pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Dobry tłumacz przysięgły

Tematy na temat pracy, bezrobocia, rynku.
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Dobry tłumacz przysięgły

Post autor: puzon »

Witam. Czy moglibyście mi polecić dobre biuro tłumaczeń, które poradzi sobie z trudnymi tłumaczeniami technicznymi z języka francuskiego?
Awatar użytkownika
jerzyk
-#
-#
Posty: 207
Rejestracja: 2013-07-22, 11:30

Post autor: jerzyk »

Zobacz ten link - znajdziesz w nim adres strony www, która nakieruje Cię do jednego z większych biur tłumaczeń w Polsce. Posiada ono placówki w każdym większym mieście w Polsce chociaż myślę, że nie byłby problemem kontakt przez maila.
Istnieje ono od ponad 50 lat i pracują tam wykwalifikowani tłumacze, którzy na pewno nie powinni mieć problemu z tekstami technicznymi.
Jeśli chcesz mieć zadanie wykonane terminowo i z duża jakością to moim zdaniem warto.
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

Trudne tłumaczenia artykułów medycznych ogarnęło mi biuro Besttext, więc myślę, że z technicznymi również poradzą sobie znakomicie. Żeby wypytać o szczegóły, najlepiej po prostu się z nimi skontaktować. Wszelkie dane znajdują się na stronie.
kamilarolirad
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2015-10-07, 09:09
Kontakt:

Post autor: kamilarolirad »

Witam. Polecam biuro tłumaczeń kraków. Lingua Lab to nowoczesne biuro tłumaczeń, które posiada siedziby w Krakowie, Warszawie i Katowicach, oraz świadczy usługi online.
paluch686
-#
-#
Posty: 99
Rejestracja: 2016-01-18, 11:51

Post autor: paluch686 »

Naprawdę dobre biuro tłumaczeń to Lingbart - lingbart.com.pl bardzo szybka realizacja, doskonale wszystko dopięte, świetny kontakt. Polecam
Ajlar
-#
-#
Posty: 125
Rejestracja: 2016-01-28, 19:55

Post autor: Ajlar »

Powiem Wam, że znalezienie dobrego tłumacza jeszcze przysięgłego nieraz graniczy z cudem. Ja juz dobrze wiem co znaczy błędnie przetłumaczony tekst. Juz raz się "nadziałam" na tłumacze, przez którego miałam spore problemy bo źle przełożył tekst. Mi sa głownie potrzebne przekłady z rosyjskiego. Od jakiegoś czasu korzystam z pomocy pani Wandy Konior, ona wykonuje tłumaczenia w Krakowie, jest tłumaczem przysięgłym. Przekłady zawsze robi bardzo rzetelnie i na czas.
ODPOWIEDZ