pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Jak sukienka na wesele?

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
dominka1984
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2016-07-22, 08:49
Lokalizacja: Jelenia góra
Kontakt:

Jak sukienka na wesele?

Post autor: dominka1984 »

Cześć wszystikm. Chciałabym się was zapytać jaka Waszym zdaniem jest najbadziej elegancka sukienka na wesele?
luiza089
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2016-07-27, 17:22
Kontakt:

Post autor: luiza089 »

wszystko zależy jaką masz figurę
Rhythm
-#
-#
Posty: 331
Rejestracja: 2014-06-13, 13:38

Post autor: Rhythm »

To ja stawiam na stonowaną elegancję w ubiorze na wesele - oczywiście nie wypada iść w białej sukience, ale już w pastelowej wygląda się naprawdę z klasą. I ważne jest też to, żeby sukienka była wygodna i nie krępowała ruchów, zwłaszcza kiedy chce się przetańczyć całą noc;-).
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

Ja też wybieram się na wesele do znajomych w sierpniu i miałam problem bo nie wiedziałam jaką na tą okazję kupić sukienkę, co jest teraz modne, stylowe itp. Na szczęście znalazłam świetny artykuł o czerwonej sukience na wesele jakie dodatki na mag.net i mój problem się rozwiązał. Znalazłam w nim wiele praktycznych porad i pod tym kątem, wybrałam swoją stylizację.
maria36
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2016-07-29, 12:12
Kontakt:

Post autor: maria36 »

nigdy nie kupuj sukienki pół roku wcześniej
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

Ja zazwyczaj wybieram odpowiednią kreację miesiąc wcześniej. W tym roku miałam dużo szczęścia, ponieważ znalazłam piękny strój dla siebie oraz sukienki rozmiar 46 w sklepie internetowym Modbis dla mojej mamy. I obie bardzo dobrze się czułyśmy w tych sukienkach na weselu.
Ajlar
-#
-#
Posty: 125
Rejestracja: 2016-01-28, 19:55

Post autor: Ajlar »

Z wyborem sukienki na wesele jest zawsze problem :) Ja ostatnio postanowiłam się wyróżnic i wybrałam strój w stylu folkowym http://www.moremoi.com/pl/motyw-pop-art :) Jak Wam się podoba taka stylizacja? Mi się z poczatku wydawało, że troche nie pasuje na takie przyjecie ale ostatecznie uznałam, ze co mi zalezy :) Najwyżej zrobie furrore większa niz panna młoda :D
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

A czerwona sukienka? Waszym zdaniem powinna pasować?
semtex
VIP
VIP
Posty: 15
Rejestracja: 2015-05-10, 10:49
Kontakt:

Post autor: semtex »

Im krótsza tym lepsza :PPP
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

Niekoniecznie. Krótka sukienka będzie bardzo niewygodna podczas tańca.
iryska123
-#
-#
Posty: 201
Rejestracja: 2016-06-09, 14:46

Post autor: iryska123 »

Sukienka na wesele powinna być na pewno elegancka. Teraz jak jest chłodno to warto poszukać sukienki z grubszym materiałem. Mi się podobają rozkloszowane albo takie do ziemi. Jeżeli będziecie zamawiać kreacje to sukienki jesienne przeglądajcie na domodi.pl bo mają ciekawy wybór i jest tam dużo marek. Ja ostatnio zamówiłam kieckę, spodnie i buty.
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

Myślę, że na wesele, jak i w ogóle takie i podobne uroczystości najlepsze są specjalne sukienki wyjściowe, najlepiej takie, które można założyć więcej niż raz. Niedawno takich czytałam: http://feef.pl/sukienki-wyjsciowe-co-to ... ze-wybrac/ i wydaje mi się, że to całkiem przydatne informacje.
iryska123
-#
-#
Posty: 201
Rejestracja: 2016-06-09, 14:46

Post autor: iryska123 »

Najbardziej elegancka? Prosta, długość do kolana. Fajne sukienki również w większych rozmiarach widziałam w internecie. Tak więc jeżeli szukasz fajnej kreacji w mniejszych rozmiarach i sukienki xxl to przeglądniesz je w serwisie modbis.pl/pol_m_Suknie-i-sukienki-damskie_Sukienki-dla-puszystych-161.html gdzie jest bardzo duży wybór. Warto zerknąć ;)
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

Nadal modne są rozkloszowane sukienki. Może warto pójść w tym kierunku?
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

Tylko taka sukienka na weselu jest dość niebezpieczna. W tańcu odsłania wszystko. ;-)
ODPOWIEDZ