pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Szukam dobrego dentysty w Warszawie

Jestes Chory? Cos Ci dolega? Nie wiesz co z tym zrobic? Napisz, a sprobujemy Ci pomoc.
Awatar użytkownika
jerzyk
-#
-#
Posty: 207
Rejestracja: 2013-07-22, 11:30

Szukam dobrego dentysty w Warszawie

Post autor: jerzyk »

Czy ktoś z Was jest z Warszawy ? Chciałbym wybrac się na kontrolę stomatologiczną. Szukam dobrego dentysty.
- Źle pan wygląda - zawyrokował.
- Niestrawność - odparłem.
- A co panu zaszkodziło?
- Życie.
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Post autor: puzon »

Mogę ze swojej strony polecić Ci soldent:
http://soldent.pl/ - tutaj jest ich strona. Znajduje sie na ulicy Bagno ( jest to praktycznie centrum Warszawy). Bardzo dobra klinika, jedna z lepszych. Trafiłem do nich z trochę zdezelowanym uzębieniem ale jestem zadowolony ponieważ doprowadzili je do porządku. Jest to również pierwsza klinika, w której byłem i w której leczenie nie boli. Wczesniej najbardziej bałem się własnie tego znieczulenia.
Ten, kto raz nie złamie w sobie tchórzostwa, będzie umierał ze strachu do końca swoich dni.
kwabiopl
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2015-06-26, 13:03

Post autor: kwabiopl »

Soldent oferuje naprawdę dobre usługi.
kazik87
-#
-#
Posty: 320
Rejestracja: 2015-04-16, 11:39

Post autor: kazik87 »

Pewnie się już na kogoś zdecydowałeś, ale zostając w temacie dentystów o problemów to polecam stronę o tematyce dentystycznej i ogólnie medycznej. Tutaj więcej informacji http://sulphur.com.pl/problem/zapalenie-dziasel dla ludzi, którzy wiedzą co im dolega i jak szybko wyleczyć. Kiedyś nie było takich możliwości, a skoro dziś każdy problem mamy opisany w internecie, to dlaczego nie skorzystać.
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

Ja mogę polecić Ci specjalistę stomatologa z Warszawy. Lekarka ta należy do Implant Masters Poland - elitarnego zrzeszenia implantologów, a co za tym idzie - jest wybitną specjalistką w tej dziedzinie. Jestem pewna, że zajmie się Tobą w należyty sposób.
ODPOWIEDZ