pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Książki dla dziewczyn

Wszystko co związane z literaturą. Możesz tu podzielić się swoją własną twórczością (wiersze, opowiadania itp.).
Awatar użytkownika
Kołomyja
-#
-#
Posty: 55
Rejestracja: 2012-09-18, 15:26

Post autor: Kołomyja »

galaxy, przeczytałam już "Alchemię Miłości" i właśnie kończę "Demony Miłości". Fajna seria:) Uwielbiam poczucie humoru autorki!
Widziałam też "Nieskończoność" i jestem zaintrygowana, bo ponoć to science fiction a na okładce są perfumy. :P
Milena
VIP
VIP
Posty: 17
Rejestracja: 2013-12-09, 13:48

Post autor: Milena »

galaxy pisze:Ja nie znam, ale z romansowych rzeczy, to ostatnio czytałam świetną książkę Alchemia miłości Eve Edwards. Akcja rozgrywa się w Anglii za czasów królowej Elżbiety.

[ Dodano: 2013-11-22, 12:46 ]
A teraz jeszcze drugi tom alchemii czyli Demony Miłości :)
Mam też chrapkę na Nieskończoność z serii poza czasem.
Czytałam jakiś czas temu i mi bardzo przypadła do gustu. Aż byłam zdziwiona bo jakaś mega fanką romansów nie jestem :) "Demony Miłości" jeszcze na mnie czekają na półce.

Może to nie i romans ale bardzo polecam "Włoskie buty" bardzo pouczająca książka :p
Gadka
-#
-#
Posty: 50
Rejestracja: 2013-12-05, 09:32

Post autor: Gadka »

Ej...puk, puk chyba ktoś zaspał, jest już III część Kronik Rodu Lacey - "Gra o miłość", ja już przeczytałam, super i trzyma poziom tak jak pierwsze II tomy :)
Milena
VIP
VIP
Posty: 17
Rejestracja: 2013-12-09, 13:48

Post autor: Milena »

wieeem ale jakoś nie mam czasu za bardzo i jestem w tyle strasznie :(
Efemeryczna
-#
-#
Posty: 28
Rejestracja: 2013-10-08, 14:38

Post autor: Efemeryczna »

A ja przeczytałam wszystkie 3 tomy pod rząd sobie teraz. :d Świetny klimat, nie mogę się zdecydować, którą polubiłam najbardziej. :P
błętkina krew
-#
-#
Posty: 335
Rejestracja: 2013-01-16, 13:51

Post autor: błętkina krew »

Moim zdaniem świetna dla dziewczyn (i nie tylko) jest cała "Jeżycjada" Małgorzaty Musierowicz. Och, pamiętam jak zapamiętale się w niej zaczytywałam w młodzieńczych latach!
portbagel
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2015-05-04, 11:46

Post autor: portbagel »

Także myślę że książka "Jeżycjada" jest bardzo dobrym tytułem.
KaskaKas
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2016-06-06, 20:52

Post autor: KaskaKas »

Mi bardzo przypadła do gustu książka "Włoskie buty". Po prostu B A J K A !
Awatar użytkownika
jammer
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2016-06-07, 18:20
Lokalizacja: Lublin

Post autor: jammer »

Tutaj jest księgarnia internetowa, w której jest według mnie super oferta książek idealnych dla kobiet ;) Ja swojej dziewczynie dość często robię tam różnego rodzaju prezenty :)
Kto nie potrafi schwytać muła, ten ćwiczy batogiem siodło.
ewbik
-#
-#
Posty: 92
Rejestracja: 2022-04-28, 11:01

Re: Książki dla dziewczyn

Post autor: ewbik »

Ostatnio natrafiłam na fascynującą pozycję literacką, którą jest "Siła ciężkości" autorstwa Iwony Górskiej https://wydawnictwopoligraf.pl/publikacje/sila-ciezkosci/ Książka ta dosłownie mnie wciągnęła od pierwszych stron, a jej przesłanie jest niezwykle głębokie i inspirujące. To lektura, która naprawdę potrafi zmienić sposób, w jaki patrzy się na świat.
ODPOWIEDZ