pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Seria miętowa - Ewa Nowak

Wszystko co związane z literaturą. Możesz tu podzielić się swoją własną twórczością (wiersze, opowiadania itp.).
Minkie
VIP
VIP
Posty: 23
Rejestracja: 2014-02-20, 06:26

Seria miętowa - Ewa Nowak

Post autor: Minkie »

Hej :) Są tu jacyś fani Serii miętowej Ewy Nowak? Odkryłam książki z tej serii kilka miesięcy temu i przepadłam na dobre :) Fajnie byłoby móc wymieniac się uwagami :)
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

Ja trochę czytałam, np. Ogon kici bardzo mi sie podobał. Teraz czaję się by kupić Dwie Marysie.
Efemeryczna
-#
-#
Posty: 28
Rejestracja: 2013-10-08, 14:38

Post autor: Efemeryczna »

Ja też kojarzę i lubię tą serię. :) Nie tak dawno czytałam tytuł "Mój Adam". ;) A te "Dwie Marysie" to jakaś nowość? :)
Minkie
VIP
VIP
Posty: 23
Rejestracja: 2014-02-20, 06:26

Post autor: Minkie »

Efemeryczna - tak :) Premiera "2 Marysi" będzie 2 kwietnia, czekam z niecierpliwością :)
Tez lubię Ogon kici, ale moim numerem jeden jest Niewzruszenie, czytaliście może?
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

Minkie pisze:Efemeryczna - tak :) Premiera "2 Marysi" będzie 2 kwietnia, czekam z niecierpliwością :)
Tez lubię Ogon kici, ale moim numerem jeden jest Niewzruszenie, czytaliście może?
Czytałam, Lew podbił moje serce ;)
błętkina krew
-#
-#
Posty: 335
Rejestracja: 2013-01-16, 13:51

Post autor: błętkina krew »

Owszem, uwielbiam książki z tej serii. Chociaż nie lubię zbytnio psychologicznych porad pani Ewy, jakie można było znaleźć w magazynach, to książki pisze niezłe.
Gadka
-#
-#
Posty: 50
Rejestracja: 2013-12-05, 09:32

Post autor: Gadka »

I ja do nich należę (znaczy się do fanów książek Ewy Nowak) porad nie czytywałam jej ale prozę ma świetną, teraz zaczęłam "Niebieskie Migdały" (nowość) i tym razem jest także co czytać objętościowo, bo ma sporo stron, więcej niż zazwyczaj jej książki!
ance
-#
-#
Posty: 50
Rejestracja: 2014-10-06, 13:30

Post autor: ance »

dostałam na Mikołajki i jest już na pólce z przeczytanymi. fajna ksiazka, dobrze sie czyta i najlepsza postać babci-żandarma :D
Awatar użytkownika
wygadany boj
-#
-#
Posty: 92
Rejestracja: 2012-02-21, 20:54

Post autor: wygadany boj »

To będzie fajne na 15 urodziny dla dziewczyny - nie mojej dziewczyny tylko koleżanka to jest... ;)
ance
-#
-#
Posty: 50
Rejestracja: 2014-10-06, 13:30

Post autor: ance »

wygadany boj pisze:To będzie fajne na 15 urodziny dla dziewczyny - nie mojej dziewczyny tylko koleżanka to jest... ;)
ja się cieszyłam:D szczegolnie ze zbieram mietowa, a jesli koleznka nie zbiera to najlepiej zaczac od 1 czesci (albo najlepiej caly pakiet dac od razu:D)
ODPOWIEDZ