pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Horrory

Tutaj możesz podzielić sie spostrzeżeniami, jakie filmy warto obejrzeć. Premiery kinowe, wasze recenzje, itp.
Awatar użytkownika
poweros
-#
-#
Posty: 30
Rejestracja: 2013-09-23, 20:09

Post autor: poweros »

Niby są filmy, relacje świadczące, że telekineza istnieje, że to możliwe. Czy faktycznie to możliwe to ja nie mam pojęcia, trzeba na własne oczy zobaczyć:) Na film Carrie się wybrałem. Sporo elementów psychologicznych, oczywiście też było strasznie. Moim zdaniem na duży plus, podobało mi się :)
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Post autor: Justynian »

Dajcie spokój. Wróżki i ludzie, którzy przesuwają przedmioty nie istnieją. :) Co nie znaczy, że będzie brakować "naocznych świadków" i "filmów dowodzących", że telekinetycy żyją. ;)

Za to wiem, że istnieją ludzie, którzy doprowadzeni do skrajności, mogą narobić wiele złego. I dla mnie o tym była bardziej Carrie. W sumie, to ona była tam jedyną pozytywna postacią (jeszcze ta nauczycielka od wfu), która była dobra z charakteru. Tylko w końcówce się odmienia, ale jak to mówią, - nie drażnij lwa. ;)
Awatar użytkownika
Aleksandra
VIP
VIP
Posty: 16
Rejestracja: 2013-09-20, 15:04

Post autor: Aleksandra »

Ja czasem lubię się bać:) I horrory , które najbardziej pamiętam to "Nieodebrane połączenie" i "The ring"
błętkina krew
-#
-#
Posty: 335
Rejestracja: 2013-01-16, 13:51

Post autor: błętkina krew »

Lubię oglądać horrory, ale tylko z kimś. Sama nie jestem w stanie ich przetrawić, bo później bardzo się boję i widzę po ciemku te wszystkie zjawy.
Z moim eks widziałam całkiem sporo horrorów.
ODPOWIEDZ