pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Muzyka z serca

Dyskusje na temat piosenkarzy, piosenek, tekstów piosenek, teledysków i wszystkim co związane z muzyką.
Awatar użytkownika
wygadany boj
-#
-#
Posty: 92
Rejestracja: 2012-02-21, 20:54

Muzyka z serca

Post autor: wygadany boj »

Hej,
też macie wrazenie, że showbiznes doprowadza do tego, ze o muzyce płynącej z milości do muzyki można niemal zapomnieć? Wszędzie Liszowska, Lemon, wszystko taka komercha, zero oryginalności i przekazu, ale jednak są jakieś wyjątki, nie?

Macie takie? Może Mela Koteluk - dla mnie to dziewczyna, która robi to, co czuje i rzadko slychać ją w radiu.
ance
-#
-#
Posty: 50
Rejestracja: 2014-10-06, 13:30

Post autor: ance »

mnie tez juz dobija ta wszechobecna komercha... a szczytem jest chyba ostania reklama "wlaczamy niskie ceny" - bialej goraczki dostaje jak ja słysze. a z polskich artystów których cenie za autentyczność to Gaba Kulka, Tymon i The Transistors, Bubliczki, Luxtorpeda...
Awatar użytkownika
gadulka
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2012-08-28, 12:56

Post autor: gadulka »

bo jest muzyka i MUZYKA, ta pierwsza to wlasnie tania kormecha, ktora dla ksay sprzeda wszystko i wzystkich... Prawdziwa MUZYKA I PRAWDZIWI ARTYSCI czesto przez lata sa niedoceniani ... ale to chyba wlasnie jest ich wartosc...
Awatar użytkownika
samba
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2013-02-08, 13:16

Post autor: samba »

No niestety jak sam nie poszukasz muzyki czy rozrywki dla siebie, to patrząc na to co jest w komercyjnych tv i radio można zwymiotować. Lisowska już mi bokiem wychodziła w swięta, miałam ochotę telewizor przez okno wyrzucić. Dzis lansują się ludzie którzy niekoniecznie mają talent ale mają parcie na szklo przede wszystkim. Ance - co do Tymona Tymańskiego to on zrobił o tym film swoją drogą ostatnio.
Renova
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2015-01-23, 15:29

Re: Muzyka z serca

Post autor: Renova »

wygadany boj pisze:Hej,
też macie wrazenie, że showbiznes doprowadza do tego, ze o muzyce płynącej z milości do muzyki można niemal zapomnieć? Wszędzie Liszowska, Lemon, wszystko taka komercha, zero oryginalności i przekazu, ale jednak są jakieś wyjątki, nie?

Macie takie? Może Mela Koteluk - dla mnie to dziewczyna, która robi to, co czuje i rzadko slychać ją w radiu.
mela jest fenomenalna artystka to bez wątpienia. Ja kocham się od Lat w Kasi Nosowskiej. Skrzydła rozwinęła także Gaba Kulka ;) To jest muzyka z serca. Chociaż inni też robią dobrą muzykę..
Minkie
VIP
VIP
Posty: 23
Rejestracja: 2014-02-20, 06:26

Post autor: Minkie »

samba pisze:No niestety jak sam nie poszukasz muzyki czy rozrywki dla siebie, to patrząc na to co jest w komercyjnych tv i radio można zwymiotować. Lisowska już mi bokiem wychodziła w swięta, miałam ochotę telewizor przez okno wyrzucić. Dzis lansują się ludzie którzy niekoniecznie mają talent ale mają parcie na szklo przede wszystkim. Ance - co do Tymona Tymańskiego to on zrobił o tym film swoją drogą ostatnio.
Szkoda tylko ze radio i telewizja (nie mowie o tych ambitniejszych stacjach jak Dwojka czy trojka, tylko popularnych, sluchanych w co drugim domu) schlebiaja takim niskim gustomi i kształtuja takie upodobania u młodych słuchaczy. Bardzo sie ciesze za to, że powstal taki film jak "polskie gowno", Tymon zawsze byl kontrowersyjmy i nie bal sie walić kawy na lawe tym bardziej szacunek, ze odwazyl się obsmiac pewne rzeczy bez sciemy. A dobra muzyka zawsze sie obroni, a chłam pozostanie chłamem chocby go słuchały miliony :)
Renova
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2015-01-23, 15:29

Post autor: Renova »

Minkie powiem zgadzam się z Toba , ale powiem Ci, ze widzę na dzieje na polskim rynku muzycznym. Ludzie robią sie coraz bardziej wymagający, dążą do zaspokojenia swoich potrzeb i sięgają po muzykę , którą im w tym pomaga. Muzykę szczerą robioną dla ludzi. Karmieni jesteśmy kolorowymi teledyskami z tańczącymi panienkami na plaży, ale niestety nie tędy droga i co najważniejsze ludzie zaczęli to zauważać, że dzieje się coś nie tak i że trzeba to zmienić.
ance
-#
-#
Posty: 50
Rejestracja: 2014-10-06, 13:30

Post autor: ance »

Renova pisze:Minkie powiem zgadzam się z Toba , ale powiem Ci, ze widzę na dzieje na polskim rynku muzycznym. Ludzie robią sie coraz bardziej wymagający, dążą do zaspokojenia swoich potrzeb i sięgają po muzykę , którą im w tym pomaga. Muzykę szczerą robioną dla ludzi. Karmieni jesteśmy kolorowymi teledyskami z tańczącymi panienkami na plaży, ale niestety nie tędy droga i co najważniejsze ludzie zaczęli to zauważać, że dzieje się coś nie tak i że trzeba to zmienić.
hmmm spieralabym się w tej kwestii. wystarczy włączyć tv, żeby zobaczyć co ogląda większość - denne talent show, jakieś gwiazdy tanczące tu i tam, a w ogóle szczytem będzie ten cały polsatowski "splash" i gwiazdy skaczące do wody :O
Renova
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2015-01-23, 15:29

Post autor: Renova »

ance pisze:
Renova pisze:Minkie powiem zgadzam się z Toba , ale powiem Ci, ze widzę na dzieje na polskim rynku muzycznym. Ludzie robią sie coraz bardziej wymagający, dążą do zaspokojenia swoich potrzeb i sięgają po muzykę , którą im w tym pomaga. Muzykę szczerą robioną dla ludzi. Karmieni jesteśmy kolorowymi teledyskami z tańczącymi panienkami na plaży, ale niestety nie tędy droga i co najważniejsze ludzie zaczęli to zauważać, że dzieje się coś nie tak i że trzeba to zmienić.
hmmm spieralabym się w tej kwestii. wystarczy włączyć tv, żeby zobaczyć co ogląda większość - denne talent show, jakieś gwiazdy tanczące tu i tam, a w ogóle szczytem będzie ten cały polsatowski "splash" i gwiazdy skaczące do wody :O
Ale czasami w tej telewizji trafi się jakas ciekawa postać, ktora warto docenić, co prawda jest ich małlo, ale są ;)
GossipGirl
-#
-#
Posty: 40
Rejestracja: 2015-02-19, 12:09

Post autor: GossipGirl »

Renova pisze:Minkie powiem zgadzam się z Toba , ale powiem Ci, ze widzę na dzieje na polskim rynku muzycznym. Ludzie robią sie coraz bardziej wymagający, dążą do zaspokojenia swoich potrzeb i sięgają po muzykę , którą im w tym pomaga. Muzykę szczerą robioną dla ludzi. Karmieni jesteśmy kolorowymi teledyskami z tańczącymi panienkami na plaży, ale niestety nie tędy droga i co najważniejsze ludzie zaczęli to zauważać, że dzieje się coś nie tak i że trzeba to zmienić.
coś w tym jest. Jest sporo ludzi, którzy zasaidają tłummie przed tv jak leci kolejny odcinek "jak oni spiewaja", ale i sporo tez takich, kótrzy już dawno pozbyli sie telewizorów ze swoich domów, wybierają swiadomie, nie właącza sobie rmf czy zetki tylko ustawia swoja playliste na winampie:) i dla tych ludzi jest wlsanie wpsomniane wyzej "polskie gowno", nie spodoba się kazdemu bo i nie ma sie podobać wszystkim. Ci myślący docenią walory tego filmu, ja widziałam i dla mnie jets po prostu mega. A muzyka w nim płynie zserca a nie z d... :)
katwok
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2015-05-05, 12:22

Post autor: katwok »

Takiej muzyki teraz ze świecą szukać.
ODPOWIEDZ