pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Kosmetyki i olejki naturalne

Forumowe targowisko, czyli kupie, sprzedam, wymienię itp.<br>Nowe wątki tylko dla zasłużonych użytkowników powyżej 10 postów.
macadamia8686
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2015-02-05, 14:58

Kosmetyki i olejki naturalne

Post autor: macadamia8686 »

Produkujemy i dystrybuujemy dla Państwa preparaty kosmetyczne opracowane na bazie naturalnych składników z egzotycznych zakątków świata.

Bliska jest nam troska o środowisko naturalne, z którego bogactwa czerpiemy.
Wyrazem takiego podejścia jest certyfikat ECO-CERT, potwierdzający spełnienie rygorystycznych norm środowiskowych i jakościowych w procesie produkcji kosmetyków.

Kluczowa jednak jest dbałość o Państwa bezpieczeństwo, dlatego preparaty FitComfort wolne są od parabenów, alergenów i konserwantów.

Właścicieli gabinetów kosmetycznych i drogerii zapraszamy do współpracy.

Wszystkich Państwa zachęcamy do zakupów w sklepie internetowym.

Odkryj w sobie piękno z naturalnymi kosmetykami FitComfort!
Awatar użytkownika
majeczka87
-#
-#
Posty: 530
Rejestracja: 2014-08-06, 16:52

Post autor: majeczka87 »

No, to może być dobre. A co mają kosmetyki do chlewni? :D
błętkina krew
-#
-#
Posty: 335
Rejestracja: 2013-01-16, 13:51

Post autor: błętkina krew »

Lubię naturalne kosmetyki, ale często są drogie. Ostatnio przyuważyłam nowy klub zakupowy Tusz i Róż, w którym będzie można dostać kosmetyki marek ekologicznych i organicznych po niższych cenach. Zapisałam się też do nich na newsletter i dostałam kupon na darmową wysyłkę (polecam)!
zu_za
-#
-#
Posty: 89
Rejestracja: 2015-02-24, 21:29

Post autor: zu_za »

Kosmetyka naturalna robi się coraz bardziej popularna dlatego też powstają nowe salony kosmetyczne specjalizujące się właśnie w zabiegach przy użyciu naturalnych kosmetyków. Jeden z takich salonów to http://arabic-dayspa.pl/ . Polecam zajrzeć, mają bogatą ofertę zabiegów.
maszyna12
-#
-#
Posty: 68
Rejestracja: 2014-10-29, 15:32
Kontakt:

Post autor: maszyna12 »

Wydajne, skuteczne kosmetyki naturalne nie jest łatwo dostać w każdym sklepie, ja specjalnie w tym celu zamawiam duże paczki z internetu.
Dobre firmy charakteryzują się szybkością działania i dobrą obsługą klienta - wystarczy spojrzeć na druk na szkle
ODPOWIEDZ