pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Lekcje wf'u

Szkolne życie - wszystko co związane ze szkołą.
Awatar użytkownika
Caramel
-#
-#
Posty: 150
Rejestracja: 2009-06-22, 13:49
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Caramel »

WF-u z gimnazjum nie wspominam miło. Miałam nauczycielkę, której priorytetem było jak największe zmęczenie swoich uczennic. Wiadomo, że nie każdy jest tak samo sprawny, a ona wszystkim zarządzała jakieś biegi na pobliski stadion (ok. 2 km), a następnie na owym stadionie jeszcze inne ćwiczenia. Była w ogóle niewyrozumiała.
Teraz, w liceum WF to przyjemność. Bardzo miła pani, ciekawe zajęcia, zabawy, gry. Taki WF to moje odwieczne marzenie. ;)
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

A ja nie chodzę na wf ;p.
Awatar użytkownika
marionetkowa
-#
-#
Posty: 823
Rejestracja: 2010-02-23, 00:26

Post autor: marionetkowa »

WF lubie co skonczylo sie tym,ze mam kontuzje ,ktora uniemozliwia mi pokonywanie duzych odleglosci i nie moge zabardzo juz trenowac.

W liceum wf specjalnie mi sie nie podoba z tego wzg ,ze mam tylko po 1h wiec poki sie przebierzemy,zejdziemy na sale,sprawdzimy odecnosci i milion innych rzeczy to na samo cwiczenie zostanie moze z 15-20 minut bo juz trzeba biegac na gore przebrac sie na kolejne lekcje...jakby bylo po dwie godzinki pod rzad to mysle ,ze byloby o wiele lepiej. Tym bardziej ,ze juz malo komu sie chce.
Vana
-#
-#
Posty: 149
Rejestracja: 2011-01-21, 19:31
Lokalizacja: Berlin

Post autor: Vana »

Uwielbiam wf, najlepszy dla mnie przedmiot. Gdy gramy w koszykówkę, to już w ogóle 7 niebo.
Nie lubię grać w siatkówkę, bo dziewczyny nie potrafią i podczas gry jest straszna atmosfera.
Za to babka od wf jest fenomenalna! ; D
Awatar użytkownika
Icannotfly.
-#
-#
Posty: 1022
Rejestracja: 2010-05-16, 18:25
Lokalizacja: Stamtąd.

Post autor: Icannotfly. »

Nie lubię WFu, zawsze niechętnie na niego chodziłam, zawsze czułam się jakoś gorsza od reszty, w dodatku piłki niedowidziałam i osób z mojej drużyny, a w okularach ćwiczyć nie mogłam. :| W końcu załatwiłam sobie zwolnienie i mam spokój.
Awatar użytkownika
normalnaa.
-#
-#
Posty: 62
Rejestracja: 2010-10-10, 10:37

Post autor: normalnaa. »

Ogólnie to lubię ćwiczyć na wf-ie. Czasami mam tak, że nie chce mi się ćwiczyć, no ale trzeba. Nie ze wszystkich dyscyplin jestem dobra, w niektórych idzie mi gorzej i mam gorsze oceny. U nas jest tak, że oceniają nas za frekwencję i to czy ćwiczysz. A że ja cały czas ćwiczę, no po za paroma wyjątkami dostaję bardzo dobre oceny za to. I jakoś mi się to wyrównuje i później na koniec zawsze tam 5 mi wychodzi.
Awatar użytkownika
Rita
-#
-#
Posty: 749
Rejestracja: 2010-11-21, 21:23
Lokalizacja: over the rainbow

Post autor: Rita »

Ja raczej nie lubię wuefu. Jestem kompletnie anormalna, bo nie lubię siatkówki. A w sumie to jest w kółko na wuefie, więc średnio go lubię. Na szczęście nie ma już basenów, bo to była masakra.
tulipan.
-#
-#
Posty: 2503
Rejestracja: 2010-11-04, 17:03
Lokalizacja: Rzeszów.

Post autor: tulipan. »

Nie za bardzo lubię w-f. Mam klasę, która obraża się o wszystko, i nie ma mowy o zabawie.
Jeszcze do tego pan z w-f jest... nieogarnięty. Wychodzi w czasie lekcji, po czym wraca po dzwonku, nie informuje nas o zastępstwie na w-f, nie wpisuje ocen, a i tak wszyscy dostają piątki. Jest też taki błąd, że mamy razem z chłopakami, a wiadomo, że płeć męska jest silniejsza od płci pięknej. No więc nie jeden raz wychodziłam z w-f z siniakami, bo jakiś "mądry" kolega rzucił we mnie piłką do koszykówki.
Najlepszy w-f jest jednak na lodowisku. Istnieje tam "wolna amerykanka", czyli wchodź, lub nie wchodź na lodowisko, itd. itp.
Najbardziej lubię grać w siatkówkę. Ale moje szanowne koleżanki nie umieją w nią grać i gra wygląda następująco:, serw, aut, serw, odbicie, aut, serw i tak w kółko. :roll:
lasiczka_poznan
-#
-#
Posty: 144
Rejestracja: 2010-05-12, 20:42

Post autor: lasiczka_poznan »

lekcji wf'u jest za malo. poza tym za slaba jest infrastruktura. za malo mozliosci. wprawdzie idzie to do przodu ale tempo nie jest oszalamiajace
Awatar użytkownika
cherrious
-#
-#
Posty: 129
Rejestracja: 2011-09-28, 22:03

Post autor: cherrious »

ja w tamtym roku cały czas jeździłam na zwolnieniach. ale w tym biorę się już do roboty i nie było jeszcze w tym roku dnia, żebym nie ćwiczyła. po prostu chcę mieć dobrą ocenę :D
błętkina krew
-#
-#
Posty: 335
Rejestracja: 2013-01-16, 13:51

Post autor: błętkina krew »

Nigdy nie przepadałam za lekcjami w-f. To była kompletna udręka.
ODPOWIEDZ