pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Dan Brown

Wszystko co związane z literaturą. Możesz tu podzielić się swoją własną twórczością (wiersze, opowiadania itp.).
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Dan Brown

Post autor: selene »

Autor książki, o której było dość głośno. "Kod da Vinci" to bardzo kontrowersyjna powieść, która zyskała sobie całkiem spore grono czytelników. Na pewno obiło wam się o uszy ;).
A więc, jakie jest wasze zdanie na temat Dana Browna i jego twórczości?
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

Słyszałam o tej książce, miałam zamiar ją przeczytać, ale skończyło się tylko na tym że miałam zamiar;)
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

Ja właśnie zaczęłam czytać tą książkę. Jestem dopiero na początku, ale wydaje się być ciekawa ;)
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

Czytałam, Brown pisze w całkiem wciągający sposób. A ile kontrowersji ta książka wzbudziła. Nie wiem dlaczego ludzie niektóre rzeczy biorą tak dosłownie, nie umieją odróżnić fikcji od rzeczywistości?
Nie jestem wielką fanką Browna, jednak jego książki nie są złe, w końcu sprzedają się w milionach egzemplarzy.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

niepokorna pisze:A ile kontrowersji ta książka wzbudziła. Nie wiem dlaczego ludzie niektóre rzeczy biorą tak dosłownie, nie umieją odróżnić fikcji od rzeczywistości?
Też tego nie rozumiem. No, ale ludzie to ludzie.
Czytałam... Bodajże trzy książki jego autorstwa. 'Anioły i Demony', 'Kod da Vinci' i 'Cyfrową twierdzę'. Całkiem, całkiem.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

niepokorna pisze:Brown pisze w całkiem wciągający sposób
Ja zaczęłam czytać "Kod da Vinci" i jakoś nie mogłam tego strawić i zaprzestałam czytanie.
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

niepokorna pisze:A ile kontrowersji ta książka wzbudziła. Nie wiem dlaczego ludzie niektóre rzeczy biorą tak dosłownie, nie umieją odróżnić fikcji od rzeczywistości?
Dokładnie. Przecież to tylko książka.

Skończyłam właśnie dzisiaj czytać "Kod Leonarda da Vinci" i powiem szczerze, że mi się podobała ta książka. Nawet bardzo. Wciągająca.

Mam zamiar wypożyczyć jutro "Anioły i demony".
Awatar użytkownika
kaśśś177
-#
-#
Posty: 466
Rejestracja: 2009-05-21, 17:18

Post autor: kaśśś177 »

już jakiś czas temu (rok czy dwa temu) przczytałam 'kod' i jakoś mnie nie zachwycił, nie moge powiedzieć że miał płytką akcję czy nudny styl, ale po prostu jak mówię nie zachwycił mnie, nie wiem o co tyle szumu? przecież to fikcja literacka, a Brown właśnie na tej kontrowersji wokół wiary wylansował swoją książkę. jak jeden z wielu z resztą
Awatar użytkownika
wiedźminka
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2013-01-18, 18:13
Lokalizacja: Legnica

Post autor: wiedźminka »

Czytałam "Kod..." i podobał mi się. Co do kontrowersji, uważam, że jest to spowodowane ludźmi, którzy zaczęli wierzyć w wydarzenia opisane w książce i kościół zaczął się temu sprzeciwiać.
Awatar użytkownika
emilkka
-#
-#
Posty: 1386
Rejestracja: 2010-10-03, 21:13
Lokalizacja: koniec świata.

Post autor: emilkka »

strasznie podoba mi się styl pisania Brown'a. Lekki, szybko się czyta. Przeczytałam chyba wszystkie jego książki oprócz ostatniej, jakoś nie mogę się do niej zabrać :P
Awatar użytkownika
Anais
VIP
VIP
Posty: 14
Rejestracja: 2013-02-19, 20:07
Lokalizacja: black side of moon

Post autor: Anais »

niepokorna pisze: Nie wiem dlaczego ludzie niektóre rzeczy biorą tak dosłownie, nie umieją odróżnić fikcji od rzeczywistości?
.
No właśnie...

a ksiązka nawet wciągająća, choć nie aż tak żeby nie można sie było oderwac...ale jak dla mnie to dobra lektura na ferie czy na nudne zajęcia:)
Gadka
-#
-#
Posty: 50
Rejestracja: 2013-12-05, 09:32

Post autor: Gadka »

Anioły i demony nawet mi się podobały, ale ostatnio on chyba mało pisze.
portbagel
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2015-05-04, 11:46

Post autor: portbagel »

Wyborny autor. Posiada wybitną wyobraźnie, którą potrafi przelać na papier.
Sieciech
-#
-#
Posty: 287
Rejestracja: 2016-07-01, 09:10

Post autor: Sieciech »

Szkoda tylko, że to co sobie wyobrazi, próbuje sprzedawać jako fakty.
ODPOWIEDZ