pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Doktor House

Tutaj możesz podzielić sie spostrzeżeniami, jakie filmy warto obejrzeć. Premiery kinowe, wasze recenzje, itp.
ToMaSz
-#
-#
Posty: 64
Rejestracja: 2011-02-17, 01:15
Lokalizacja: Z piekła rodem

Post autor: ToMaSz »

Jakoś nie trawię tego serialu chociaż nie jest on taki słaby ale jednak nie mogę się do niego przekonać :)
Awatar użytkownika
QueenDream
-#
-#
Posty: 98
Rejestracja: 2011-02-16, 20:54
Kontakt:

Post autor: QueenDream »

Prawie co druga osoba w moim środowisku sie tym serialem zachwycala, ale jakos ja w nim nie widzę nic szczególnego, film jest bo jest
Forum wielotematyczne Zapraszam do rejestracji na pewno nie pożałujesz!
ToMaSz
-#
-#
Posty: 64
Rejestracja: 2011-02-17, 01:15
Lokalizacja: Z piekła rodem

Post autor: ToMaSz »

QueenDream, no ja mam tak samo i jakoś mnie on nie jara i nic nadzwyczajnego opn nie ukazuje
Awatar użytkownika
Akane44
-#
-#
Posty: 31
Rejestracja: 2011-02-28, 01:29

Post autor: Akane44 »

A ja uważam ze to dobry serial. To znaczy był dobry, bo siódmy sezon jest już słabszy, ale jeszcze oglądam- siła przyzwyczajenia, no i dostępność serialu w nserialach ;). Tyle ciekawych przypadków medycznych nigdzie indziej nie znajdziemy no i serial jest dużo bardziej realistyczny niż podobne seriale, np. Chirurdzy, gdzie cudem ratują pacjentów z takimi obrażeniami, że w realnym życiu już by dawno przeszli na tamten świat.
Awatar użytkownika
Ej Ty !
-#
-#
Posty: 37
Rejestracja: 2011-04-29, 16:58

Post autor: Ej Ty ! »

Uwielbiam go <3
Awatar użytkownika
Snup
-#
-#
Posty: 161
Rejestracja: 2011-04-23, 22:42
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Snup »

Lubię oglądać, tym bardziej iż przez pewny czas interesowałem się medycyną - a dokładniej kardiologią. Ogólnie serial wymiata, zawsze oglądam - tylko ten 7 sezon, słaby troszkę.
Awatar użytkownika
cherrious
-#
-#
Posty: 129
Rejestracja: 2011-09-28, 22:03

Post autor: cherrious »

uwielbiam :D
Moqueur
-#
-#
Posty: 2184
Rejestracja: 2010-09-28, 16:59

Post autor: Moqueur »

Nie lubię, irytuje mnie zachwycanie się tym serialem, nie widzę w nim nic ciekawego.
Jak dla mnie mogłoby go nie być.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Wciąż irytuje mnie wszędobylskie uwielbienie tego serialu, ale przemogłam się i obejrzałam kilka odcinków (siostra za nim przepada, któregoś dnia po prostu dołączyłam do jednego z jej 'hałsowych seansów'). Obejrzałam bez bólu, ale bynajmniej nie stałam się jakąś fanką, na dłuższą metę to nie dla mnie.;p
Awatar użytkownika
iryssek
-#
-#
Posty: 119
Rejestracja: 2011-12-27, 13:48
Lokalizacja: z Brzuszka Mamy

Post autor: iryssek »

Lubię doktora, jego postać jakoś mnie nie irytuje, bardziej śmieszy. Chociaz to wszechuwielbienie jest wnerwiające..
Awatar użytkownika
edziuniek
-#
-#
Posty: 223
Rejestracja: 2011-11-26, 21:16

Post autor: edziuniek »

Tez chciałbym tak wszystkich niby denerwować a tak naprawdę mówić im co o nich myślę bez zastanawiania sie czy sie to komus podoba czy nie byłoby mi o wiele łatwiej
A poza tym to on tak fajnie znajduje ta przyczynę tej choroby
w sumie fajny serial
Awatar użytkownika
Laugh
-#
-#
Posty: 84
Rejestracja: 2011-10-25, 13:03
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Laugh »

Przepadam. Wręcz nałogowo. Denerwują mnie tylko te ostatnie cięcia kosztów - wolę starsze odcinki, niż najnowszą (ósmą) serię. Dość trudno zresztą znaleźć nowe choroby, które nie są widoczne na pierwszy rzut oka. Powinni dokończyć tą serię jakoś porządnie, a potem skończyć kręcenie, by zachować twarz i nie robić byle czego :)
błętkina krew
-#
-#
Posty: 335
Rejestracja: 2013-01-16, 13:51

Post autor: błętkina krew »

Oglądałam, ale nie obejrzałam w końcu ostatniego sezonu. Muszę się wziąć za nadrabianie zaległości.
ODPOWIEDZ