cięcie laserem, wycinanie laserowe, wypalanie laserowe, usługi cięcia laserem, stali, blach


POMPY ABS

Weterynarz

Jeśli lubisz rozmawiać o zwierzętach to jest odpowiednie miejsce dla Ciebie.
Kamyk
-#
-#
Posty: 80
Rejestracja: 2014-08-09, 12:57

Weterynarz

Post autor: Kamyk »

Często chodzicie ze swoimi pupilami do weterynarza? Wasze zwierzaki boją się takich miejsc? Jak reagują na wizytę u specjalisty od zwierząt?
simplebjuti
-#
-#
Posty: 91
Rejestracja: 2015-05-18, 19:46

Post autor: simplebjuti »

Ja chodzę na standardowe szczepienia regularnie i na odrobaczanie na wszelki wypadek. No i zawsze jak widzę, że mojemu kotu coś jest. Np. kiedyś kichał i nie chciał jeść to poszłam i okazało się, że ma koci katar. Innym razem siedział jakiś taki nieruchomy, nie chciał się bawić to też poszłam i okazało się, że ma gorączkę i coś w stylu anginy. Mój koteczek jest bardzo grzeczny na wizytach u weta i nawet się lekarz śmieje, że tak grzecznych kotów jest mało :)
Najlepsze materace - blog z ciekawostkami o materacach :)
frodek
-#
-#
Posty: 49
Rejestracja: 2019-06-05, 17:27

Re: Weterynarz

Post autor: frodek »

ja szukam dobrego weterynarza z Łodzi, macie namiary?
daros
-#
-#
Posty: 26
Rejestracja: 2020-12-23, 17:18

Re: Weterynarz

Post autor: daros »

U nas się sprawdza lecznica małych zwierząt W Pałacyku w Szczecinie http://weterynarz-szczecin.info/ To super lecznica, decydując się na nich zapewnicie swojemu zwierzakowi profesjonalną opiekę. Na miejscu wykonują badania: USG, RTG, EKG, bronchoskopii, gastroskopii, a także badania z zakresu ortopedii,także kompleksowo działają. Ja dodam, że solidnie i że cenowo jest tam w porządku.
frodek
-#
-#
Posty: 49
Rejestracja: 2019-06-05, 17:27

Re: Weterynarz

Post autor: frodek »

O, to ja z kolei z Wrocławia doradzę http://wetjaneczek.pl/ z Osadniczej. Tam możecie liczyć na najlepszą opiekę weterynaryjną, ceny nie wzięte z kosmosu i weterynarzy z powołania. Super tam zajmują się moimi zwierzakami, także cieszę się, że do nich trafiliśmy.
ODPOWIEDZ