pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Praca w cinema city

Tematy na temat pracy, bezrobocia, rynku.
Awatar użytkownika
mickeymouse
-#
-#
Posty: 97
Rejestracja: 2012-01-05, 18:14
Lokalizacja: Warszawa

Praca w cinema city

Post autor: mickeymouse »

Hej,

Dzisiaj dostałam odpowiedź na moje CV od Cinema City i zostałam zaproszona na rozmowę w przyszłym tygodniu. Pracował ktoś? Macie jakieś informacje, jak tam się pracuje? Czy fajni ludzie? Można normalnie oglądać filmy za darmo, czy nie za bardzo? :)
Awatar użytkownika
drakaria
VIP
VIP
Posty: 21
Rejestracja: 2014-11-30, 17:37

Post autor: drakaria »

Z tego co wiem, możecie oglądać filmy za darmo. Stawka też jest przyzwoita. Znajomy opowiadał mi też, że w Cinema City macie możliwość pracy na kasie, obsłudze widza albo barze; że sporo osób po pewnym czasie awansuje. On sam studiuje zaocznie, ale ma w ekipie studentów dziennych i mówił, że nie mają problemu z układaniem grafiku.
A Song of Ice and Fire
Lunneta
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2016-01-19, 13:43

Post autor: Lunneta »

Moja przyjaciółka rok pracowała w Cinema City :) Była bardzo zadowolona z pracy, zarabiała sensowne pieniądze, miała elastyczny grafik. Filmy oglądasz za darmo :) dla kogoś kto lubi kino i filmy jest to świetna praca :)
Awatar użytkownika
wygadany boj
-#
-#
Posty: 92
Rejestracja: 2012-02-21, 20:54

Post autor: wygadany boj »

FAJNE JEST TO, ŻE MOŻNA AWANSOWAĆ - NA STRONIE MAJĄ POKAZANE historie ludzi któ®zy zaczybali od kasy, a teraz są menedżerami na całą Polskę.
Awatar użytkownika
drakaria
VIP
VIP
Posty: 21
Rejestracja: 2014-11-30, 17:37

Post autor: drakaria »

wygadany boj pisze:FAJNE JEST TO, ŻE MOŻNA AWANSOWAĆ - NA STRONIE MAJĄ POKAZANE historie ludzi któ®zy zaczybali od kasy, a teraz są menedżerami na całą Polskę.
A wiem już z doświadczenia, że możliwość awansu to na dłuższą metę ważna kwestia. Człowiek chce się cały czas uczyć, poszerzać swoje doświadczenie, a nie stać w miejscu. A wiadomo, zaczynasz od obsługi widza, niemniej poznajesz miejsce pracy od podszewki, a później w razie awansu, jest ci łatwiej nim zarządzać. :)
A Song of Ice and Fire
Awatar użytkownika
mickeymouse
-#
-#
Posty: 97
Rejestracja: 2012-01-05, 18:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mickeymouse »

Dobrze mi się tu pracuję. :D Cieszę, że nie było problemu z grafikiem. Klimat spoko i śmieję się, bo nawet znajomym ze studiów opowiadam o najnowszych filmach. :D
iryska123
-#
-#
Posty: 201
Rejestracja: 2016-06-09, 14:46

Post autor: iryska123 »

Słyszałam że raczej kiepsko tam jest.
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

kiepskie zarobki a narobić się trzeba jak wół.
ODPOWIEDZ