pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Jaki szampon i jaka fryzura?

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
perred
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2015-09-24, 12:47

Post autor: perred »

Trzeba się bawić puki jest okazja.
Awatar użytkownika
radda
-#
-#
Posty: 30
Rejestracja: 2015-08-14, 13:02
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: radda »

do prostowania i do układania róznych fryzur mogę polecić volum'24 od Rowenty, ja jestem bardzo zadowolona i wierzę że każda znajdzie coś dla siebie, są króciutkie tutoriale :) : https://www.youtube.com/user/RowentaBeautyPL
badgalniri
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-10-12, 10:03

Post autor: badgalniri »

Moim zdaniem wystarczy delikatny szampon (np babydream), olejowanie raz w tygodniu i dobry fryzjer (nie możemy na nim oszczędzać) który zetnie nam włosy tak by pasowały do naszej buźki.
Awatar użytkownika
sopor24
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2015-10-06, 22:18
Lokalizacja: Hel

Post autor: sopor24 »

Najczęściej wybieram pantin bo włosy są pachnące i miękkie. Nie przetłuszczają się też szybko
Could it be anybody?
ablapom
VIP
VIP
Posty: 18
Rejestracja: 2015-11-15, 11:50
Kontakt:

Post autor: ablapom »

Moje włosy najbardziej preferują naturalne szampony.
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

Takim szamponem jest komsetyk z Baby Dream. Wiem też, że wiele włosomaniaczek go używa.
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

Podobno Isana z Rossmanna ma również całkiem dobre szampony, jeżeli chodzi o ich skład.
jukli
-#
-#
Posty: 219
Rejestracja: 2015-02-10, 11:48

Post autor: jukli »

Ja kupię sobie taki grzebień: http://www.pro-sprzet.pl/category/grzeb ... ryzjerskie , żeby robić sobie bardziej profesjonalne fryzury.
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

NO w sumie dobry grzebień to podstawa. Ja wolę jednak szczotkę. Najlepsza według mnie to TT.
adrianna.otulak
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2016-05-04, 08:24

Post autor: adrianna.otulak »

Ja preferuje szampon na bazie naturalnych składników. Długo się naszukałam odpowiedniego, zarówno w google jak i na luxusportal, ale wreszcie natrafiłam na fajny o dobrej konsystencji i nie uczulający. To jeden z produktów marki Shiseido i od jakiegoś czasu stosuje go regularnie.
brevka
-#
-#
Posty: 43
Rejestracja: 2016-05-11, 12:54

Post autor: brevka »

Ja używam szamponów bez SLS i innych dziwactw... Moje włosy są miękkie i miłe w dotyku. Dobrze się układają.
Buszajka
-#
-#
Posty: 51
Rejestracja: 2016-05-08, 17:18

Post autor: Buszajka »

Szampony dobiera się do różnych typów włosów, patrzcie http://pieknidwudziestoletni.pl/szampon ... he-best-of Nie można brać pierwszego lepszego szamponu z półki sklepowej, bo taka pielęgnacja nie będzie skuteczna.
iryska123
-#
-#
Posty: 201
Rejestracja: 2016-06-09, 14:46

Post autor: iryska123 »

Warto zastosować codzienną pielęgnację - olejki, dobre szampony oraz podcinać końcówki!
simplebjuti
-#
-#
Posty: 91
Rejestracja: 2015-05-18, 19:46

Post autor: simplebjuti »

do włosów falowanych są specjalne szampony i inne kosmetyki do pielęgnacji właśnie "włosów kręconych". Wszystko zależy jeszcze od kształtu twarzy ale akurat takie falowane włosy dłuższe to mi się podobają rozpuszczone. To taki fajny romantyczny klimat :) Ja mam włosy proste jak drut i noszę asymetrycznego "boba" do ramion. Mam też włosy rzadkie więc nie mogę niestety mieć ich długich ;/
Najlepsze materace - blog z ciekawostkami o materacach :)
Sieciech
-#
-#
Posty: 287
Rejestracja: 2016-07-01, 09:10

Post autor: Sieciech »

Falowane włosy są chyba u dziewczyn najfajniejsze - wyglądają bardziej fantazyjnie niż proste, ale bez przesady (kręcone). Niestety nie każda ma - jak autorka tematu - naturalne fale. No ale w sumie zawsze można sobie zrobić, są na to sposoby (o których tutaj: http://toczytam.pl/jak-zrobic-fale-na-wlosach ). Więc śmiało, róbcie sobie fale, dziewczyny, bo to wygląda szałowo.
ODPOWIEDZ