pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Półmetek

Szkolne życie - wszystko co związane ze szkołą.
Awatar użytkownika
Kasia
-#
-#
Posty: 58
Rejestracja: 2009-02-02, 22:58
Lokalizacja: From Your Dreams.

Półmetek

Post autor: Kasia »

Mam problem mój kolega (były chłopak) zaprosił mnie na półmetek ja jestem w 3 gimn i takie pytanie do 'obytych' czy to nie bedzie głupio ze on z młodsza przyjdzie? jak to jest? ubrania chyba tj na studniowke i to bedzie cos takiego wlasciwie.? pomocy bo niewiem co odpowiedziec nie chcialabym odmawiac bo juz jedna odmowila nie chce zeby mu przykro bylo:)
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Półmetek, czyli połowinki, tak? Pierwszy raz spotkałam się z określeniem "półmetek";d
Kasia pisze:czy to nie bedzie głupio ze on z młodsza przyjdzie?
Głupiej by wyglądało jakby przyszedł z o wiele starszą =) Moim zdaniem różnica wiekowa jest jak najbardziej ok i nie powinnaś się tym martwić.
Kasia pisze:? ubrania chyba tj na studniowke
Niekoniecznie. Zalezy jak się umówią. U Nas ubrania miały być eleganckie, ale nie suknie wieczorowe, takie jak na studniówkę, a skromniejsze.
Awatar użytkownika
Kasia
-#
-#
Posty: 58
Rejestracja: 2009-02-02, 22:58
Lokalizacja: From Your Dreams.

Post autor: Kasia »

Dzieki:) no to przemyśle i może nie bedzie tak zle. mam Wątpliwości bo wiem jakie teraz potrafią być dziewczyny:|
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Kasia pisze:mam Wątpliwości bo wiem jakie teraz potrafią być dziewczyny:|
Ja bym miała je głęboko gdzieś xd

Moja siostra teraz ma połowinki i żyje tylko przygotowaniami...
U mnie nie było tego całego szumu.
Awatar użytkownika
pesca
-#
-#
Posty: 284
Rejestracja: 2009-09-23, 18:28

Post autor: pesca »

Ja mam w styczniu połowinki, a jeszcze nic nie przygotowujemy ani nic. Sukienkę jak zwykle pójdę kupić 2 dni przed imprezą.
Awatar użytkownika
Kasia
-#
-#
Posty: 58
Rejestracja: 2009-02-02, 22:58
Lokalizacja: From Your Dreams.

Post autor: Kasia »

:) w sumie po co sie martwic wszystkim dużo wczesniej:)
Awatar użytkownika
myszaa
-#
-#
Posty: 56
Rejestracja: 2009-09-19, 12:20
Lokalizacja: wiedziałeś?

Post autor: myszaa »

dziewczyny juz sie wypowiedzialy natemat roznicy wiekowej ;d, a ja jeszczetylko do sukienki, najlepiej bedzie Ci krotka (nie za krotka;d) przewiewna sukienke (; taka moze troche nad kolano (;
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

U mnie też mówi się półmetek.
Było to w formie bardziej dyskoteki więc wieczorowe stroje całkowicie odpadały. Musisz się dowiedzieć w jakiej formie to będzie żeby nie wyjść na dziwaka :P
Jeden rocznik jak robił półmetek zamówili sobie do MDK zespół który gra reggae więc też nie wyglądało to jak studniówka. Wszystko zależy od formy :)
Awatar użytkownika
Kasia
-#
-#
Posty: 58
Rejestracja: 2009-02-02, 22:58
Lokalizacja: From Your Dreams.

Post autor: Kasia »

no w sumie tak:) dzieki
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: maadzia13 »

u mnie też półmetek ! :D Co do ubioru, to zależy jaka była umowa. Ale u mnie nie było żadnej. Czyli każdy przyszedł jak chciał. Była to po prostu dyskoteka, tyle, że zamknięta. zero osób z zewnątrz, wiadomo ;) Co do wieku... Gdzieś jest określony przedział wiekowy ? no raczej nie ! :) Każdy idzie z kim chce i nikt nie ma prawa się tego czepiać. Nie pozostaje mi nic innego jak tylko życzyć dobrej zabawy. ;)
czstkamki
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2015-12-02, 11:44
Lokalizacja: 59-900 Zgorzelec
Kontakt:

Post autor: czstkamki »

Super sprawa.
ODPOWIEDZ