pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Komedia francuskie

Tutaj możesz podzielić sie spostrzeżeniami, jakie filmy warto obejrzeć. Premiery kinowe, wasze recenzje, itp.
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Komedia francuskie

Post autor: galaxy »

Bardzo podobali mi sie Nietykalni, odladałam też kiedyś świetną o gejach chcacych (no jeden chciał, drugi nie) dziecka... polecicie jeszcze jakieś francuskie komedie?
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Post autor: Justynian »

Nie kojarzę takiego filmu :P Z tych co znam francuskich to "skrzydełko czy nóżka" i "kapuśniaczek" z Luisem de Finesem- świetne, stare jak nie wiem ale to moje pierwsze filmy z dzieciństwa:)
Awatar użytkownika
wygadany boj
-#
-#
Posty: 92
Rejestracja: 2012-02-21, 20:54

Post autor: wygadany boj »

Kapuśniaczek :D Był jeszcze Hibernatus - z zamarzniętym pradziadkiem ;) Na Nietyalnych byłem oczywiście w kinie, udało mi sie namówić dziewczynę i była bardzo wdzieczna, bo dawno nie oglądaliśmy tak dobrej komedii. Faceci od kuchni pewnie jej się spodobaja, bo lubi pichcić i z chęcią ją znowu zabiorę.
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

skoro tak, to zabierz ją koniecznie ;) Ja nie byłam, ale wczoraj znajomi wracajac z kina nas odwiedzili i wychwalali -że apetyczne, smakowite i smieszne.
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Post autor: Justynian »

A jakbyś coś jej ugotował to dopiero by była zadowolona:P
galaxy- no bez przesady, to był jednak film a nie pokaz tortów weselnych:P Było pokazywane jedzenie i to jest jak najbardziej na plus ale ja oceniam ten film za to jaką komedią był. Jako film oceniam go dobrze- jak ktoś lubi humor sytuacyjny to się bardzo ucieszy.
Awatar użytkownika
mickeymouse
-#
-#
Posty: 97
Rejestracja: 2012-01-05, 18:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mickeymouse »

3 według mnie najlepsze komedie francuskie:
Nietykalni, Taxi, Faceci od kuchni (teraz lecą w kinach). Wszystkie te pozycje są warte obejrzenia :)
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

Zgadzam się z myszką :) Nietykalni chyba też jeszcze gdzieś tam lecą ;)
A po facetach to mi sie jesć chciało... i to nie jakiegos maca, tylko coś na poziomie!
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Post autor: Justynian »

Oj chciało:) Powinni do biletów dołączać jakiegoś smakołyka:P
Jak tak chodzę pomiędzy do maca nie- bo wiadomo ale znowu reastauracje są drogie. W czasie lunchu można spotkać fajne okazje.
Awatar użytkownika
Jackie Day.
-#
-#
Posty: 47
Rejestracja: 2012-07-02, 20:35
Lokalizacja: unknown.

Post autor: Jackie Day. »

Oglądałam tylko te z de Funes. Ale mnie język zdenerwował.
tiruriru
VIP
VIP
Posty: 22
Rejestracja: 2012-03-08, 18:46
Lokalizacja: Łódź

Post autor: tiruriru »

Nietykalni to absolutna rewelacja, i lekkie i przyjemne :) Widziałam ten film już 3 razy i nadal mi się nie znudził
błętkina krew
-#
-#
Posty: 335
Rejestracja: 2013-01-16, 13:51

Post autor: błętkina krew »

Uwielbiam komedie francuskie! Kiedyś jakoś zbytnio nie zwracałam uwagi na ichniejsze kino, ale dzisiaj zdecydowanie uważam komedie francuskie za jedne z najzabawniejszych. Osobiście z ręką na sercu mogę polecić "Babcię Gandzię" oraz "Nietykalnych".
Sieciech
-#
-#
Posty: 287
Rejestracja: 2016-07-01, 09:10

Post autor: Sieciech »

Te komedyje mają to do siebie, że są w ogóle nieśmieszne.
ODPOWIEDZ