pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Alergie

Jestes Chory? Cos Ci dolega? Nie wiesz co z tym zrobic? Napisz, a sprobujemy Ci pomoc.
kazik87
-#
-#
Posty: 320
Rejestracja: 2015-04-16, 11:39

Post autor: kazik87 »

W takich wypadkach najlepiej stosować odpowiednie leki antyshitaminowe. W moim przypadku świetnie sprawdza się allegra, którą znam od kolegi. Tutaj o niej więcej przczytacia: http://www.alergia-allegra.pl/preparat_ ... inowy.html . Jest tania i można ją znaleźć w prawie każdej aptece.
lema
-#
-#
Posty: 57
Rejestracja: 2016-07-28, 16:29

Post autor: lema »

Ja już kolejne opakowanie hitaxy fast mam zakupione, przydaje się. Ciągle sporo rzeczy pyli, nie mam cierpliwości do inhalacji, zreszta one działają na mnie na krótko, więcej zabawy niż efektu.
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

Alergię najlepiej leczyć z alergologiem. Te środki z apteki nic nie dają.
awokado
VIP
VIP
Posty: 13
Rejestracja: 2015-02-24, 12:09

Post autor: awokado »

Niestety, ale na pylki roślin, ot bardzo uciążliwe
liliawodna
VIP
VIP
Posty: 17
Rejestracja: 2019-03-11, 22:02

Re: Alergie

Post autor: liliawodna »

Ja mam na roztocza, mega uciazliwe :(
Tantanka
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2016-08-22, 12:50

Re: Alergie

Post autor: Tantanka »

Liliawodna a robisz cos w tym celu by poprawic sobie jakosc zycia? Pytam bo moj maz tez ma na roztocza i kurz wiec o porzadek dbam prawie do przesady no i mamy oczyszczacz powietrza Coway ktory oczyszcza to czego ja nie widze golym okiem :)
malra
-#
-#
Posty: 128
Rejestracja: 2016-07-19, 21:38

Re: Alergie

Post autor: malra »

Moim zdaniem najlepiej zacząć od sprawdzenia na co jesteśmy uczuleni. Ja właśnie ostatnio miałam wykonywane testy na alergię metodą molekularną Alex, które są wykonywane z niewielkiej ilości krwi. Dzięki nim poznałam reakcję mego organizmu na ponad 290 alergenów, a w tym tez reakcji krzyżowych. Teraz już wiem co unikać, a mój alergolog zaproponował inną dawkowanie leków po których nie jestem już taka zmęczona.
pomidor6
-#
-#
Posty: 33
Rejestracja: 2019-04-30, 17:53

Re: Alergie

Post autor: pomidor6 »

Najlepiej przy alergiach oczyszczacz sobie kupić, ja mam ten oczyszczacz od stadler form, kupiłam sobie biały bo pasuje do mebli w salonie ekspertką w temacie nie jestem, ale tak od strony użytkowej mogę powiedzieć że jest fajny, bardzo cichy - bałam się, że będę jakieś brzęczenie słyszeć czy coś w tym stylu, ale nie a jeśli chodzi o samo oczyszczanie to działa bez zarzutów, czuć różnicę w jakości powietrza tak po kilku-kilkunastu minutach od włączenia i jest ona naprawdę duża.
powell70
-#
-#
Posty: 192
Rejestracja: 2019-10-08, 12:09

Re: Alergie

Post autor: powell70 »

Na katar alergiczny zamiast sterydów kupcie sobie Euphorbium. Obkurcza śluzówkę nosa dzięki czemu nie leje się z niego woda, no i oczyszcza go z alergenów.
ODPOWIEDZ