pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Ogrzewanie domu

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Post autor: dobrodziejka »

Przez to właśnie ogrzewanie domu;kupowanie opału,palenie,pilnowanie,dosypywanie - najchętniej mieszkałabym w blokach,gdzie miałabym przynajmniej spokój,zresztą odśnieżanie przed domem też jest męczące.Ja ogrzewam właśnie dom węglem,wprawdzie mam piec komputerowy,ale pilnować trzeba,jak dla mnie to jest koszmar,chwilami mam już tego dosyć. ;/ :D ale cóż takie jest życie,a palić dalej trzeba. :roll:
maszyna12
-#
-#
Posty: 68
Rejestracja: 2014-10-29, 15:32
Kontakt:

Post autor: maszyna12 »

Jeżeli ogrzewanie domu to tylko gazowe. Oczywiście musisz korzystać z usług dobrego, ale też w miarę taniego usługodawcy, by się to opłacało. Swój dom (170m2, Warszawa) ogrzewam właśnie gazem. Rachunki nie są duże, a i ogrzewa się komfortowo.

Ważne jest, by pamiętać o regularnych przeglądach gazowych. Chyba nie chcecie, by Wasze mieszkanie lub dom, było zagrożone przez ulatnianie się gazu.

Ja akurat jestem bardzo wyczulony na tym punkcie i zlecam przegląd co najmniej raz w miesiącu. Po prostu czuję się wtedy pewniej i bezpieczniej. W dawnym mieszkaniu miałem taką sytuację, że po powrocie po domu i otwarciu drzwi poczułem bardzo intensywny zapach gazu (tak, wiem, że gaz nie pachnie, ale dodawany jest do niego właśnie „aromat” by w takich sytuacjach go wyczuć). Stężenie gazu było tak intensywne, że pewnie wystarczyłaby iskra do zapłonu. Całe szczęście udało się opanować sytuację z pogotowiem gazowym. Od tamtej pory dbam o to jak nikt, by instalacja gazowa była w doskonałej kondycji.

Jeżeli ktoś z Was szuka naprawdę dobrych specjalistów, którzy wiedzą co robią i mają spore doświadczenie w pracy przy instalacjach gazowych, to polecam firmę Zoto. Panowie tam pracujący to bracia, którzy znają się na temacie jak nikt inny. Ich strona to http://zoto-polska.pl/ tam macie numery do Pana Tomka i Roberta.
Dobre firmy charakteryzują się szybkością działania i dobrą obsługą klienta - wystarczy spojrzeć na druk na szkle
zbyhu
-#
-#
Posty: 71
Rejestracja: 2015-03-24, 13:03
Kontakt:

Re: Ogrzewanie domu

Post autor: zbyhu »

ogrzewanie gazem fajne rozwiązanie ale trzeba kupować "opał" przez co nie wiadomo jaki będzie koszt bo wiadomo gaz ma różną cenę.
Pompa ciepła nie potrzebuje żadnego "opału" więc ogrzewanie jest tańsze i bardziej przewidywalne.
ODPOWIEDZ