pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Przeprowadzki

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
esen
-#
-#
Posty: 289
Rejestracja: 2015-03-03, 10:14

Post autor: esen »

błętkina krew pisze:No to szybko Ci poszła ta wyprowadzka. Jestem pod wrażeniem. Ja potrzebuję aktualnie transportu do Anglii i mam nadzieję, że uda mi się coś zorganizować. Muszę wysłać część mebli mojej ciotce, która mieszka za granicą.
Zdecydowałaś się na coś już? Bo jeśli dalej szukasz to zajrzyj na stronę fracht.pl, która oferuje transport międzynarodowy. Dlatego wydaje mi się, że nie byłoby problemu z kilkoma meblami.
jukli
-#
-#
Posty: 219
Rejestracja: 2015-02-10, 11:48

Post autor: jukli »

To fajnie, że zajmują się też takimi mniejszymi zleceniami:)
swann81
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2015-03-15, 16:10

Post autor: swann81 »

zmieniam miejsce zamieszkania średnio trzy razy do roku - czasami jest to Polska, częściej Hiszpania, różne jej części. Im bardziej słonecznie, tym więcej usmiechu i jakość tak nie posiadam zdolności do tęsknienia za poprzednimi miejscami, poza jednym - moim słodkim małym domem.....
dąbrówka
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2015-03-16, 11:33

Post autor: dąbrówka »

Przeprowadzka to dobry pomysł gdy nie radzimy sobie z problemami. Kiepska praca, nieudane małżeństwo, problem z akceptacja otoczenia. Czas na zmiany. Taki model rozwiązywania kłopotów preferowany jest w USA. Mamy problem, to zamawiamy kartony do przeprowadzki http://www.rajapack.pl/kartony-pudelka- ... cyjne.html i wio, byle dalej, byle zapomnieć. Niektórzy nawet kupują lub wynajmują przyczepy kempingowe umożliwiające szybsze przemieszczanie się z miejsca na miejsce.
Może to i dobry pomysł. Po co na siłę rozwiązywać problemy jak można je zostawić i wyjechać.
polo@kwak.az.pl
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2015-03-23, 13:10
Kontakt:

Post autor: polo@kwak.az.pl »

Ja przeprowadzałem się 4 razy i bardzo tego nie lubię :/ bardzo dużo roboty i dużo sutku.
esen
-#
-#
Posty: 289
Rejestracja: 2015-03-03, 10:14

Post autor: esen »

polo@kwak.az.pl pisze:Ja przeprowadzałem się 4 razy i bardzo tego nie lubię :/ bardzo dużo roboty i dużo sutku.
A gdzie obecnie mieszkasz?
Awatar użytkownika
Grrrruuubas
-#
-#
Posty: 70
Rejestracja: 2014-08-07, 12:17

Post autor: Grrrruuubas »

Jeśli jesteś z Wrocławia, poczytaj sobie jak wybrać dobrą firmę transportową we Wrocławiu, macie tam najlepszą firmę transportową w Polsce :)
pesto
VIP
VIP
Posty: 14
Rejestracja: 2015-04-16, 09:46
Kontakt:

Post autor: pesto »

Ja przeprowadzałem się 2 razy i wiem że nie jest to nic przyjemnego, dużo roboty, noszenia i załatwiania, już nie mówiąc o przyzwyczajeniu do starego miejsca i ludzi z nim związanych.
kims
VIP
VIP
Posty: 13
Rejestracja: 2015-04-20, 13:11
Kontakt:

Post autor: kims »

A ja tam lubie się przeprowadzać! i poznawać nowe osoby :)
ikimo
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2015-04-29, 13:23
Kontakt:

Post autor: ikimo »

Jak dla mnie za dużo zamiaszania :/
jukli
-#
-#
Posty: 219
Rejestracja: 2015-02-10, 11:48

Post autor: jukli »

sama przeprowadzka nie jest przyjemna ale przynosi zwykle korzysci:)
Remiki
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2015-05-07, 08:23

Post autor: Remiki »

Przeprowadzałem się dwa razy do innego mieszkania-zawsze z tym sporo pracy było więc do przyjemności bym tego nie zaliczył.
kazik87
-#
-#
Posty: 320
Rejestracja: 2015-04-16, 11:39

Post autor: kazik87 »

ja się przeprowadzałem chyba ze 3 razy i nigdy nie jest to dla mnie przyjemne przeżycie
esen
-#
-#
Posty: 289
Rejestracja: 2015-03-03, 10:14

Post autor: esen »

kazik87 pisze:ja się przeprowadzałem chyba ze 3 razy i nigdy nie jest to dla mnie przyjemne przeżycie
Ale pomiędzy miastami czy wszystko w jednym mieście?
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

Możecie zainteresować się też przewozem mebli we Wrocławiu. To świetna firma, która potrafi ogarnąć każdą przeprowadzkę na najwyższym poziomie i bez uszczerbku na przewożonych rzeczach.
ODPOWIEDZ