pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Naderwane ścięgno:/

Jestes Chory? Cos Ci dolega? Nie wiesz co z tym zrobic? Napisz, a sprobujemy Ci pomoc.
lektor
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2011-12-06, 10:21

Naderwane ścięgno:/

Post autor: lektor »

Wczoraj na siłce ćwiczyła koło mnie fajna dziewczyna, głupi chciałem zaszpanować jaki to ze mnie nie jest sportsman i dzisiaj mam efekty. Chodzić nie mogę taki ból w kolanie. Wygląda mi to na zerwane bądź naderwane ścięgno. Wiem że na jakiś czas ćwiczenia z głowy, ale muszę jeszcze jakoś z tym bólem się uporać, co pomoże najlepiej, okłady jakieś, proszki przeciwbólowe mogę na to brać, czy jakieś maści lepiej?
Suzanne
VIP
VIP
Posty: 21
Rejestracja: 2011-12-06, 16:25

Post autor: Suzanne »

Wiesz, jeżeli ból nie przejdzie nie zastanawiaj się tylko pędz do ortopedy, lepiej zawczasu to zobaczyć i sprawdzić czy wszystko jest ok. I oczywiście na jakiś czas odpuść sobie jakikolwiek sport.
kameleon
VIP
VIP
Posty: 8
Rejestracja: 2012-03-24, 14:58

Post autor: kameleon »

i co może zrobić chęć spodobania się dziewczynie?:) hehe. Po pierwsze oszczędzaj nogę. Po drugie używaj jakieś maści przeciwbólowe typu Viprosal B, jest silna bo właśnie jest przeznaczona dla sportowców. Jednak jak ból się będzie utrzymywał długo to nie ma wyjścia innego jak wizyta u lekarza. Pamiętaj, że nogi masz tylko jedne, jak nie zadbasz teraz to do końca życia będzie się to jakoś odbijało.
jenny
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2012-11-15, 22:41

Post autor: jenny »

jesli podejrzewasz, ze masz zerwane sciegno to idz do lekarza czlowieku ! moja kolezanka zerwala sciegno i zignorowala to, nie moze teraz juz biegac ani wykonywac tego typu czynnosci. Czyli praktycznie pozegnala sie ze wszystkimi sportami. ludzka glupota.
lapko
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2012-11-16, 15:18

Post autor: lapko »

Lepiej się udaj z tym do lekarza, ponieważ kolano to jest jedno z najbardziej skomplikowanych stawów w organizmie człowieka. Lepiej nie leczyć tego samemu, ponieważ może to się skończyć poważniejszą kontuzją.
jenny
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2012-11-15, 22:41

Post autor: jenny »

jesli bedziesz musial czekac kilka dni na wizyte u lekarza, to przez ten czas smaruj ta noge 'viprostalem b'... ale kurde, naprawde idz do lekarza, jak najszybciej.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Moje fachowe oko fizjoterapeuty mówi: Idź do lekarza!!!!!
Ścięgna to najgorsza rzecz. Naderwanie czy zerwanie goi się dłużej i gorzej niż złamanie kosci. Regeneracja takiego ścięgna może trwać nawet pół roku. Z tym nie ma żartów. Chodząc tak możesz sobie tylko pogorszyć. Powinieneś zgłosić się do ortopedy, który zaleci wykonanie USG ( widać na nim wszystkie tkanki) Powinieneś odpuscić sobie i nie przeciążać stawu. Polecam zabiegi z fizykoterapii (laser, krioterapia miejscowa, pole magnetyczne bądź ultradźwięki ).
Mam nadzieje jednak ze to tylko przeciążenie ( które też bywa bardzo bolesne i uciążliwe ) ale musisz skonsultować to z lekarzem.
dekoder29
-#
-#
Posty: 81
Rejestracja: 2016-07-06, 19:42

Post autor: dekoder29 »

Zaoiznaj się jeszcze z treścią artykułu ze strony http://bolikolano.pl/o-synvisc-i-synvisc-one.html . Wiwm, że maja tam skuteczne środki na chorobę zwyrodnieniową stawów kolanowych i nie tylko. Prześledź stronę, może na twoją dolegliwość też mają coś skutecznego. Warto zajrzeć.
griller
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2016-08-15, 22:00

Post autor: griller »

Kolano, które boli, wymaga odpoczynku. Jak jednak tego dokonać, gdy człowiek ciągle jest w ruchu? Wystarczy je odciążyć. Doskonale do tego sprawdzają się ortezy, takie, jakie można kupić na abcreha.pl.
ODPOWIEDZ