pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Mandaty za spozywanie alkoholu

Rozmowy na temat używek i nałogów.
ewenement88
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2011-04-03, 14:38

Mandaty za spozywanie alkoholu

Post autor: ewenement88 »

ten utwór mnie natchnął do założenia tego tematu:

http://www.youtube.com/watch?v=XkgHIjS-KhE

tak jak jego autorzy dostałem pare mandatów i uważam że to troche głupie, jak jest ciepło to lubie posiedziec i KULTURALNIE pogadac przy piwku na dworze w dobrym towarzystwie, uważam że to nie powód do wystawienia mandatu. Co innego picia na placach zabaw, przed blokiem itd, ale gdzies gdzie nikomu nie przeszkadzam?? Bez sensu
co o tym myslicie?
Awatar użytkownika
Kvasia
-#
-#
Posty: 117
Rejestracja: 2011-03-21, 10:35
Lokalizacja: Radzionków

Post autor: Kvasia »

hmm myślę, że no w sumie to malo szkodliwe, jeżeli się nie jest żulem i nie jest tak pijanym że się na ludzi rzuca to dla mnie to jest spoko... Widac ludzie którzy ustalają prawo nie byli takiego zdania więc.. no.. mamy teraz..
Michael
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2011-08-07, 15:20

Post autor: Michael »

Mój kolega dostał za ,, usiłowanie spożycia,, to jest dopiero glupota,a najlepsze, ze mial zamiar wypić w domu, tylko, ze usiadl na ławce w parku a w ręku trzymał w piwo :D No i... 20 zł dostał :D
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

O ile wiem jeśli piwo było zamknięte to nie mieli prawa dać mu mandatu.


Generalnie jestem przeciwna tym mandatom, jeśli widać, że osoba spożywająca nie jest pod widocznym wpływem, a jedynie delektuje się odrobiną alkoholu.
Michael
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2011-08-07, 15:20

Post autor: Michael »

Ale w naszym mieście policjanci są... mało inteligentni i mu dali . Nie przyjął mandatu i gliny skierowały sprawę do sądu . To naprawdę paranoja, ale takie rzeczy dzieją sie w naszym kochanym kraju

[ Dodano: 2011-08-07, 16:29 ]
Ja też jestem przeciwny takim mandatom, po co dawać menelom te mandaty, skoro i tak ich nie zapłacą?
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Skłamałabym, gdybym powiedziała, że nigdy nie przydarzyło mi się wypić piwa w miejscu publicznym, ale mimo wszystko jestem temu przeciwna. Uważam, że najczęściej postępują tak osoby, które piją pod ukryciem, a więc są to zazwyczaj nastolatkowie, o których piciu ich rodzice nie mają zielonego pojęcia. Nie chce nikogo urazić, ale nie oszukujmy się, że, gdyby nie te wszystkie browarki w miejscach publicznych byłoby o wiele czyściej, bo z moich obserwacji wynika, że park w moim miasteczku jest pełen butelek po piwie czy innym alkoholu a wyrzucają je nikt inny jak tylko ci, którzy ten trunek przed chwilą wypili a do kosza kilka metrów tak ciężko jest wstać.
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Post autor: puzon »

Jak się nie mylę to Wrocław walczy o to aby można było pić piwko pod chmurką. Mi też się nie podoba to jak ktoś pije sobie kulturalnie a policja i straż miejska polują na takich "przestępców". Chory system..


______________________________________
Najlepsze gumy! Sprawdź.
naczoka
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2013-07-15, 16:00
Lokalizacja: gdynia

Post autor: naczoka »

Dokładnie. Rozumiem osoby, które tylko to robią, ale są osoby (takie jak ja) które chcą czasami sobie ze znajomymi wypić jedno piwo i pójść do domu.
Awatar użytkownika
sparklesunshine
-#
-#
Posty: 79
Rejestracja: 2014-04-01, 14:02

Post autor: sparklesunshine »

Michael pisze:Mój kolega dostał za ,, usiłowanie spożycia,, to jest dopiero glupota,a najlepsze, ze mial zamiar wypić w domu, tylko, ze usiadl na ławce w parku a w ręku trzymał w piwo :D No i... 20 zł dostał :D
za trzymanie NIEOTWARTEGO PIWA w ręku nie miał prawa dostać mandatu, co to w ogóle za przepisy???
danielek22
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2018-06-09, 08:41

Re: Mandaty za spozywanie alkoholu

Post autor: danielek22 »

W tym kraju tak są małe mandaty za spożywanie alkoholu. Jakbym był policjantem to karałbym minimum 1000 złoty.

____________________________________
AasaPolska.pl
Awatar użytkownika
EmEl9
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2018-06-16, 17:21

Re: Mandaty za spozywanie alkoholu

Post autor: EmEl9 »

Nie mam za bardzo doświadczenia w tej dziedzinie. Ciężko będzie mi coś doradzić.
Zastanawiam się jednak, co z ludźmi, którzy nigdy nie cierpią na depresję.
Awatar użytkownika
trawkins
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2018-07-01, 19:24

Re: Mandaty za spozywanie alkoholu

Post autor: trawkins »

Moim zdaniem warto doradzić się w tej kwestii znajomych. Według mnie to jest najlepsze możliwe rozwiązanie.
Ale zdarza się czasem, że kiedy człowiek podejrzewa coś niedobrego, to skoro już się zaplątał w daną sprawę, bezwiednie usiłuje ukryć swoje podejrzenie nawet przed samym sobą.
ODPOWIEDZ