pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Joga

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
bitwa
VIP
VIP
Posty: 21
Rejestracja: 2013-09-24, 23:52

Joga

Post autor: bitwa »

Lekarz prawie 5 lat temu zalecił mi ćwiczyć jogę,aby poprawić pracę narządów wewnętrznych...dał mi wskazówkę,abym sprawdziła czy mi się spodoba, i żebym najlepiej poszukałam najbliżej miejsca zamieszkania. Poszukiwania trwały z tydzień a potem zaczęłam systematycznie chodzić na zajęcia:-) To proste kupujesz mate i ćwiczysz, ja swoją kupiłam tutaj http://jogastyl.pl/ , tam też znalazłam dużo pomocnych materiałów. Czuję się świetnie ćwiczenia poprawiły i poprawiają nadal w znacznym stopniu siłę moich rąk i nóg,nie mam bóli kręgosłupa,świadomie prostuję plecy i rozluźniam barki szczególnie w stresie. Teraz ćwiczę sama w domu, ewentualnie wpadam raz na jakiś czas żeby poćwiczyć w grupie jak mam czas.
Awatar użytkownika
jerzyk
-#
-#
Posty: 207
Rejestracja: 2013-07-22, 11:30

Post autor: jerzyk »

Moja żona jak była w ciazy uczęszczała na jogę. Teraz po ciąży nadal tak robi. Jest bardzo zadowolona.
Dla zainteresowanych taka joga w ciąży w Warszawie jest organizowana tutaj - myślę,że warto będzie się zapisać.
Pozdrawiam.
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

Całkiem fajną sprawą są takie zajęcia dla kobiet w ciąży. To okres, w którym warto być jednak w jakimś stopniu aktywnym.
błętkina krew
-#
-#
Posty: 335
Rejestracja: 2013-01-16, 13:51

Post autor: błętkina krew »

Też chętnie wzięłabym się za jogę. Nie jestem zbytnio wygimnastykowana, więc by mi się przydało.
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

Uważam, że joga to bardzo fajny sposób na aktywność fizyczną o ile trenujemy ją pod okiem specjalisty a nie zaczynamy na własną rękę, w domu.
ance
-#
-#
Posty: 50
Rejestracja: 2014-10-06, 13:30

Post autor: ance »

ja chodzilam cwiczenia spoko, jak sie mozna zmeczyc to glowa mała :O od nowego roku planuje wrocic:)
Awatar użytkownika
majeczka87
-#
-#
Posty: 530
Rejestracja: 2014-08-06, 16:52

Post autor: majeczka87 »

Ja chodzę i na początku było bardzo ciężko :)
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

Na początku zawsze jest ciężko. A w tej dyscyplinie bardzo ważne jest rozciągnięte ciało, a taki efekt nie jest łatwo uzyskać. Mi w tym pomogły ćwiczenia w parach.
Mania45
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2014-12-18, 12:52

Post autor: Mania45 »

A to dla kobiet w ciąży jest jakaś specjalna joga, czy można chodzić na taką ogólną?
Djeco – kreatywne zabawki!
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

Uwielbiam jogę! Tak, dla kobiet w ciąży są specjalne zajęcia. Instruktor wie, jakie ćwiczenia mogą wykonywać ciężarne i tylko te proponuje.
ODPOWIEDZ