pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Filmy młodzieżowe

Tutaj możesz podzielić sie spostrzeżeniami, jakie filmy warto obejrzeć. Premiery kinowe, wasze recenzje, itp.
Awatar użytkownika
mickeymouse
-#
-#
Posty: 97
Rejestracja: 2012-01-05, 18:14
Lokalizacja: Warszawa

Filmy młodzieżowe

Post autor: mickeymouse »

Polecacie jakieś dobre filmy młodzieżowe? Gatunek nie gra roli, oby film był warty obejrzenia. Najlepiej z nowszego kina, które porusza "ówczesne" problemy/sprawy nastolatków :)
Efemeryczna
-#
-#
Posty: 28
Rejestracja: 2013-10-08, 14:38

Post autor: Efemeryczna »

Jak z nowszego kina to polecam Salę Samobójców albo Bejbi Blues. :)
Minkie
VIP
VIP
Posty: 23
Rejestracja: 2014-02-20, 06:26

Post autor: Minkie »

Niedługo będzie nowy film w klimacie Sali samobójców i Bejbi Blues - Obietnica. Widziałam zwiastun i zapowiada się ciekawie :) Trochę mroczny klimat, podobnie jak w Sali samobójców, chociaż historia jest zupełnie inna. Film opowiada o tym do czego może doprowadzić zamykanie się w świecie internetowych komunikatorów i utrata bliskich relacji z innymi. Myślę że to może być wartościowy film, premiera już niedługo, okaże się :)
Efemeryczna
-#
-#
Posty: 28
Rejestracja: 2013-10-08, 14:38

Post autor: Efemeryczna »

O, aż sobie zobaczyłam zwiastun tej "Obietnicy", bo z tego, co napisałaś wygląda ciekawie. I faktycznie, jest w nim coś takiego tajemniczego, niepokojącego, dramatycznego. Pewnie się wybiorę do kina. :) A kiedy to wchodzi?
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Post autor: Justynian »

Efemeryczna - to jak tam mam, ale tylko w stronę tej dziewczyny. :)
ps.
W ten piątek, czyli 14. Jak jeżdżę autobusem, to widzę plakat prawie codziennie.

A widzieliście jak ktoś pomieszał trailer z "Sali samobójców" i "Obietnicy"?
Efemeryczna
-#
-#
Posty: 28
Rejestracja: 2013-10-08, 14:38

Post autor: Efemeryczna »

Dzięki!

A ten filmik pomieszany z Sali Samobójców i Obietnicy chyba gdzieś na fejsie widziałam, ktoś udostępniał ze znajomych. Pasują do siebie. :P
Awatar użytkownika
Aleksandra
VIP
VIP
Posty: 16
Rejestracja: 2013-09-20, 15:04

Post autor: Aleksandra »

Ja widziałam ten film na youtubie i rzeczywiście dobre połączenie. Wybieram się na "Obietnicę" w przyszły weekend.
Efemeryczna
-#
-#
Posty: 28
Rejestracja: 2013-10-08, 14:38

Post autor: Efemeryczna »

Ja już byłam. Bardzo podobała mi się gra Elizy Rycembel, myślę, że świetnie wczuła się w swoją rolę. No i treść też ważna w dzisiejszych czasach. Warto zobaczyć.
A jakie są wasze wrażenia?
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

Chciałam napisać pozytywne, ale to chyba nie pasuje... W filmie jest fajny, mroczny klimat, chociaż domyślamy się czego żąda Eliza, to zbyt trudne, by w to od tak wuierzyć, więc grzyie nas niepokój i ciekawość. Rola Lilki zagrana bezbłednie, Luxuria tez pasuję na "pomponiarę". Także warto.
Awatar użytkownika
mickeymouse
-#
-#
Posty: 97
Rejestracja: 2012-01-05, 18:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mickeymouse »

Dzięki za polecenie filmu "Obietnica" z opinią powstrzymałam się do obejrzenia. Film faktycznie niezły, najbardziej podobało mi się, że w końcu ktoś pokazał zbliżony obraz nastolatków a nie jakieś naciągane sceny, które mocno odbiegały od rzeczywistości.
błętkina krew
-#
-#
Posty: 335
Rejestracja: 2013-01-16, 13:51

Post autor: błętkina krew »

Ja mogę polecić nieco starszy film, ale chyba najlepszy z ww gatunku, a mianowicie "Klub winowajców".
ODPOWIEDZ