pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Jaki film ostatnio oglądałeś/aś ?

Tutaj możesz podzielić sie spostrzeżeniami, jakie filmy warto obejrzeć. Premiery kinowe, wasze recenzje, itp.
brevka
-#
-#
Posty: 43
Rejestracja: 2016-05-11, 12:54

Post autor: brevka »

Bogowie
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

Też niedawno oglądałam ten film. Byłam pod wrażeniem Tomasza Kota, który wcielił się w postać Religi.
Sieciech
-#
-#
Posty: 287
Rejestracja: 2016-07-01, 09:10

Post autor: Sieciech »

Ostatnio "Sabotaż" ze Schwarzeneggerem. Ale słabe to było, oj, słabe!
Awatar użytkownika
wygadany boj
-#
-#
Posty: 92
Rejestracja: 2012-02-21, 20:54

Post autor: wygadany boj »

Obecność 2 niezły nawet horror, a miła niespodzianką w kinie był bilet na nastpny film w cinema city ;)
ance
-#
-#
Posty: 50
Rejestracja: 2014-10-06, 13:30

Post autor: ance »

"Facet na miarę" - bardzo przyjemna komedia, choć prosta i przewidywalna, ale można było się zrelaksować i odpocząć.
Wygadany boj - a ten bilet to z jakiejś szczególnej okazji, czy może w tej loterii cinema city wygrałeś? Coś tam pan przy kasach mówił, ale nie słuchałam go za bardzo, bo byłyśmy spóźnione, a potem zapomniałam w ogóle o tych kodach. Jak w tym wygrałeś, to może sprawdzę ;)
Awatar użytkownika
gadulka
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2012-08-28, 12:56

Post autor: gadulka »

Ja ostatnio ogladalam Iluzja 2- spoko film, polecam. Wygadany boy pewnie pisal o tej loterii w Cinema. Ja wygralam popcorn :D
Awatar użytkownika
wygadany boj
-#
-#
Posty: 92
Rejestracja: 2012-02-21, 20:54

Post autor: wygadany boj »

gadulka pisze:Ja ostatnio ogladalam Iluzja 2- spoko film, polecam. Wygadany boy pewnie pisal o tej loterii w Cinema. Ja wygralam popcorn :D
No nagród na barze jest najwięcej, ale przy mnie dziewczyna wygrała bilety lotnicze!
Awatar użytkownika
gadulka
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2012-08-28, 12:56

Post autor: gadulka »

Bilet lotniczy? niezle, nie wiedzialam, ze maja takie nagrody. Ciekawe co jeszcze mozna wygrac:)
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

Ja mam zamiar jutro iść na drugą część Iluzji. Jedynką byłam zachwycona.
Lunneta
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2016-01-19, 13:43

Post autor: Lunneta »

Ja byłam na Iluzji 2, może być ale 1 lepsza :) Też byłam w Cinema i wygrałam bilety więc teraz chyba pójdę na Facet na miarę lub na Epokę Lodowcowa . Podobno można wygrać jeszcze sprzęt AGD i Auto :) Ja bym bardzo chciała trafić bilety lotnicze, juz nie mówiąc o aucie ;)
justyna89
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2016-07-20, 13:33
Kontakt:

Post autor: justyna89 »

Ostatnio to byłam w kinie na ''Tarzan Legenda''. Spoko film, ogólnie to spodziewałam się czegoś innego.. Ale pomimo tego polecam obejrzeć.
Awatar użytkownika
gadulka
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2012-08-28, 12:56

Post autor: gadulka »

justyna89 pisze:Ostatnio to byłam w kinie na ''Tarzan Legenda''. Spoko film, ogólnie to spodziewałam się czegoś innego.. Ale pomimo tego polecam obejrzeć.
dla mnie niestety ten film, to porazka... wialo nuda caly czas
Awatar użytkownika
wygadany boj
-#
-#
Posty: 92
Rejestracja: 2012-02-21, 20:54

Post autor: wygadany boj »

gadulka pisze:
justyna89 pisze:Ostatnio to byłam w kinie na ''Tarzan Legenda''. Spoko film, ogólnie to spodziewałam się czegoś innego.. Ale pomimo tego polecam obejrzeć.
dla mnie niestety ten film, to porazka... wialo nuda caly czas
Dla mnie zbyt familijne kino :P Za wygrane bilety poszliśmy wczoraj na Neon Demon - to jest dobre, klimacik i jazda po bandzie. A ta loteria w cinema to już szaleństwo.
Sieciech
-#
-#
Posty: 287
Rejestracja: 2016-07-01, 09:10

Post autor: Sieciech »

Wczoraj oglądałem "Postmana" z Costnerem. Nawet ciekawe, tylko patosu zdecydowanie za dużo.
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

A ja ostatnio oglądałam "Polowanie". Dość dziwny film, bardzo emocjonujący.
ODPOWIEDZ