pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Moja figura pozostawia wiele do życzenia :/

Dział przeznaczony dla Kobiet.
Supremator
-#
-#
Posty: 41
Rejestracja: 2012-09-04, 21:38

Post autor: Supremator »

Ja bym do listy Alis dopisał jeszcze, z własnego doświadczenia, dietę bogatą w błonnik. Na śniadanie owsianka albo racuchy owsiane - to jest bardzo syte, ma wszystko czego organizm potrzebuje i do tego jeszcze dużo błonnika, który pomaga w spalaniu. Tak samo zresztą zamiast słodyczy - ciasteczko owsiane albo batonik.
PaniDobraRada
-#
-#
Posty: 29
Rejestracja: 2012-08-14, 15:14
Lokalizacja: Konin

Post autor: PaniDobraRada »

Ruch w każdej postaci wskazany! możesz robić brzuszki, proste ćwiczenia, skrętoskłony, jazda na rowerze, basen
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Dla leniwych proponuję choćby pół godzinny spacer nordic walking :)
1sport_pl
-#
-#
Posty: 89
Rejestracja: 2012-10-01, 19:30

Post autor: 1sport_pl »

Ja się odchudzam, ale nie stosuję żadnych, specjalnych diet, tylko tak sama sobie ustalam co mogę jeść. I tak jem 3 posiłki dziennie, zawsze o tej samej porze, ostatni o 18 i każdy popijamy czerwoną herbatą. Oczywiście zero słodyczy, cukru i innych takich. No i oczywiście dużo ruchu.
glamko
-#
-#
Posty: 298
Rejestracja: 2016-08-15, 20:02

tabletki

Post autor: glamko »

Możesz zacząć brać tabletki odchudzające, w moim przypadku pomogły mi one zrzucić zbędne kilogramy w dość szybkim tempie https://sentivit.pl/
tresk
-#
-#
Posty: 52
Rejestracja: 2018-02-04, 22:49

Post autor: tresk »

Dieta oraz ćwiczenia, absolutnie nic więcej nie trzeba, aby zrobić sylwetkę istnieje też kilka fajnych roślin, które przydałoby się dodać do jedzenia, o większości z nich dowiedziałam się z portalu http://www.pracowniapiekna.pl/czosnek-n ... asciwosci/ ostatnio stał się popularny ze względu na konkretne informacje
crystalka
-#
-#
Posty: 133
Rejestracja: 2018-07-25, 13:45

Re: Moja figura pozostawia wiele do życzenia :/

Post autor: crystalka »

Często nadwaga może być objawem zespołu metabolicznego albo cukrzycy, warto się pod tym kątem zbadać bo bardzo dużo Polaków niestety ma ten problem, jeśli się już ma stwierdzoną cukrzycę to warto się wspomóc morwą białą, która pomaga w obniżeniu poziomu cukru we krwi, słyszałam że doppelhertz aktiv z morwą jest dobry
martina
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2019-10-29, 09:24
Lokalizacja: Drawno

Re: Moja figura pozostawia wiele do życzenia :/

Post autor: martina »

Wszyscy się odchudzają,a ja nie mogę przytyć - przy wzroście 170 cm ważę 51 kg. Wszystko na mnie wisi i dostaję depresji jak wychodzę ze sklepu z ciuchami.
Oktawia
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2020-01-18, 16:31

Re: Moja figura pozostawia wiele do życzenia :/

Post autor: Oktawia »

Chcąc dbać o figurę,nie ma rady trzeba zmienić swoje nawyki żywieniowe,pewnie nie jest to nic odkrywczego,ale za to prawdziwe.Wiadomo,że pewnych rzeczy nie da się wprowadzić od razu,ale stopniowo,może się udać.Warto też zaopatrzyć się w wolnowar Camry CR6410 , urządzenie bardzo przydatne w każdej kuchni.Możemy w nim ugotować wszystkie potrawy,ale w nico niższej temp. niż tradycyjnie,dzięki temu stają się one zdrowsze,nie tracą witamin i mikroelementów,aromatu i naturalnego smaku.Wolnowar sprawi,że gotowanie stanie się prostsze,nie musimy przy nim stać,mieszać,co sprawia,że mamy więcej czasu na swoje przyjemności.
Awatar użytkownika
zwinka055
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2020-03-01, 09:37

Re: Moja figura pozostawia wiele do życzenia :/

Post autor: zwinka055 »

nie ma jednej, idealnej diety dla wszystkich :) zrzucić kilogramy możesz przede wszystkim przez niedobór kaloryczny :) podstawą jest dieta, ćwiczenia fizyczne dodatkowo, ale jak będziesz mieć nadmiar kalorii to możesz ćwiczyć całą dobę i to nic nie da :)
KZielon
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2020-03-20, 22:26
Kontakt:

Re: Moja figura pozostawia wiele do życzenia :/

Post autor: KZielon »

Ruch, ruch i jeszcze raz ruch. Chodź na spacery, biegaj, rozciągaj się. Ćwicz. Przy tym staraj się unikać niezdrowego żarcia i od razu zobaczysz efekty w Twojej sylwetce, ale i w Twojej psychice i myśleniu. Oczywiście na plus!
JulitkaAndrasz
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2018-08-30, 10:30

Re: Moja figura pozostawia wiele do życzenia :/

Post autor: JulitkaAndrasz »

Można schudnąć bez większych wyrzeczeń i wysiłku. Liczy się jednak regularność i stosowanie do kilku podstawowych zasad. Po pierwsze treningi - np. dwa razy w tygodniu bieganie/siłownia. Po drugie odradzam jedzenie na 4h przed snem. Pierwsze wdrożmy te proste rady, a z czasem dokładajmy coś więcej :) małymi kroczkami dojdziemy do celu :)
mscislaw
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2020-09-20, 15:24

Re: Moja figura pozostawia wiele do życzenia :/

Post autor: mscislaw »

Też nie jestem zadowolona ze swojej figury :( niejednokrotnie już zmagałam się z efektem jojo. Ale teraz znowu walcze, mam nadzieję, że to już ostatni raz. Trzymajcie za mnie kciuki.
gringot
-#
-#
Posty: 200
Rejestracja: 2018-11-18, 18:50

Re: Moja figura pozostawia wiele do życzenia :/

Post autor: gringot »

Byłem osobą otyłą, ale w końcu udało mi się zrzucić zbędne kilogramy, a w tym także mi pomógł hormon wzrostu, który kupiłem w sklepie internetowym https://esterydy.pl/hgh/. Warto korzystać czasami z takich wspomagaczy, są bardzo pomocne.
ODPOWIEDZ