pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Jaki materiał wybrać na podłogę?

Dział przeznaczony dla Kobiet.
malra
-#
-#
Posty: 128
Rejestracja: 2016-07-19, 21:38

Jaki materiał wybrać na podłogę?

Post autor: malra »

Wraz z nastaniem wiosny narodziły się w mej głowie plany remontu mego pokoju. Nowa podłoga, malowanie, przemeblowanie, zakup nowych dodatków. Największym problemem będzie wybór podłogi. Chętnie na podłodze widziałabym litą deskę lub ewentualnie wykładzinę dywanową. Jak myślicie co będzie lepsze? Gdzie kupować by uzyskać jak najlepsze ceny? Podzielcie się swymi doświadczeniami w zakresie wymiany podłogi.
glamko
-#
-#
Posty: 298
Rejestracja: 2016-08-15, 20:02

Post autor: glamko »

Myślę, że ułożenie parkietu będzie najlepszym pomysłem, jeżeli kupisz dobry klej, to na pewno będziesz się długo cieszył dobrym stanem podłogi http://podlogi24.net/sika-klej-parkieci ... _3722.html
karolina_61866
-#
-#
Posty: 40
Rejestracja: 2016-04-05, 16:52

Post autor: karolina_61866 »

Wybrałabym zdecydowanie panele. w Drew-Lux mają dużo wzorów listem przypodłogowych które idealnie pasują do każdego rodzaju. Ceny też dobre, bo to producent a nie sklep, czy też jakaś hurtownia. Mi w oko wpadły takie bardziej proste wzory, bez frezów ozdobnych
malra
-#
-#
Posty: 128
Rejestracja: 2016-07-19, 21:38

Post autor: malra »

karolina_61866 pisze:Wybrałabym zdecydowanie panele. w Drew-Lux mają dużo wzorów listem przypodłogowych które idealnie pasują do każdego rodzaju. Ceny też dobre, bo to producent a nie sklep, czy też jakaś hurtownia. Mi w oko wpadły takie bardziej proste wzory, bez frezów ozdobnych
W panelach nie gustuję. Spojrzałam na stonę tego producenta i muszę przyznać, że wybór duży, a i deske podłogową ma i to w fajnej cenie. Mam jednak pytanie karolina_61866 kupowałaś coś u nich? Jak z jakością tych materiałów i ich dostawą?
karolina_61866
-#
-#
Posty: 40
Rejestracja: 2016-04-05, 16:52

Post autor: karolina_61866 »

Tak, kupowałam u nich listwę przypodłogową z MDF. Wybrałam wysoką, lakierowana na biało zgodnie z obowiązującym trendem. Zakupu dokonałam przez internet, po wcześniejszym kontakcie z firmą. Szybko odpowiadają na zapytania, a towar dostarczają kurierem. Nie bój się tej metody dostawy ponieważ przesyłka jest bardzo dobrze zabezpieczona. Sam towar wysokiej jakości i bardzo starannie wykonany i pomalowany. Frezowania pięknie zdobią listwę, a listwa fantastycznie odświeżyła moje wnętrze domu.
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

Ja bym pewnie wybrała po prostu panele
Rhythm
-#
-#
Posty: 331
Rejestracja: 2014-06-13, 13:38

Post autor: Rhythm »

Teraz bardzo modne są podłogi z kamienia.
malra
-#
-#
Posty: 128
Rejestracja: 2016-07-19, 21:38

Post autor: malra »

karolina_61866 pisze:Tak, kupowałam u nich listwę przypodłogową z MDF. Wybrałam wysoką, lakierowana na biało zgodnie z obowiązującym trendem. Zakupu dokonałam przez internet, po wcześniejszym kontakcie z firmą. Szybko odpowiadają na zapytania, a towar dostarczają kurierem. Nie bój się tej metody dostawy ponieważ przesyłka jest bardzo dobrze zabezpieczona. Sam towar wysokiej jakości i bardzo starannie wykonany i pomalowany. Frezowania pięknie zdobią listwę, a listwa fantastycznie odświeżyła moje wnętrze domu.
Dzięki za podpowiedź. Kupiłam u nich potrzebny materiał na podłogę. Jestem bardzo zadowolona. Dobry kontakt, towar szybko wysłany i należycie zabezpieczony. Podłoga prezentuje się znakomicie.
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

Moim zdaniem najlepszy jest drewniany parkiet.
Ajlar
-#
-#
Posty: 125
Rejestracja: 2016-01-28, 19:55

Post autor: Ajlar »

Racja, że parkiet to najlepsze rozwiązanie. Teraz jest naprawde mnóstwo opcji jeśli chodzi o podłogi drewniane. Parkiet może mieć różne wzory i kolory oraz sposoby ułożenia desek. Ja wybrałam podłogę dębową z oferty firmy Baltic Wood https://www.balticwood.pl . Jest to piękna i zarazem wytrzymała podłoga, ktora doskonale pasuje do nowoczesnego wnętrza.
balek
-#
-#
Posty: 34
Rejestracja: 2018-05-15, 17:13

Post autor: balek »

Ja zdecydowałam się na panele LA047 http://podlogi24.net/wineo-la047-001-sa ... _6692.html w sumie to chyba jeden z najlepszych modeli dostępnych na rynku.
Baska
-#
-#
Posty: 42
Rejestracja: 2018-09-19, 22:09

Re: Jaki materiał wybrać na podłogę?

Post autor: Baska »

Skoro mowa o podłodze, to co sądzicie o jednolitych płytkach podłogowych w kuchni, przedpokoju i łazience? Chciałabym uniknąć jak największej liczby podziałów, kolorów i faktur. No i jaką fugę do tego wybrać, żeby się spisała we wszystkich pomieszczeniach tak samo dobrze? Pomocy !
alexx
-#
-#
Posty: 34
Rejestracja: 2018-09-19, 18:34

Re: Jaki materiał wybrać na podłogę?

Post autor: alexx »

Ciężko chyba będzie znaleźć dobrej jakości fugę która idealnie się sprawdzi w tych 3 miejscach perfekcyjnie. No chyba że wyszła fuga super jakości, to z chęcią się dowiem bo remont zbliża się wielkimi krokami
klawiszek
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2018-09-22, 14:30

Re: Jaki materiał wybrać na podłogę?

Post autor: klawiszek »

alexx pisze: 2018-09-20, 16:02 Ciężko chyba będzie znaleźć dobrej jakości fugę która idealnie się sprawdzi w tych 3 miejscach perfekcyjnie. No chyba że wyszła fuga super jakości, to z chęcią się dowiem bo remont zbliża się wielkimi krokami
Jasne, że są takie fugi. Przeżyłem już 3 remonty w swoim domu i kupuję duże opakowanie i wystarcza mi na łazienkę, taras i kuchnię. Polecam zainwestować w dobrą, sprawdzoną firmę. Pozdrawiam
alexx
-#
-#
Posty: 34
Rejestracja: 2018-09-19, 18:34

Re: Jaki materiał wybrać na podłogę?

Post autor: alexx »

Dobrą, sprawdzoną firmę, co proponujesz ?
ODPOWIEDZ