pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Czy będzie nowe święto?

Wiadomości z kraju, czyli aktualne wydarzenia w kraju.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Czy będzie nowe święto?

Post autor: psychiczna »

Trzy czwarte Polaków chce święta 1 sierpnia. A jakie jest wasze zdanie?
Czy to święto jest potrzebne?
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Zróbmy jeszcze święto Powstania Styczniowego, a 29 maja zróbmy święto nierównych chodników, bo tego dnia Niki się potknęła i będziemy wywieszać buty..

Nie wiem, jakoś mi się to nie widzi. Znów mogą wybuchnąć różne konflikty i spory :unsure:
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Jestem przeciwna. Uważam, że jeśli święto zostanie ustanowione to dlaczego nie ma być np. święta powstania styczniowego?! Jeśli ktoś chce obchodzić to święto - to ja nikomu nie bronię, ale po co narzucać to wszystkim?
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Polacy zaczynają ostatnio wpadać w jakieś dziwne skrajności Nie przesadzajmy.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Polska i tak jest krajem, gdzie obchodzone jest baaardzo dużo świąt wolnych od pracy. Co za dużo to niezdrowo. Ludzie to wykorzystują, każdy chce mieć chwilę odpoczynku, a znaczna większość i tak nie będzie świętowała. Lepiej, żeby nie było to święto, bo wtedy obchodzić będą je tylko Ci, dla których ono jest naprawdę ważne...
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Rose pisze:Polska i tak jest krajem, gdzie obchodzone jest baaardzo dużo świąt wolnych od pracy. Co za dużo to niezdrowo. Ludzie to wykorzystują, każdy chce mieć chwilę odpoczynku, a znaczna większość i tak nie będzie świętowała.
Jednak to święto podobno nie będzie dniem wolnym od pracy. Ale i tak jest przeciw.
Awatar użytkownika
Rock
-#
-#
Posty: 82
Rejestracja: 2009-08-07, 14:44

Post autor: Rock »

Moim zdaniem powinno być zaznaczone w kalendrzu jako święto narodowe by młodzi ludzie pamiętali że takie wydarzenie miało miejsce. Jestem za tym, żeby w tym dniu normalnie iść do pracy.
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

Świeto niech będzie, ale bez dnia wolnego od pracy. Tym, co chodzą do szkoły nie zrobi to różnicy, bo i tak mają wakacje, a dorośli i tak mają już dużo dni bez pracy, gospodarka może ucierpieć.
siranama
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2015-11-10, 08:39
Kontakt:

Post autor: siranama »

Nowego święta raczej nie będzie.
ODPOWIEDZ