pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Jak zabezpieczyć dom?

Dział przeznaczony dla Mężczyzn.
Awatar użytkownika
MarcDol3
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2016-02-16, 22:34

Post autor: MarcDol3 »

O, dzięki wielkie ;)
Domi
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2016-07-19, 22:42

Post autor: Domi »

Najprostszym zabezpieczeniem domu jest ubezpieczenie go :) , ale przecież możemy pokrzyżować plany złodziei jeszcze bardziej. W tym celu możemy kupić masywniejsze drzwi , okna , alarmy oraz jak ktoś woli to możemy poprosić dobrego sąsiada aby co jakiś czas zaglądał do naszego mieszkania i włączał światło. Wtedy złodzieje będą myśleli że ktoś jest w domu :D. Oczywiście pamiętajmy o tym żeby przed wyjściem z domu zamknąć drzwi oraz domknąć uchylone okna.
Zaria
-#
-#
Posty: 25
Rejestracja: 2016-05-23, 15:56

Post autor: Zaria »

Też się nad tym zastanawiałam i doszłam do wniosku, że wystarczą mi drzwi zewnętrzne w Białymstoku, które kupiłam. Nie muszę mieć żadnego monitoringu i alarmu, bo solidne drzwi antywłamaniowe załatwiają sprawę. Włamywacz się nie dostanie, o to nie muszę się martwić :P
Hokus
-#
-#
Posty: 107
Rejestracja: 2015-10-22, 08:43

Post autor: Hokus »

paluch686
-#
-#
Posty: 99
Rejestracja: 2016-01-18, 11:51

Post autor: paluch686 »

Dobre kamery Poznań oferuje :) Długo szukałem odpowiedniego systemu monitorującego, nie znalazłem niczego satysfakcjonującego ani w Warszawie, ani we Wrocławiu. Dopiero będąc w Poznaniu znalazłem idealną firmę, która spełniła moje oczekiwania.
griller
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2016-08-15, 22:00

Post autor: griller »

Ochrona domu to nie tylko ochrona przed włamywaczami, choć to pewnie jeden z pierwszych elementów, o jakim pomyślimy. Ja w sowim domu miałem problem z prądem, przepięciami, wywalaniem korków itp. Długo się męczyliśmy. W końcu znalazłem http://www.schneider-electric.pl/pl/pro ... o-napiecia i problemu ustąpiły. Warto zainwestować w dobre, sprawdzone rozwiązania.
lema
-#
-#
Posty: 57
Rejestracja: 2016-07-28, 16:29

Post autor: lema »

ubezpieczenie to podstawa, sami mamy nasz ubezpieczony w concordii, jakby się coś działo to nie zostajemy bez kasy, bo ubezpieczenie obejmuje pożar, zalanie kradzież i wiele innych losowych sytuacji
glamko
-#
-#
Posty: 298
Rejestracja: 2016-08-15, 20:02

Post autor: glamko »

Takich informacji powinieneś szukać na tematycznych blogach, zajrzyj na http://www.przytulny.pl/budowa-domow-pasywnych/ to dowiesz się trochę więcej na ten temat
walio
-#
-#
Posty: 315
Rejestracja: 2016-08-24, 02:21

Post autor: walio »

Gdy już jesteśmy przy jakości kamer, to nie można przejść obojętnie obok tej firmy zakładającej monitoringi zakładają tylko kamery słupsk najwyższej jakości, najlepszych firm, znanych na całym świecie
Młodzieżowa
VIP
VIP
Posty: 23
Rejestracja: 2018-01-18, 15:54

Post autor: Młodzieżowa »

Uważam, że najlepszym rozwiązaniem będzie wynająć ochronę mienia, a ponadto sądzę, że ta firma http://www.clarsystem.pl/ będzie najlepszym wyborem. Przede wszystkim mają konkretną kadrę, która podawana jest selekcji. Od naszych potrzeb będzie zależeć ile ma trwać taką ochrona, chociaż w przypadku domu dobrym rozwiązaniem jest ochrona całodobowa. Co sądzicie o takim rozwiązaniu ?
jeremy
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2018-07-05, 17:33

Re: Jak zabezpieczyć dom?

Post autor: jeremy »

Nie miec domu.
napomocyn
-#
-#
Posty: 44
Rejestracja: 2018-12-05, 14:57

Re: Jak zabezpieczyć dom?

Post autor: napomocyn »

Zastanawiam się nad zakupem takiej prostej kamerki, która by nagrywała dom jak nie ma nas dłużej?Co myślicie? czy są takie któe wysyłają co jakiś czas zdjęcia albo coś w tym stylu żeby wiedziec co się dzieje?
Cai
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2019-02-01, 09:40

Re: Jak zabezpieczyć dom?

Post autor: Cai »

Kamerka jest spoko, bo przyda się nie tylko do pilnowania domu, ale też później jako elektroniczna niania, nadzór nad zwierzakiem itp. A im lepsze parametry tym dłużej posłuży. Dobra jest np Mikavi YE2 https://www.wideorejestratory24.pl/kame ... vi-ye2-360. Nagrywanie 360 stopni, dwustronna komunikacja głosowa, detekcja ruchu i alert przesłany na telefon.
napomocyn
-#
-#
Posty: 44
Rejestracja: 2018-12-05, 14:57

Re: Jak zabezpieczyć dom?

Post autor: napomocyn »

Na czym dokładnie ta detekcja ruchu polega?? Mozesz napisać coś więcej?Czy w tej komunikacji chodzi o to że można coś powiedzieć i przez kamerkę będzie słychać mój głos?
Cai
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2019-02-01, 09:40

Re: Jak zabezpieczyć dom?

Post autor: Cai »

Przy detektorze ruchu jak zostanie wykryty ruch to dostajesz powiadomienie od kamerki na telefon że coś się dzieje, wtedy możesz sobie podejrzeć o co chodzi na telefonie. Co do dwustronnej komunikacji głosowej to tak jak piszesz. W kamerze jest wbudowany głośnik, więc jak chcesz to możesz coś powiedzieć do telefonu i głos będzie słychać w pomieszczeniu z kamerą. Super sprawa jak się ma małe dzieci, zwierzaki.
ODPOWIEDZ