pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Książka - najlepszy prezent pod choinkę :)

Wszystko co związane z literaturą. Możesz tu podzielić się swoją własną twórczością (wiersze, opowiadania itp.).
awokado
VIP
VIP
Posty: 13
Rejestracja: 2015-02-24, 12:09

Książka - najlepszy prezent pod choinkę :)

Post autor: awokado »

Kupujecie książki pod choinkę? A może sami zamawiacie u rodziny coś co chcielibyście przeczytać? Jaką książkę chcielibyście dostać a co sami wręczycie? :)
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

U nas zawsze jest pod choinką jakaś ksiązka :) Tacie kupiłam Karbalę, a sama to nie wiem jeszcze, bo jest kilka, któe bym chciała, ale znowu nie chę tylko książek na gwiazdkę :P
awokado
VIP
VIP
Posty: 13
Rejestracja: 2015-02-24, 12:09

Post autor: awokado »

U nas czasem właśnie zdarza się, że same książki są pod choinką :) u mnie już zamówione już dla rodziny: dwie z serii Moje wypieki dla mamy, bo uwielbia, dla taty jeszcze nie mam, dla siostry "Ogień i lód" z serii Spirit Animals, dla siebie jeszcze myślę, bo ksiażki to na osttanią chwilę zawsze się kupi, mam nadzieję.
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

U nas także. W sumie to już wiem w takim razie co kupić na święta.
Kamyk
-#
-#
Posty: 80
Rejestracja: 2014-08-09, 12:57

Post autor: Kamyk »

U mnie też jest takim standardem, że jak robimy sobie prezenty to takim dodatkiem jest książka. Taka wisienka na torcie można powiedzieć. Nigdy nie wybierałem sobie, jaką chciałbym dostać książkę pod choinkę, zawsze zdawałem się na pomysłowość moich darczyńców, ale gdybym miał wybierać to w tym roku chciałbym dostać taką świeżynkę http://www.czytamwszedzie.pl/krew-na-sniegu-nesbo. Sądząc po recenzji - musi być świetna. :)
Gadka
-#
-#
Posty: 50
Rejestracja: 2013-12-05, 09:32

Post autor: Gadka »

awokado pisze:U nas czasem właśnie zdarza się, że same książki są pod choinką :) u mnie już zamówione już dla rodziny: dwie z serii Moje wypieki dla mamy, bo uwielbia, dla taty jeszcze nie mam, dla siostry "Ogień i lód" z serii Spirit Animals, dla siebie jeszcze myślę, bo ksiażki to na osttanią chwilę zawsze się kupi, mam nadzieję.
O to jest juz kolejna cześć, może jeszcze zdążę zamówić siostrze, a jak nie dojdzie na święta, to sobie zostawię, bo i tak obie to czytamy.
ance
-#
-#
Posty: 50
Rejestracja: 2014-10-06, 13:30

Post autor: ance »

Podpowiedzcie proszę jakiś pomysł na prezent-książkę dla 13-stolatki. Animals Spirit zna i ma wszystkie cztery. Ktoś? Coś?
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Post autor: Justynian »

ance - Animalsi są fajni. :) Możesz spróbować "Szkatułkę i ważkę" Teda Sandersa. To pierwsza część serii fantasy i w końcu coś, gdzie jest sporo magii. :) A jak dla mnie, to magia w fantastyce jest czymś na kształt efektów specjalnych w filmie. :)
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

Może sprawdźcie sobie jeszcze książki z fantastyki dla młodzieży na noy.pl. Jest tam według mnie kilka propozycji, którym warto byłoby poświęcić trochę uwagi.
KaskaKas
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2016-06-06, 20:52

Post autor: KaskaKas »

Cała seria Metro !
simplebjuti
-#
-#
Posty: 91
Rejestracja: 2015-05-18, 19:46

Post autor: simplebjuti »

nie za bardzo mam czas czytać książki, ale jakbym mogła sama sobie wybrać to bym chciała jakąś książkę przygodową o podróżach :) ewentualnie kulinarną taką z przepisami jak są w np. empiku :)
Najlepsze materace - blog z ciekawostkami o materacach :)
Awatar użytkownika
kayla
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2016-06-21, 21:03
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: kayla »

Też mi się wydaje, że dobra książka to genialny i nieprzeceniony pomysł :) Tutaj na przykład jest księgarnia internetowa, w której zawsze można trafić na jakąś dobrą ofertę :)
Jeden oddaje cześć głowie, dziesięciu – czapce.
nikka22
-#
-#
Posty: 82
Rejestracja: 2016-08-08, 11:02

Post autor: nikka22 »

Dostałam pod choinkę książkę znajomego którą wydał z rozpisani.pl w ramach self publishingu, fajna sprawa, książka jest dobra i warta pokazania większej ilości czytelników.
Sieciech
-#
-#
Posty: 287
Rejestracja: 2016-07-01, 09:10

Post autor: Sieciech »

No to zarzuć tytułem, śmiało!

Ja jako nastolatek zawsze dostawałem pod choinkę jakąś część "Świata Dysku" i zawsze byłem zadowolony. A z bratem mieliśmy tak, że każdy z nas pisał temu drugiemu na święta książkę.
Roksana_O
-#
-#
Posty: 36
Rejestracja: 2016-05-24, 12:28

Post autor: Roksana_O »

Ja jestem tą, która w rodzinie uwielbia czytać i chce tą pasją zarazić innych. Na urodziny moja przyjaciółka otrzymała w tym roku pierwszą część cyklu autorstwa Diany Gabaldon Obca- z tego co mówiła bardzo jej się podoba i zamawia już drugą część :)
ODPOWIEDZ