pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Wymarzone auto

Dział dla miłośników motoryzacji, mechaników, hobbystów. Porady, pytania - ogólne dyskusje.
glamko
-#
-#
Posty: 298
Rejestracja: 2016-08-15, 20:02

Post autor: glamko »

Ja ostatnio widziałam ciekawe oferty samochodów w dobrych cenach na licytacjach na ebayu, trochę poczytałam i podobno opłaca się sprowadzać samochody z USA, wychodzi często taniej i pewniej niż z niemiec http://www.usaimport.pl/
rudolf
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2014-03-11, 11:05
Kontakt:

Post autor: rudolf »

Oczywiście Mustang :D
Joamma
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2016-02-29, 13:58
Kontakt:

Post autor: Joamma »

Mnie ciekawi co to tak naprawdę jest za autko i jak się tym jeździ :) Mówię oczywiście o Renault Zoe
Wersja RS pokazana w tym artykule zapowiada się bardzo ciekawie :)
nikka22
-#
-#
Posty: 82
Rejestracja: 2016-08-08, 11:02

Post autor: nikka22 »

Widziałam je z bliska, fajne ale to jeszcze nie moja półka, są dość drogie, jeżdżę używanym samochodem z instalacją lpg optima i też nie wydaje dużo na paliwo.
walio
-#
-#
Posty: 315
Rejestracja: 2016-08-24, 02:21

Post autor: walio »

Zamiast zastanawiać się nad wymarzonym autem, należy spełniać marzenia i do nich dążyć, w ich realizacji z całą pewnością pomoże Ci Maria Bucardi - najsłynniejsza polska wróżbitka, która odmieniła życia wielu Polaków na lepsze https://bucardimaria.com
Rhythm
-#
-#
Posty: 331
Rejestracja: 2014-06-13, 13:38

Post autor: Rhythm »

W wypożyczalni http://wypozyczalnia-aut24.pl/wynajem-s ... -warszawa/ można wynająć wiele marek samochodów osobowych, w tym Premium. A zależy Wam na wynajmie krótko, średnio czy długoterminowym? Bo wypozyczalnia-aut24.pl ma taką ofertę.
Awatar użytkownika
john.maron
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2018-04-21, 22:34
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: john.maron »

Nie mam swojego ulubionego typu. Samochody niezbyt mnie kręcą.
Wykreowanie nowej rzeczywistości jest możliwe tylko wtedy, gdy żaden demon nie ściska nam gardła.
balek
-#
-#
Posty: 34
Rejestracja: 2018-05-15, 17:13

Post autor: balek »

Nikt jeszcze Ci nie zaproponował stronki http://www.asmoto.pl/prawo-jazdy-katowice/ trochę to dziwne, bo jest przydatna według mnie. Widać, że dla twórców portalu temat samochodów nie jest obcy.
Awatar użytkownika
władeksobczyk
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2018-07-01, 15:08

Re: Wymarzone auto

Post autor: władeksobczyk »

A gdzie na terenie Lublina dostanę auto zastępcze? Jesteście może w stanie mi coś polecić w tym zakresie? Co myślicie choćby o http://zastepcze.lublin.pl/ ?
Przeszłość może nas kształtować, ale nie określa nas w stu procentach.
malra
-#
-#
Posty: 128
Rejestracja: 2016-07-19, 21:38

Re: Wymarzone auto

Post autor: malra »

Jeszcze do niedawna marzyłam o dużym rodzinnym aucie, w którym bezproblemowo zmieścilibyśmy się z trójką naszych urwisów. W ostatnim czasie się to zmieniło, a wszystko za sprawą podpowiedzi znajomych o adapterze do pasów bezpieczeństwa. Nazywa się on Smart Kid Belt i nie dość, że spokojnie mieści trójkę dzieciaczków na tylnej kanapie to zapewnia im bezpieczne podróżowanie.
mimmi
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2019-05-14, 11:56
Lokalizacja: Jasło

Re: Wymarzone auto

Post autor: mimmi »

malra pisze: 2018-10-24, 20:34 Jeszcze do niedawna marzyłam o dużym rodzinnym aucie, w którym bezproblemowo zmieścilibyśmy się z trójką naszych urwisów. W ostatnim czasie się to zmieniło, a wszystko za sprawą podpowiedzi znajomych o adapterze do pasów bezpieczeństwa. Nazywa się on Smart Kid Belt i nie dość, że spokojnie mieści trójkę dzieciaczków na tylnej kanapie to zapewnia im bezpieczne podróżowanie.
A co to za adapter? Nie wiedziałam,że dzieci mogą podróżować w czymś innym jak tylko w fotelikach.
sevebrzo
VIP
VIP
Posty: 16
Rejestracja: 2019-06-14, 07:14

Re: Wymarzone auto

Post autor: sevebrzo »

mimmi pisze: 2019-05-14, 12:16
malra pisze: 2018-10-24, 20:34 Jeszcze do niedawna marzyłam o dużym rodzinnym aucie, w którym bezproblemowo zmieścilibyśmy się z trójką naszych urwisów. W ostatnim czasie się to zmieniło, a wszystko za sprawą podpowiedzi znajomych o adapterze do pasów bezpieczeństwa. Nazywa się on Smart Kid Belt i nie dość, że spokojnie mieści trójkę dzieciaczków na tylnej kanapie to zapewnia im bezpieczne podróżowanie.
A co to za adapter? Nie wiedziałam,że dzieci mogą podróżować w czymś innym jak tylko w fotelikach.
W przepisach masz zapis "foteliki i inne urządzenia przytrzymujące" i ten pas pod to się łapie. Skoro ma atesty i przeszedł badania to jak najbardziej się nadaje do użytku. Widziałem, że mają też atest na stany (Calspan) wiec spełniają bardziej rygorystyczne normy.
mała_mi
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2019-06-18, 17:59

Re: Wymarzone auto

Post autor: mała_mi »

orientujecie się czy Transformer XT zmieści się do renault twingo?
lukrecja
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2019-08-26, 15:04

Re: Wymarzone auto

Post autor: lukrecja »

sevebrzo pisze: 2019-06-14, 10:17
mimmi pisze: 2019-05-14, 12:16
malra pisze: 2018-10-24, 20:34 Jeszcze do niedawna marzyłam o dużym rodzinnym aucie, w którym bezproblemowo zmieścilibyśmy się z trójką naszych urwisów. W ostatnim czasie się to zmieniło, a wszystko za sprawą podpowiedzi znajomych o adapterze do pasów bezpieczeństwa. Nazywa się on Smart Kid Belt i nie dość, że spokojnie mieści trójkę dzieciaczków na tylnej kanapie to zapewnia im bezpieczne podróżowanie.
A co to za adapter? Nie wiedziałam,że dzieci mogą podróżować w czymś innym jak tylko w fotelikach.
W przepisach masz zapis "foteliki i inne urządzenia przytrzymujące" i ten pas pod to się łapie. Skoro ma atesty i przeszedł badania to jak najbardziej się nadaje do użytku. Widziałem, że mają też atest na stany (Calspan) wiec spełniają bardziej rygorystyczne normy.
Drogi jest ten pas? Gdzie można go kupić?
Darek75
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2019-09-03, 22:03

Re: Wymarzone auto

Post autor: Darek75 »

Ja ostatnio kupiłem wymarzone audi a6 i od razu zabrałem się za poszukiwania sprawdzonego serwisu, w razie jakiegoś problemu chciałbym oddać go w dobre ręce. Wiele dobrego słyszałem o http://m-st.com.pl ktoś może będzie wiedział coś na temat tego serwisu i podzieli się doświadczeniem ? :D
ODPOWIEDZ