pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Bezpłodność

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Mariette
-#
-#
Posty: 1096
Rejestracja: 2009-06-06, 19:38

Post autor: Mariette »

taka perspektywa trochę mnie przeraża. a szczególnie to, jak zareagowałby mój partner, gdyby się okazało, ze jestem bezpłodna. i szczerze mówiąc sama nie wiem co bym zrobiła.
Awatar użytkownika
server
-#
-#
Posty: 161
Rejestracja: 2009-09-19, 07:59
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: server »

Marietee kochana, a co masz zrobić? Nie rozumiem dziewczyn, które myślą właśnie w ten sposób. Czytałem kiedyś na Onecie, że dziewczyny myślą, ze zaspokajanie partnera to ich największy obowiązek. Ech wcale nie! Niech się ta Polska zmieni! Co do dzieci: Po co je mieć?
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

server pisze:Czytałem kiedyś na Onecie, że dziewczyny myślą, ze zaspokajanie partnera to ich największy obowiązek. Ech wcale nie! Niech się ta Polska zmieni!
Ale przepraszam bardzo, co to ma do tego, co napisała Mariette? Bo niezbyt rozumiem jaki cel miała ta uwaga. I niby jaki jest ten sposób myślenia Mariette, którego nie rozumiesz? O_o
Awatar użytkownika
server
-#
-#
Posty: 161
Rejestracja: 2009-09-19, 07:59
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: server »

Ale przepraszam bardzo, co to ma do tego, co napisała Mariette? Bo niezbyt rozumiem jaki cel miała ta uwaga. I niby jaki jest ten sposób myślenia Mariette, którego nie rozumiesz?
Nie będę z tobą dyskutował, bo nie rozumiesz pewnych rzeczy;]
Awatar użytkownika
You_Like?
-#
-#
Posty: 221
Rejestracja: 2009-09-21, 18:45

Post autor: You_Like? »

Czy potraficie sobie wyobrazić, że może okazać się, że jesteście bezpłodni?
Każdą opcje należy brać pod uwagę .
Czy w takim przypadku zgodzilibyście się na leczenie, czy po prostu przygarnęli jakieś dziecko z Domu Dziecka?
Owszem leczenie jak najbardziej a wiem ,że w moim mieście jest świetna klinika a może po prostu lekarz który naprawdę zdziałał cuda nie raz . Jednak gdyby nic z tego nie wyszło to bardzo chętnie bym zaadoptowała dziecko a może nawet dwójkę.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

server pisze:Nie będę z tobą dyskutował, bo nie rozumiesz pewnych rzeczy;]
Skoro tak, to mi wytłumacz, bo mi się wydaje, że to Ty nie rozumiesz;)
Awatar użytkownika
server
-#
-#
Posty: 161
Rejestracja: 2009-09-19, 07:59
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: server »

Niki pisze:Skoro tak, to mi wytłumacz, bo mi się wydaje, że to Ty nie rozumiesz;)
Ty po prostu się na mnie uwzięłaś koleżanko. ,,Olałbym" Cię ale dla własnej satysfakcji Ci wytłumaczę :roll:
Mariette pisze:jak zareagowałby mój partner
No właśnie! Dziewczyny myślą, że jeżeli chodzi o sex, rodzenie dzieci to jest obowiązek partnerki, zaspokojenia jego potrzeb. Ach kobieto...
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Nie uwzięłam, tylko nie lubię, gdy ktoś pisze głupoty ;p
server pisze:No właśnie! Dziewczyny myślą, że jeżeli chodzi o sex, rodzenie dzieci to jest obowiązek partnerki, zaspokojenia jego potrzeb. Ach kobieto...
Nigdzie tak nie napisała, nawet nie sądzę, aby miała to na myśli. Bezpłodność nie równa się z niemocą uprawnia seksu, a dzieci chce mieć większość, faceci też. Ja również bałabym się reakcji mojego chłopaka i to nie dlatego, że niby myślimy, iż jesteśmy tylko do rodzenia i zaspokajania, ale dlatego, że są jeszcze na świecie mężczyźni, którzy też marzą o dziecku. A dziecko, jakby nie było, też odgrywa bardzo ważną rolę w związku.


Ja też mogłabym różnie zareagować na wieść o tym, że mój partner jest bezpłodny. I co? I to oznacza, że role się odwracają i myślę o tym, iż facet jest tylko do zaspokojenia moich potrzeb?
Awatar użytkownika
Jelly.
-#
-#
Posty: 297
Rejestracja: 2009-12-07, 11:48

Post autor: Jelly. »

Zapewne byłabym zdołowana. Jestem jedynaczką i chciałabym mieć przynajmniej dwoje dzieci. Gdyby żadne leczenie nie pomogło, zrobiłabym kolejny krok i wspólnie z mężem zaadoptowalibyśmy maleństwo.
Awatar użytkownika
server
-#
-#
Posty: 161
Rejestracja: 2009-09-19, 07:59
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: server »

Nie uwzięłam, tylko nie lubię, gdy ktoś pisze głupoty ;p
Wybacz, ale mam do ciebie wielkie uprzedzenie. Jesteś za mała, żeby zrozumieć pewne sprawy, mądrości... Także nie rób więcej Off-Topic! :lol:

Proszę Cię, nie błaźnij jeszcze bardziej x]/Niki

Proszę, skończ wreszcie tą nadaremną dyskusję dziecko;] :roll:/server
Ostatnio zmieniony 2009-12-10, 17:22 przez server, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

Nie wyobrażam sobie togo, że lekarz mógłby mi kiedyś powiedzieć, że nie mogę mieć dzieci. Kocham dzieci i na pewno będę chciała mieć w przyszłości, ale jeżeli przytrafiłaby mi sie taka sytuacja to na pewno zdecyduje się na adopcję.
Awatar użytkownika
Zua.
-#
-#
Posty: 239
Rejestracja: 2009-10-30, 11:32

Post autor: Zua. »

Straszna sprawa.
Być może to dziwne, ale chciałabym być w ciąży. Nosić swoje dziecko. Przeżyć to chociaż raz. Wiem, że to wielki ból itd... ale to jest tego warte.
Gdybym nie mogła tego doświadczyć zaadoptowałabym je.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

kiedyś nie chciałam wyjść za mąż ani mieć dzieci. Jednak z biegiem czasu mi się to zmieniło. Jakbym teraz dowiedziała się, że jestem bezpłodna, na pewno bym to bardzo przeżyła.
Nie w głowie mi teraz potomstwo, nie czas na to, jednak sama świadomość, że zostałabym pozbawiona możliwości bycia matką, dania życia tej malutkiej osobie byłaby ciężka.
Awatar użytkownika
Aguś15
-#
-#
Posty: 122
Rejestracja: 2010-09-17, 16:26
Lokalizacja: Krk

Post autor: Aguś15 »

Może to dziwne,pewnie wyda wam się niezrozumiałe albo to ja jestem niedojrzała, ale jak na razie nie chciałabym mieć swoich rodzonych dzieci. Kilka razy już podjęłam dyskusję z mamą na ten temat i ona sobie tego nie wyobraża. Broń Boże nie chodzi tutaj o celulit,rozstępy czy nie trzymanie moczu itp :D tylko instynkt macierzyński się jeszcze we mnie nie obudził :P
Jest jeszcze jedna rzecz, która na maxa mnie wkurza. Gdy ktoś uważa,że nie należy adoptować dzieci bo,,nie wiadomo czyje to geny,, , ,, a jak wyrośnie na mordercę?,, ludzie... porażka.
klusora
VIP
VIP
Posty: 20
Rejestracja: 2016-07-20, 14:50

Post autor: klusora »

Aguś15 pisze:Może to dziwne,pewnie wyda wam się niezrozumiałe albo to ja jestem niedojrzała, ale jak na razie nie chciałabym mieć swoich rodzonych dzieci. Kilka razy już podjęłam dyskusję z mamą na ten temat i ona sobie tego nie wyobraża. Broń Boże nie chodzi tutaj o celulit,rozstępy czy nie trzymanie moczu itp :D tylko instynkt macierzyński się jeszcze we mnie nie obudził :P
Jest jeszcze jedna rzecz, która na maxa mnie wkurza. Gdy ktoś uważa,że nie należy adoptować dzieci bo,,nie wiadomo czyje to geny,, , ,, a jak wyrośnie na mordercę?,, ludzie... porażka.

Mam podobnie. Może kiedyś się to zmieni.... ale póki co to... nie zanosi się
ODPOWIEDZ