pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Jak przedłużyć wytrysk

Dział przeznaczony dla Mężczyzn.
Awatar użytkownika
jerzyk
-#
-#
Posty: 207
Rejestracja: 2013-07-22, 11:30

Jak przedłużyć wytrysk

Post autor: jerzyk »

Panowie. Myślę,że niejeden tutaj ma tego typu problem. Od zawsze byłem krótkodystansowcem ale chciałbym jakoś wydłużyć stosunek.Jakie są najlepsze sposoby?
- Źle pan wygląda - zawyrokował.
- Niestrawność - odparłem.
- A co panu zaszkodziło?
- Życie.
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Post autor: puzon »

W sieci jest wiele artykułów na ten temat. Na przykład tutaj:
https://dimedic.eu/problem-przedwczesne ... c-stosunek - przeczytaj sobie.

A sposobów może byc wiele:
ćwiczenia ( czyli masturbacja z rana oraz przed stosunkiem)
specjalne prezerwatywy przedlużające wytrysk
drugi seks jest również dłuższy od pierwszego

Jeśli to nie pomaga to trzeba włączyć do leczenia suplementy oraz farmaceutyki. Jest obecnie wiele środków, ktore skutecznie leczą przedwczesny wytrysk
Ten, kto raz nie złamie w sobie tchórzostwa, będzie umierał ze strachu do końca swoich dni.
MaciekW
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2016-01-11, 14:59
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MaciekW »

No to prawda, drugi seks jest dłuższy, bo zanim nazbiera się nieco nasienia, chwilkę to trwa.
kazik87
-#
-#
Posty: 320
Rejestracja: 2015-04-16, 11:39

Post autor: kazik87 »

Jest to rzeczywiście jakaś opcja. Poza tym można też postawić na obrzezanie https://www.tourmedica.pl/zabiegi/obrzezanie/, które podobno przy tym problemie znacznie pomaga. Dodatkowo zabieg wykonuje się często ze względów estetycznych i zdrowotnych.
Lulusia
-#
-#
Posty: 66
Rejestracja: 2015-03-30, 00:13

Post autor: Lulusia »

Może też nie staraj się na siłę opóźniać wytrysku tylko postaraj się wydłużyć grę wstępną, spróbuj różnych metod doprowadzania dziewczyny do orgazmu i może wtedy, jak będziesz widział, że partnerka jest spełniona, to może poczujesz się trochę mniej spięty i wszystko uda się samo.
walio
-#
-#
Posty: 315
Rejestracja: 2016-08-24, 02:21

Post autor: walio »

Jedynym wyjściem, by dłużej współżyć są tabletki, te pozwalają wydłużyć czas stosunku nawet kilkukrotnie, jednak jest to też zależne od tabletek, jeżeli chcesz naprawdę mocny specyfik to Man tabs będą odpowiednie http://ferosup.pl/sprawnosc-seksualna/9 ... encje.html
JestemSzamanem
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2018-01-10, 15:41
Kontakt:

Post autor: JestemSzamanem »

według mnie trening czyni mistrza- nie masz z kim zawsze możesz wybrać sie na spotkanie sponsorowane www.slodkakotka.pl
sajmon35
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2018-04-26, 16:03

Post autor: sajmon35 »

Mam podobnie.... chcę spróbować jakichś suplementów, ważne żeby były bez recepty. Brał ktoś was kiedyś tabletki opisane na tym blogu ?? Dajcie jakieś info czy warto to kupić plz ;)
Adek80
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2019-09-13, 14:22
Kontakt:

Re: Jak przedłużyć wytrysk

Post autor: Adek80 »

Cześć,

Ze swoim problemem byłem u specjalisty – przełamałem wstyd i postanowiłem zasięgnąć rady tam, gdzie trzeba. Polecam wszystkim, bo każdy przypadek jest inny.

W moim przypadku obyło się bez farmakologii – lekarz zalecił realizację ćwiczeń.Polecam zaznajomić się z takim rozwiązaniem, zanim zaczniemy szprycować się jakąś chemią, która – notabene – nie zawsze jest skuteczna.
jasiek11
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2019-10-28, 21:46
Kontakt:

Re: Jak przedłużyć wytrysk

Post autor: jasiek11 »

Lekarz to podstawa a jeśli już jakies leki to lepiej zacząć od czegos naturalnego suplementu bez chemi jest tego trochę od produktu jak penilarge po takie jak orgasm control, można też znaleść specjalne ćwiczenia na opożnienie wytrysku.
jasiek11
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2019-10-28, 21:46
Kontakt:

Re: Jak przedłużyć wytrysk

Post autor: jasiek11 »

na przedwczesny wytrysk sprawdzą sie takie produkty jak orgasm control czy tez orgasm stop
napomocyn
-#
-#
Posty: 44
Rejestracja: 2018-12-05, 14:57

Re: Jak przedłużyć wytrysk

Post autor: napomocyn »

przerabiałem suplementy nic to to nie daje, no może oprócz tego, ze trochę więcej enerrgii miałem, na erekcję tylko maxon z sildenafilem, ma najmocniejszą dawkę wsród produktów bez recepty, używam od czssu do czasu i jesteśmy z partnerką bardzo zadowoleni z efektów.
reel
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2018-07-17, 08:44

Re: Jak przedłużyć wytrysk

Post autor: reel »

U nas nie sprawdziły się gumki. Niestety ale mu w gumce opada poza tym ani jemu ani mnie nie jest tak przyjemnie ;(
Jaki zamiennik byście polecili?
Dodam, ze nieco pomaga drugi stosunek ale ponoć dla niego nie jest tak przyjemnie jak za pierwszym razem. NO i jeszcze mnie wkurza tutaj coś innego. Jak ciągle wstrzymuje sie w czasie seksu bo nie chce wytrysnąc.
soila
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2018-09-10, 07:07

Re: Jak przedłużyć wytrysk

Post autor: soila »

Oj mój facet również jest krótkodystansowcem ale wyprcowaliśmy sobie kilka sposobów na to aby nieco wydłużyć stosunek.Polecam te chusteczki:
https://intymnosc.pl/pl/bestsellery/1551-oc-wipes-6szt-chusteczki-przedluzajace-stosunek-hit-2015.html

U nas sprawdziły się o wiele lepiej niż gumki.Po pierwsze bez gumki jest przyjemniej, po drugie on może o wiele dłużej i ma lepsza kontrolę :)
poglosek454
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2022-09-10, 11:11

Re: Jak przedłużyć wytrysk

Post autor: poglosek454 »

wypróbowałem kilka również z tych wymienionych ale najlepszy efekt dały preparaty z Lidokainą i tabletki Stud Pills. Praktycznie juz po jednym zastosowaniu stosunek wydłużył się nie mając negatywnego wpływu na erekcję.
ODPOWIEDZ