pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Szaleniec z Norwegii

Wiadomości ze świata, czyli aktualne wydarzenia na świecie.
czarliczaplin
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2011-07-25, 11:04

Szaleniec z Norwegii

Post autor: czarliczaplin »

Kto by pomyślał, że taki niepozorny człowieczek stanie się z dnia na dzień mordercą. Co sądzicie na temat tego brutalnego czynu w Norwegi?? Zastanawia mnie tylko jedna kwestia, skoro gościu nie nawidził islamistów to dlaczego zaatakował własnych ludzi?? Nie mógł pojechać gdzieć do Turcji i tam rozstrzelać muzłumanów???
basil
-#
-#
Posty: 31
Rejestracja: 2011-07-21, 21:46
Lokalizacja: dalekoo

Post autor: basil »

z kimkolwiek rozmawiam są jednego zdania - kara śmierci lub ew dożywocie. tacy ludzie nie powinni nigdy więcej ujrzeć światła dziennego,a 21 lat to stanowczo za mało.
ten człowiek musiał mieć niezły uszczerbek na psychice, bo nikt normalny by nie wprowadził takiego terroru.

a słyszeliście o tym polaku który udawał martwego? podziwiam za odwagę, choć wiem, że organizm jest wiele wycierpieć w sytuacji zagrożenia życia.
mirek31
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2011-07-21, 18:13

Post autor: mirek31 »

Na pewno 21 lat więzienia dla takiego psychola to za mało ,tacy ludzie resztę życia powinni spędzić w wariatkowie.
czarliczaplin
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2011-07-25, 11:04

Post autor: czarliczaplin »

21 lat to nic! i co taki gościu wyjdzie sobie w wieku 40 paru lat i będzie dalej "sprawował" swoją misję. chore!! powinni go wywieźć do texasu i tam stracić. Tylko najlepiej żeby śmierć była powolna i bardzo bolesna. ... a nie jakieś tam resocjalizacje podczas procesu itp.
WybebeszonyTrup
-#
-#
Posty: 48
Rejestracja: 2011-08-17, 13:04

Post autor: WybebeszonyTrup »

Ale spójrzmy na to racjonalnie, ci których zabił byli młodymi komunistami. To co się tam stało spływa po mnie.
Alonek
-#
-#
Posty: 32
Rejestracja: 2011-09-05, 15:45

Post autor: Alonek »

@up
nie skomentuje... Tragedia to tragedia ! Zginęli ludzie i samo to powoduję refleksje.. Współczuję wszystkim rodzinom i bliskim..
Awatar użytkownika
pumba
VIP
VIP
Posty: 20
Rejestracja: 2012-10-29, 09:23

Post autor: pumba »

Breivik twierdził, że reprezentuje Templariuszy czy innych Illuminatów, nie wiem co o tym sądzić.
Awatar użytkownika
sparklesunshine
-#
-#
Posty: 79
Rejestracja: 2014-04-01, 14:02

Post autor: sparklesunshine »

Jedno można stwierdzić na pewno- u niego żadna resocjalizacja na pewno nie przyniesie skutku, on po wyjściu na bank zrobiłby to samo
ODPOWIEDZ