pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Elektronarzędzia Bosch - warte uwagi?

Dział przeznaczony dla Mężczyzn.
Awatar użytkownika
mikomiko
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-03-11, 22:05
Lokalizacja: Wrocław

Elektronarzędzia Bosch - warte uwagi?

Post autor: mikomiko »

Hej :)

Co sądzicie o elektronarzędziach Bosch? W tym sklepie, który podlinkowałem są całkiem fajne narzędzia, ale chciałbym się jeszcze was wcześniej doradzić. Więc jak sądzicie? Warto w nie inwestować?
Ludzkość jest drzewem, a ludzie są liśćmi. Drzewo trwa i rośnie, chociaż liście opadają.
Awatar użytkownika
majeczka87
-#
-#
Posty: 530
Rejestracja: 2014-08-06, 16:52

Post autor: majeczka87 »

To dobra firma.
wieter
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2015-03-31, 14:30

Post autor: wieter »

Bosh to jedna z lepszych firm.
anielka
-#
-#
Posty: 124
Rejestracja: 2016-04-18, 18:47

Post autor: anielka »

Mój mąż ostatnio zakupił kompresor, który znalazł tutaj https://obi.pl/maszyny-do-czyszczenia/k ... zet/c/1418 . Natrafił na dobrą ofertę, więc skorzystał i bardzo sobie chwali.
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

Zdecydowanie jak sądzę, Bosch jest jedną z lepszych i bardziej popularnych firm, w którą warto inwestować jeżeli chodzi o elektronarzędzia. Taką młot udarowy Bosch mozna znaleźć w sklepie stukpuk.pl, a wygląda tak:

Obrazek

Inne elektronarzędzia tej marki także dobrze się prezentują, no i są naprawdę wysokojakościowe.
Awatar użytkownika
majeczka87
-#
-#
Posty: 530
Rejestracja: 2014-08-06, 16:52

Post autor: majeczka87 »

A na jakie marki stawiacie w przypadku narzędzi do ogrodu? Bo ja właśnie przeglądam artykuł, w którym opisane są narzędzia z Fiskars na stronie poradnikowy.net/zajmujesz-sie-lub-pracujesz-w-ogrodzie-te-marki-pomoga-twojemu-ogrodowi/. Oprócz tej marki, godne uwagi są także te z Modeco Garden i Raco Expert.
esen
-#
-#
Posty: 289
Rejestracja: 2015-03-03, 10:14

Post autor: esen »

ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

Większego problemu nie miałam, wszystko znalazłam w Internecie :)
Awatar użytkownika
majeczka87
-#
-#
Posty: 530
Rejestracja: 2014-08-06, 16:52

Post autor: majeczka87 »

Dokładnie. Teraz wszystko bez problemu można znaleźć w marketach budowlanych online.
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

Prawda? Warto szukać również w sklepach online. Zanim jednak kupicie elektronarzędzia, to zapoznajcie się z tym poradnikiem: https://podpowiadamy.pl/narzedzia-reczne-i-elektronarzedzia-ktore-musisz-znac/. Omówiono w nim najpotrzebniejsze. Te, których nie powinno zabraknąć w żadnym domu.
Joamma
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2016-02-29, 13:58
Kontakt:

Post autor: Joamma »

podobno lepiej kupować niebieskie serie - tak chyba oznaczają narzędzia dla profesjonalistów. Mają większa moc i wytrzymałość.
vesna
-#
-#
Posty: 49
Rejestracja: 2019-01-24, 22:42

Re: Elektronarzędzia Bosch - warte uwagi?

Post autor: vesna »

Jak do użytku profesjonalnego to ja stawiam na AEG, dużo już mam ich urządzń i wszystkie są trafionym zakupm. Mocne i wytrzymałe, zakup szybko mi się zwrócił, bo rzadziej robię przerwy w pracy, idzie mi sprwniej i szybciej.
napomocyn
-#
-#
Posty: 44
Rejestracja: 2018-12-05, 14:57

Re: Elektronarzędzia Bosch - warte uwagi?

Post autor: napomocyn »

AEG ma bardzo wysokiej jakości elektronarzędzia, teraz mają ruszać ze sprzedażą nowej linii, elektronarzędzi subkompaktowych o jeszcze bardziej poręcznych rozmiarach. Premiera linii już wkrótce.
gusia789
-#
-#
Posty: 37
Rejestracja: 2020-11-05, 12:41

Re: Elektronarzędzia Bosch - warte uwagi?

Post autor: gusia789 »

AEG w swoim sklepie na allegro ma z okazji czarnego piątku fajne promocje na niektóre elektronarzędzia. Widziałam, że szlifierka mimośrodowa 400W jest przeceniona sporo, jak ktoś posuzkuje to ma dobrą okazję teraz
powell70
-#
-#
Posty: 192
Rejestracja: 2019-10-08, 12:09

Re: Elektronarzędzia Bosch - warte uwagi?

Post autor: powell70 »

Tak, Bosch to bardzo dobra i sprawdzona firma. Ich elektronarzędzia nie są tanie. Z drugiej jednak strony nie wszystkie elektronarzędzia warto w domu mieć :) Można wypożyczyć i wyjdzie taniej - Budrent w Olsztynie jest dobrą i tanią wypożyczalnią elektronarzędzi renomowanych firm https://www.budrent.olsztyn.pl/
ODPOWIEDZ