pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Barwa zębów

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
nardinni
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2016-06-16, 09:07
Kontakt:

Post autor: nardinni »

Ja stosuje pasty wybielajace dostepne w dorgeriach i nieprawdą jest ze nic nie dają, sa delikatniejsze od profesjonalnych srodków ale róznica i tak widoczna jest gołym okiem.
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

I to jest raczej błąd. Słyszałam, że nie powinno się stosować takich past, bo działają szkodliwie na zęby. Wolałabym już jednak iść do dentysty na wybielanie zębów.
iryska123
-#
-#
Posty: 201
Rejestracja: 2016-06-09, 14:46

Post autor: iryska123 »

Hmm, ja słyszałam różne opinie. Niektórzy kupują paski wybielające, inni specjalne pasty do zębów. Ja bym poszła do dentysty o poradę. Polecam ten artykuł: http://silesiasmile.pl/nowy-usmiech-nowe-zycie/ . Ostatnio przypadkiem na niego wpadłam, zmiana jest niesamowita. Ładne i białe zęby potrafią bardzo odmienić człowieka no i dodają pewności siebie. ;)
Awatar użytkownika
zytty54
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2016-06-28, 18:53
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: zytty54 »

Super, dzięki z porady :)
kreolka
-#
-#
Posty: 27
Rejestracja: 2014-11-20, 17:22

Post autor: kreolka »

Na kolor zębów wpływa wiele czynników jak geny czy nieodpowiednia pielęgnacja. Co do samego wybielania czytałam o domowych sposobach na http://www.sekret-urody.pl/. Najpopularniejsze to czyszczenie zębów solą, sodą oczyszczoną...czy skórką od banana. Tak czy siak najlepiej udać się do stomatologa na profesjonalne wybielanie. Będzie najbardziej skuteczne i bezpieczne dla zębów.
Hokus
-#
-#
Posty: 107
Rejestracja: 2015-10-22, 08:43

Post autor: Hokus »

Pasty to tylko na reklamach działają. Albo wybielanie, albo implanty zębów. Zależy jak to dokładnie wygląda. Implanty to ostateczność.
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

Pewnie, że tak. Nie ma co wierzyć, że od nich się będzie miało śnieżnobiałe zęby.
goral33
-#
-#
Posty: 157
Rejestracja: 2014-11-12, 13:41
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Post autor: goral33 »

Nie wszyscy mają białe kości, nie ma się więc co oszukiwać - nie każdy może mieć zdrowie i białe zęby. Pewnie, wybielić się zawsze da - ale jakim kosztem? Czasem nie warto.
Sieciech
-#
-#
Posty: 287
Rejestracja: 2016-07-01, 09:10

Post autor: Sieciech »

B białe i zdrowe to nie to samo. A biel nie jest naturalnym kolorem zębów. Ja mam żółtawe i jakoś nia łamię się z tego powodu.
ODPOWIEDZ