pompy abs, abs pump

wiercenie studni

czy pościel wełniana leczy???

Jestes Chory? Cos Ci dolega? Nie wiesz co z tym zrobic? Napisz, a sprobujemy Ci pomoc.
Awatar użytkownika
murzynek333
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2009-11-06, 18:34

czy pościel wełniana leczy???

Post autor: murzynek333 »

czy ktoś ma taką pościel?? czy to prawda, że ona ma właściwości lecznicze? jakie???
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Mam komplet takiej pościeli, chciałam się przekonać czy rzeczywiście leczy, bo nie wierzyłam.

I od momentu, gdy zaczęłam na niej spać, skończyły się moje problemy z bezsennością. Głowa też mnie mniej boli, więc chyba warto ją kupić.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

też mam taką pościel ale wcale nie widzę zadnej różnicy. Wolę swoją starą. To chyba zależy dużo od człowieka Jak sobie w mówi że leczy to będzie leczyć. No ale wygodnie pod nią to na pewno się śpi
Awatar użytkownika
deborah83
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2009-10-27, 10:32

Post autor: deborah83 »

Ja też średnio wierzę we właściwości "uzdrawiające", ale na pewno prawdą jest, że poprawia krążenie, dotlenia organizm, delikatnie masuje, co wiąże się np. z relaksacją mięśni, większym odprężeniem, redukowaniem stresu. Dla mnie takie niby drobne rzeczy są strasznie ważne. Nie liczę, że przykryję się i już, ale właśnie te wszystkie drobne elementy na pewno wpływają i na zdrowie i na jakość snu.
Awatar użytkownika
nipsu
VIP
VIP
Posty: 8
Rejestracja: 2009-10-22, 19:32

Post autor: nipsu »

trudno powiedzieć, czy leczy. ale na pewno jest korzystna dla osób z alergią i astmą, bo nie pozwala na rozwijanie się roztoczy. podobno pomaga też na problemy reumatyczne, ale tego nie mogę osobiście potwierdzić.
Awatar użytkownika
tagalog
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2009-10-12, 18:27

Post autor: tagalog »

Ja śpię w wełnie Coconti i zauważyłam, że poprawiła mi się cera. Jest bardziej promienna. Pewno przez te właściwości masujące :D
tworzsitor
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2015-09-03, 12:20

Post autor: tworzsitor »

Pościel sama w sobie nie leczy, leczyć może lepszy sen, który bez wątpienia będzie.
ODPOWIEDZ