pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Co czytacie teraz bądź czytaliście ostatnio?

Wszystko co związane z literaturą. Możesz tu podzielić się swoją własną twórczością (wiersze, opowiadania itp.).
GossipGirl
-#
-#
Posty: 40
Rejestracja: 2015-02-19, 12:09

Post autor: GossipGirl »

Gadka pisze:A ja teraz zaczynam kolejną książkę Igora Ostachowicza pt "Zielona Wyspa".
ja właśnie pozyczyłam od kumpeli i dziś wieczorem zaczynam :) a ostatnio czytałam sama stare kryminały Agathy Christie, tak mnie jakoś naszło;)
ance
-#
-#
Posty: 50
Rejestracja: 2014-10-06, 13:30

Post autor: ance »

GossipGirl pisze:
Gadka pisze:A ja teraz zaczynam kolejną książkę Igora Ostachowicza pt "Zielona Wyspa".
ja właśnie pozyczyłam od kumpeli i dziś wieczorem zaczynam :) a ostatnio czytałam sama stare kryminały Agathy Christie, tak mnie jakoś naszło;)
Miłej przygody z szaloną Magdą - jak juz poznacie ją i jej przygody, to możecie być zaskoczone oczywiście pozytywnie, chyba, że przeraża Was szorowanie pleców środkami żrącymi:D
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Post autor: Justynian »

ance - ale sama książka daleko wybiega poza te rzeczy, co Magda robi temu facetowi. Tym bardziej, że nie wiadomo, kto tak naprawdę na tej wyspie staje się ofiarą, a kto katem, albo może oni starają się żyć, tylko w dziwny sposób. W każdym razie, nie wiadomo tego do pewnego momentu, ale to już niespojleruje. W każdym razie z wakacji na wyspie zrobił się thriller i traktat o szczęściu w jednym. O poszukiwaniu szczęścia i czy przypadkiem świat nas nie oszukuje w tym temacie.
giluu88
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2015-08-07, 14:34

Post autor: giluu88 »

Jestem w trakcie czytania "Podziemny Krąg" i powiem Wam, że książka ogólnie jest rewelacyjna, a podobno film również.
Awatar użytkownika
radda
-#
-#
Posty: 30
Rejestracja: 2015-08-14, 13:02
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: radda »

ja jestem fanką Gombrowicza chociaż często się męczę czytając jego książki, a ostatnio zaczęłam czytać serie Carlosa Ruiza Zafona "Cień wiatru"
kostal
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2015-09-09, 21:42

Post autor: kostal »

Czytam i polecam połączenie thrillera psychologicznego i horroru Dariusza Pawłowskiego "Czarna samica kruka". Seryjni mordercy, praca policji, studium dojrzewania, portrety psychologiczne zabójcy i wiele innych motywów wspaniale opisanych.
JasiekB
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2015-09-10, 16:29

Post autor: JasiekB »

Ja w tamtym tygodniu zakończyłem Równoleżnik zero - Budrewicza. Jak kogoś interesuje tematyka podróżnicza to bardzo polecam - do kupienia na http://triptelnik.pl/pl/c/antykwariat/13 :) A na przyszły tydzień kolejna dawna książek, już w drodze do mnie jest cykl Lapidarium Kapuścińskiego.
GossipGirl
-#
-#
Posty: 40
Rejestracja: 2015-02-19, 12:09

Post autor: GossipGirl »

Ostatnio trochę się opuściłam z czytaniem, ale wiosna idzie, będzie można posiedzieć w parku na ławce z książką ;) teraz się wzięłam za "Szczygła" Tartt, opasłe tomiszcze, ale ciekawe :) swoją drogą chyba na wiosnę wchodzi torchę nowości do księgarń? Muszę popatrzeć w internecie czy się coś nie zapowiada ciekawego :)
Awatar użytkownika
Pelasia
-#
-#
Posty: 91
Rejestracja: 2014-11-12, 07:52

Post autor: Pelasia »

Ja również jakiś czas temu niestety trochę opuściłam się z czytaniem ale powoli zaczynam do tego wracać.... Szczególnie,ze kupiłam sobie czytnik ebook i teraz mam ze sobą cały zapas książek gdizekolwiek nie pójdę bo czytnik zajmuje niewiele miejsca.

Jest to wprawdzie większy jednorazowy wydatek ale w sklepie rtv Euro agd można kupić sobie taki czytnik w dobrej promocji:
http://www.euro.com.pl/czytniki-ebookow.bhtml

Można tam również kupowac na raty.
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

Ja już na szczęście mam czytnik ebooków. Dzięki temu mogę także czytać w podróży.
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Post autor: Justynian »

younglady - no właśnie...masz czytnik, więc nie trzeba dźwigać książek, a z drugiej strony w zwykłej książce nie padnie bateria. :) Ile w twoim czytniku taka bateria wytrzymuje?

Wczoraj skończyłem czytać "#ME" J. Fabickiej. Zgrabna, trochę mroczna, czasem zabawna historia o poszukiwaniu siebie i więzi w mało sprzyjających warunkach rodzinnych. :) Polecam obejrzeć trailler, bo akurat ta książka ma dobry.
void
-#
-#
Posty: 56
Rejestracja: 2016-05-20, 15:16

Post autor: void »

Mi się czytanie przez czytniki nie podoba, wolę zapach książki. Poza tym dla mnie grzechem byłoby czytać e-booka takiej autorki jak Aghata Christie http://www.taniaksiazka.pl/autor/agatha-christie/ . To już klasyk i wolę mieć jej książki w oryginalnym , papierowym wydaniu
KaskaKas
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2016-06-06, 20:52

Post autor: KaskaKas »

Ja ostatnio czytałam zapach wanilii :)
Martuśśka_658
-#
-#
Posty: 93
Rejestracja: 2016-06-14, 10:09

Post autor: Martuśśka_658 »

Ja ostatnio czytam katarzyny bondy tylko martwi nie kłamią, polecam świetny kryminał
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Post autor: Justynian »

Skończyłem czytać "Małe życie" Hanyi Yanagihary - ponad 800 stron, a i tak żal było kończyć.
ODPOWIEDZ