przy protezie to była masakra.
Warnerscuch
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2018-12-18, 23:25
Lokalizacja: Panama
Kontakt:

Dorby dentysta

Post autor: Warnerscuch »

Czy znacie jakiegos dobrego dentyste lub klinike, gdzie mozna by bylo przeprowadzic kompleksowe badanie i ewentualne leczenie w przystepnej cenie?
<a href="https://www.noriualaus.com/aroma-rice-cooker/">https://www.noriualaus.com/</a>
martagutek
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2019-02-08, 08:50

Re: Dorby dentysta

Post autor: martagutek »

kingakurek pisze: 2019-01-08, 09:13 W Toruniu mam sprawdzoną klinikę stomatologiczną w galerii Polna Park. Można ich wizytówkę znaleźć na www.kse.dental. Robili mi pierwszy w życiu implant zęba i jestem bardzo happy z tego jak to wyszło. Ząb wygląda super naturalnie i w przeciwieństwie do protezy jest stabilny nie przesuwa się nie ma problemu z jedzeniem, gryzieniem jabłek orzechów, czekolady...gdzie przy protezie to była masakra.
Tez polecam KSE
Adamek1
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2019-02-14, 13:34
Kontakt:

Re: Dorby dentysta

Post autor: Adamek1 »

martagutek pisze: 2019-02-08, 08:51
kingakurek pisze: 2019-01-08, 09:13 W Toruniu mam sprawdzoną klinikę stomatologiczną w galerii Polna Park. Można ich wizytówkę znaleźć na www.kse.dental. Robili mi pierwszy w życiu implant zęba i jestem bardzo happy z tego jak to wyszło. Ząb wygląda super naturalnie i w przeciwieństwie do protezy jest stabilny nie przesuwa się nie ma problemu z jedzeniem, gryzieniem jabłek orzechów, czekolady...gdzie przy protezie to była masakra.
Tez polecam KSE
a jak to wygląda cenowo?
Jalelka
-#
-#
Posty: 36
Rejestracja: 2019-03-28, 18:12

Re: Dorby dentysta

Post autor: Jalelka »

Wydaje mi sie że dentystów jest coraz więcej dobrych.
Ostatnio zmieniony 2019-08-26, 11:07 przez Jalelka, łącznie zmieniany 2 razy.
koko
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2019-08-08, 10:55
Lokalizacja: Tarnów

Re: Dorby dentysta

Post autor: koko »

Trochę z innej części kraju,ale polecam gabinet stomatologiczny w Rzeszowie http://www.kolodziejczykowie.pl/uslugi/ ... achowawcza mają bardzo szeroki zakres usług i wszystko na wysokim poziomie.
pomidor6
-#
-#
Posty: 33
Rejestracja: 2019-04-30, 17:53

Re: Dorby dentysta

Post autor: pomidor6 »

Ważne jest aby zrobić też dobry Rtg zębów lub inne bardziej szczegółowe prześwietlenie typu cefalometria albo pantomogram. Sama byłam na takim w pracowni Diagdent w dzielnicy Włochy. Mój dentysta mnie tam skierował bo robią bardzo dokładne zdjęcia i szybciutko mozna wszystko załatwić
ODPOWIEDZ