pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Ebooki

Wszystko co związane z literaturą. Możesz tu podzielić się swoją własną twórczością (wiersze, opowiadania itp.).
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Ebooki

Post autor: selene »

Jakie jest wasze zdanie o nich? Czytujecie książki w takiej formie?

Ja nie przepadam za ebookami. Moje oczy są zbyt wrażliwie i po kilku stronach zaczynają mi dokuczać. A poza tym nic jak dla mnie nie zastąpi zwykłej lektury, tego przekładania kartek... Ogólnie rzecz biorąc nie mam nic przeciwko, ale stawiam na tradycyjne formy ;).
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Ebooki uratowały mi wiele razy życie Jakby na to nie patrzeć bardzo się przydają jak się studiuje.jakbym miała kupować wszystkie ksiażki jakie były mi potrzebne bo oczywiście w bibliotece połowy nie było to bym musiała chyba co miesiac wydawać przynajmniej 1000 zł A tak zawsze ściągnęłam sobie ksiązki z neta a dokładnie to z chomika i miałam wszystko to co chciałam.
Oczywiście nie należy to do najwygodniejszych metod korzystania z ksiązek ale na pewno jest przydatne Jeśli chodzi o jakieś powieści czy cos w tym stylu to raczej nie lubie tak czytać no ale tak czytałam np Księżyc w nowiu zanim sprezentowali mi książki A ostatnią cześć Pottera przeczytałam na telefonie komórkowym więc dla chcącego nic trudnego :P
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Zdarzyło mi się parę razy czytać, ale to tylko w tragicznych sytuacjach. Nie chcę, żeby moje biedne oczy były katowane. :unsure:
Awatar użytkownika
Dartan
-#
-#
Posty: 41
Rejestracja: 2009-11-04, 14:10
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Dartan »

Polecam w takim razie okulary zerówki z antyrefleksem. Można je dostać bez wizyty u okulisty. E-booki to dobra sprawa. Nie możesz znaleźć konkretnej książki, to czytasz w internecie i większość serwisów jest za friko.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Głównie czytam e booki jednak nie ma to jak usiąść wieczorem w łóżeczku i oddać się dobrej lekturze.
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

psychiczna pisze:nie ma to jak usiąść wieczorem w łóżeczku i oddać się dobrej lekturze.
Dokładnie.
Nie przepadam za ebookami, za bardzo męczą mi się oczy, co prowadzi do tego, że skupiam się tylko na tym, jak bolą mnie oczy, co w efekcie sprawia, iż nie wiem o czym czytam.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Czwartą część "Zmierzchu" przeczytałam w tej formie. Oprócz tego kilka innych książek. Są plusy i minusy, aczkolwiek nic nie zastąpi tradycyjnej książki.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Zbytnio za nimi nie przepadam, ale jak u większości nie raz mi ratowały życie. Chociaż wiadomo więcej zrozumie i zapamiętam czytając "normalną" książkę.
redi_gyal pisze:A ostatnią cześć Pottera przeczytałam na telefonie komórkowym więc dla chcącego nic trudnego
Też tak ją czytałam ;p
Limowa
-#
-#
Posty: 150
Rejestracja: 2009-06-08, 14:20
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Limowa »

Ja wolę usiąść na fotelu z melisą zaparzoną w żółtym kubku z małpką i trzymać w ręce ciężką książkę. Nie ma nic lepszego jak przewracanie stron starych pożółkłych książek zsynchronizowane z łykami herbaty.

MAGIA!!

Dlatego właśnie wypożyczam książki ze starych bibliotek.
Ebooków mam sporo, ale od jakiegoś czasu, ograniczam się do książek. ;D
Awatar użytkownika
Jelly.
-#
-#
Posty: 297
Rejestracja: 2009-12-07, 11:48

Post autor: Jelly. »

Wolę mieć książkę w ręku. Raz czy dwa razy przeczytałam e-booka i wiem, że tylko w ostateczności będę po nie sięgać. Oczy szybciej się męczą i nie mogę się dobrze skupić na lekturze wtedy. Za dużo rzeczy mnie rozprasza.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

nie umiem się skupić czytając coś na komputerze.
Tylko raz czytałam książkę w takiej formie i to była męczarnia. Dość dużo czasu mi na to zeszło, bo oczy nie były przyzwyczajone do ciągłego patrzenia w monitor.
brzesitpr
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2015-07-13, 09:19

Post autor: brzesitpr »

Dobra inicjatywa dla zapracowanych.
Sieciech
-#
-#
Posty: 287
Rejestracja: 2016-07-01, 09:10

Post autor: Sieciech »

Ja już za bardzo przywykłem do szelestu kartek, żeby móc się stać fanem e-booków.
ODPOWIEDZ