pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Letni makijaż

Dział przeznaczony dla Kobiet.
karii
-#
-#
Posty: 48
Rejestracja: 2016-08-22, 08:25

Post autor: karii »

Na lato najlepsze są odważne makijaże. Fajnie wygląda oko podkreślone w ten sposób http://ranking-kosmetykow.pl/2017/08/03 ... makijazem/. Robi wrażenie co nie :D
Rhythm
-#
-#
Posty: 331
Rejestracja: 2014-06-13, 13:38

Post autor: Rhythm »

A ja właśnie twierdzę, że latem sprawdzi się makijaż minimalistyczny.
Awatar użytkownika
tinio3
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2018-02-11, 17:59
Lokalizacja: Łomża

Post autor: tinio3 »

A czy znacie może jakieś porządne kosmetyki do konturowania twarzy? Ja się właśnie bardzo poważnie zastanawiam co warto byłoby w tym zakresie wybrać... W Sieci jest tyle różnorodnych ofert, że niezwykle ciężko jest się na coś porządnego zdecydować... Czy uważacie, że na przykład coś z tej oferty byłoby ok https://drogerium.pl/twarz/konturowanie-twarzy/ ? Z góry wielkie dzięki za wszelkiego rodzaju porady sugestie w tym obszarze tematycznym :) Jestem pewna, że wszystkie mi się baaaaaaardzo przydadzą :)
He has all the virtues I dislike and none of the vices I admire.
Awatar użytkownika
FaJa
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2018-02-09, 20:01
Lokalizacja: Malbork

Post autor: FaJa »

Ja się w całości zgadzam z moim poprzednikiem. Nic dodać oraz zdecydowanie nic ująć :)
Czasem skręca się w jakąś stronę tylko dlatego, że trzeba iść do przodu, choć wszystkie drogi wydają się równie beznadziejne
Awatar użytkownika
piotrekxxx
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2018-02-22, 21:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: piotrekxxx »

Myślę, że w takich kwestiach zdecydowanie warto doradzać się znajomych...
Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie
JulitkaAndrasz
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2018-08-30, 10:30

Re: Letni makijaż

Post autor: JulitkaAndrasz »

Ja mam koleżankę na kosmetologi wiec w kwestii kosmetyków jej się radzę. Jak dotąd nie zawiodłam sie :)
vinka
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2019-10-02, 16:59

Re: Letni makijaż

Post autor: vinka »

a co sądzicie na temat makijażu permanentnego ? Bo ja odkąd zrobiłam sobie brwi i usta ( u Dominiki w salonie Jest Pięknie w Warszawie) jestem zachwycona! Nie dość, że codzienny make up zajmuje mi dosłownie chwilę to jeszcze wyglądam dobrze o każdej porze dnia i nocy. Mega wygoda i oszczędność czasu :)
Jolka51
-#
-#
Posty: 40
Rejestracja: 2020-08-15, 23:00

Re: Letni makijaż

Post autor: Jolka51 »

Użyj do niego paletki do cieni eveline look up. Są w niej przepiękne i bardzo trwałe cienie - powinnaś być z nich zadowolona.
Obrazek
ODPOWIEDZ