pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Robótki ręczne

Dział przeznaczony dla Kobiet.
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

Mama mnie kiedyś uczyła na drutach robić, ale nie starczyło mi cierpliwości, niestety. Nie mam też takich sprawnych rąk - cięgle mi te druty leciały.
Mamina natomiast każdej zimy coś cuduje - dzisiaj na przykład sweterek skończyła.
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

kiedyś próbowałam, ale ja nie mam do tego cierpliwości (:
Awatar użytkownika
Icannotfly.
-#
-#
Posty: 1022
Rejestracja: 2010-05-16, 18:25
Lokalizacja: Stamtąd.

Post autor: Icannotfly. »

Nienawidzę! Nie mam do tego ani talentu, ani cierpliwości. Mam to chyba po mamie, bo ona też nigdy nie lubiła robótek ręcznych, nawet guzika się jej przyszywać nie raz nie chciało. :P
Awatar użytkownika
Hope
-#
-#
Posty: 58
Rejestracja: 2010-12-18, 20:14

Post autor: Hope »

Robótki ręczne to coś czego nigdy nie próbowałam, jakoś nie miał mnie kto nauczyć. Ale znając mnie, nie jestem do tego stworzona, mimo całej mojej cierpliwości i dokładności to nie są moje klimaty;-)
karola_gl
VIP
VIP
Posty: 15
Rejestracja: 2012-05-21, 14:25

Post autor: karola_gl »

Ja kiedyś często robiłam na drutach, jak byłam dużo młodsza... teraz moją pasją jest porcelana . Kupuje, maluje, zbieram .... taka mała obsesja ;)
High_heels
VIP
VIP
Posty: 18
Rejestracja: 2012-03-29, 11:35

Post autor: High_heels »

Awatar użytkownika
gadulka
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2012-08-28, 12:56

Post autor: gadulka »

Kiedys probowalam, ale to nie dla mnie. Ponoc ma to uspokajac, ja dostawalam przy tym szalu i dalam sobie spokoj. Ale osoby , ktore "dziergaja "podziwiam za wytrwal :D osc
JustynaUnito
-#
-#
Posty: 31
Rejestracja: 2012-08-31, 12:31

Post autor: JustynaUnito »

Ja kiedyś coś próbowałam, jednak nie mam do tego cierpliwości ... chyba trzeba mieć to we krwi.
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Post autor: puzon »

Moja dziewczyna bardzo lubi szyć, szydełkować :) Ma to po babci, która zresztą do tej pory wykonuje niektóre rzeczy na zamówienie.
Posiada zresztą uzdolnienia artystyczne tak więc szkoda aby tego nie rozwijała. Ostatnio sprawiłem jej takie profesjonalne farby do szkła i muszę przyznać, ze bardzo jej się to spodobało.
Na początku wprawdzie obrazki jej nie wychodziły ale niektóre są tak piękne,że można by je powiesić na ścianie.
Rhythm
-#
-#
Posty: 331
Rejestracja: 2014-06-13, 13:38

Post autor: Rhythm »

Ja osobiście uwielbiam robótki ręczne. Już od kilku lat robię kartki pocztowe oraz albumy, jednak jakiś czas temu zabrałam się też za dekoracje. Na ostatnie święta wykonałam sporo pomysłowych pisanek oraz kilka ozdób wielkanocnych ze styropianu. Moja rodzinka była nimi naprawdę zachwycona, więc postanowiłam też kilka z nich podarować im w prezencie. Zastanawiam się, czy nie spróbować swoich sił w robieniu takich rzeczy na zamówienie ;).
ODPOWIEDZ