pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Pierwszy biustonosz.

Dział przeznaczony dla Kobiet.
Melepetka
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2015-07-26, 00:48

Pierwszy biustonosz.

Post autor: Melepetka »

Dziewczyny, mam problem.. Muszę kupic dla siebie pierwszy stanik, a nie wiem kompletnie na co zwrócić uwagę przy zakupie. Koleżanki mi mówiły, że Key robi dobre biustonosze, nie cisną i są wytrzymałe, do tego niezbyt drogie - też możecie mi je polecić? Z mamą byłoby łatwiej, ale niestety jest w pracy w Anglii :(
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

Poszłabym do sklepu, gdzie jest braffiterka. Może Triumph? Zawsze spotykałam się tam z profesjonalną obsługą.
Awatar użytkownika
Wawer
-#
-#
Posty: 59
Rejestracja: 2015-09-21, 16:12

Post autor: Wawer »

Weź pod uwagę, ze fiszbina musi trafiać w środek pachy - wyobraź sobie, że to jest taka przedłużona linia.
Jak zakładasz stanik, to musisz sie pochylić i dopiero go zapiąć.
Nie kupuj takiego, w którym czujesz fiszbinę.
Pamiętaj też, że jesli masz piersi z boku, to nie możesz brać fasonu, który ma ramiączka dość blisko siebie.
I zanim się zdecydujesz, załóż na stanik bluzkę i zobacz, jak biust się prezentuje.
Powodzenia, bo to ważna sprawa.
Kot0
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2015-09-24, 10:23
Kontakt:

Post autor: Kot0 »

Pierwszy stanik to poważna sprawa, ja również proponuje sklep typowo z bielizną, kobieta powinna CI pomóc. Key jeszcze istnieje? Ja kupuje w triumph, jest najlepszy, ale jest też bardzo drogi. Zobacz atlantic, intimissimi.
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

Hmm już dawno nie słyszałam o sklepie Key. Najlepiej od razu iść do Triumpha albo do Atlantica.
Mzak
-#
-#
Posty: 46
Rejestracja: 2015-11-13, 12:49

Post autor: Mzak »

Pierwszy musi być porządny, poszukaj na biustonosze na kinga.com.pl
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

albo poszukać w sklepach internetowych, to tez moim zdaniem spoko opcja.
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

W przypadku pierwszego biustonosza raczej nie jest to najlepszy pomysł. Wtedy nie będziesz wiedziała jaki rozmiar zamówić.
pamela
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2016-01-16, 21:37
Kontakt:

Re: Pierwszy biustonosz.

Post autor: pamela »

Hej, w necie znajdź stronę specjalizującą się w brafittingu, np. bradea i tam sprawdź rozmiar stanika:) musisz się tylko pomierzyć zgodnie z instrukcją. Następnie kup sobie taki, jaki lubisz:) nie oszczędzaj, bo nie wytrzymają za długo. Ja za swoje staniki daję około stówy, ale za to każdy służy mi minimum dwa lata. Nie wolno podtrzymywać biustu ramiączkami. Dobrze dobrany i zapięty stanik trzyma biust miseczką:)
bvlgari
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2016-01-20, 09:11
Kontakt:

Post autor: bvlgari »

Swoje przymiarki i wybory mozesz konsultowac z dziewczynami z balkonetka.pl to świetna strona, na której na pewno doradzą Ci co i jak z rozmiarem, skoro Twoja mama nie może. ;)
iryska123
-#
-#
Posty: 201
Rejestracja: 2016-06-09, 14:46

Post autor: iryska123 »

Zastanawiam sie ile masz lat ;) bo to dość młody wiek... ja w tym wieu na forach nie siedziałam.
Rhythm
-#
-#
Posty: 331
Rejestracja: 2014-06-13, 13:38

Post autor: Rhythm »

Teraz takie czasy, młodzież na forach siedzi.
ODPOWIEDZ