pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Sposób na katar

Jestes Chory? Cos Ci dolega? Nie wiesz co z tym zrobic? Napisz, a sprobujemy Ci pomoc.
Awatar użytkownika
misterpop
-#
-#
Posty: 48
Rejestracja: 2011-12-09, 11:00

Sposób na katar

Post autor: misterpop »

Jakie macie sposoby na katar? Co stosujecie? Mnie coraz częściej dopada katar bez względu na porę roku i jestem wobec niego całkowicie bezradny. Najgorzej jest w nocy, bo z zatkanym nosem nie sposób się wyspać.
kameleon
VIP
VIP
Posty: 8
Rejestracja: 2012-03-24, 14:58

Post autor: kameleon »

maść kamforowa pod nos, przynosi szybko ulgę i odtyka nos i można spać. Ja zazwyczaj w dzień mam problem z katarem a w nocy mogę spać bez problemu.
lektor
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2011-12-06, 10:21

Post autor: lektor »

na katar stosuje Euphorbium Heel od dawna, psiknę 2-3 dni i jest duża poprawa. Nos jest udrożniony, katar mija całkiem albo robi się na tyle mały że nie stanowi problemu. Spróbuj, areozol jest bezpieczny, nie uzależnia, nie wysusza, może się wydawać drogi ale to duże opakowanie i mi starcza na bardzo długo.
ULOTKA
Dozent
-#
-#
Posty: 35
Rejestracja: 2014-03-19, 16:50

Post autor: Dozent »

Ostatnio kiedy miałem mocny katar, zakupiłem areozol do nosa Otrivin: http://apteka-internetowa24.com.pl/group/otrivin Po 2 dniach była widoczna poprawa, a po 4 katar przeszedł zupełnie. :D
Awatar użytkownika
misterpop
-#
-#
Posty: 48
Rejestracja: 2011-12-09, 11:00

Post autor: misterpop »

Dozent pisze:Ostatnio kiedy miałem mocny katar, zakupiłem areozol do nosa Otrivin: http://apteka-internetowa24.com.pl/group/otrivin Po 2 dniach była widoczna poprawa, a po 4 katar przeszedł zupełnie. :D
A nie odczuwasz po nim pieczenia w nosie? Też miałem otrivin, ale nie mogę go brać, bo wysusza mi śluzówkę i oddycha się jeszcze gorzej.
lektor, a ten Euphorbium można stosować przez dłuższy czas, czy tak jak inne krople 3-4 dni?
Awatar użytkownika
marina
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2014-05-26, 11:33

Post autor: marina »

Z tego, co wiem, to Euphorbium jest środkiem homeopatycznym, więc całkowicie bezpiecznym i na pewno można stosować go dłużej niż zwykłe krople.
polecam jeszcze inhalacje i krople amol.
rydlas
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2014-06-03, 11:50

Post autor: rydlas »

Kiedyś kolega mi polecił Sudafed i naprawdę pomogło :) Myślę że warto spróbować przed wizytą u lekarza.
Awatar użytkownika
majeczka87
-#
-#
Posty: 530
Rejestracja: 2014-08-06, 16:52

Post autor: majeczka87 »

Też polecam Sudafed, wstrzymuje katar na kilka godzin i szybciej przechodzi.
Malicky
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2014-10-20, 15:53
Lokalizacja: wrocław
Kontakt:

Post autor: Malicky »

Jak to mówi przysłowie: katar leczony trwa 7 dni, a nieleczony tydzień...i coś w tym jest. Ale jeśli bardzo Ci dokucza to polecam sudafet w tabletkach.


_______________
Diatermie - co i jak?
weroobihe
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2015-05-27, 13:58

Post autor: weroobihe »

Podobno wąchanie mięty pomaga.
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

Najlepszym sposobem na pozbycie się kataru są domowe sposoby. Ja w przypadku przeziębienia czy właśnie kataru nigdy nie kupuje leków a aptece bo im nie ufam. Moja babcia leczyła się domowymi składnikami i żyje. Ja się w tym do niej przyłączyłam i jak czuję, że coś mnie dopada albo robię się "pociągająca" :) to staram się rozgrzać organizm. I potrzebuje do tego prostych rzeczy takich jak herbata, sok z owoców, czasem rodzice pozwolą mi sobie grzańca strzelić :) Nie dość że dobry to jeszcze skuteczny. Na uciążliwy katar po prostu super. Szkoda, że wielu ludzi daje się robić w konia aptekom nie zdając sobie sprawy jak pozbeda sie kataru bez tych wszystkich udziwnień. jak pozbeda sie kataru
Szczepan
VIP
VIP
Posty: 8
Rejestracja: 2015-02-28, 17:25

Post autor: Szczepan »

Dużo ostatnio czytałem o medycynie naturalnej i bardzo popularnej na zachodzie zwłaszcza we Francji homeoterapii. Jeżeli katar wynika z przeziębienia, a nie z alergii to najchętniej stosuję oscillococcinum - http://oscillo.pl/ . To bardzo popularny lek na przeziębienie. Skuteczny gdy temperatura nie przekracza 38,5 stopnia. Przedtem używałem leków zbijających temperaturę, powodujących pocenie. To jednak nie jest dobre przy stanach podgorączkowych. Temperatura to obrona organizmu przed chorobą. Pożądane jest zbijanie temperatury dopiero gdy przekroczy 38,5,

Na katar w przeziębieniu najczęściej stosuję amol lub maść "tygrysią".
ODPOWIEDZ