pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Inwestowanie w Opcje Binarne

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tutaj można poćwiczyć pisanie postów.
franek
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2013-09-24, 14:25

Inwestowanie w Opcje Binarne

Post autor: franek »

Hej,

Ostatnio trafiłem w internecie na Opcje Binarne. Jest to odmiana inwestycji na giełdzie.

Miał ktoś z Was z tym do czynienia? Jest to opłacalne?
Awatar użytkownika
efen
-#
-#
Posty: 113
Rejestracja: 2014-02-16, 09:27

Post autor: efen »

Świetny temat jak na forum młodzieżowe. Gratuluję.
błętkina krew
-#
-#
Posty: 335
Rejestracja: 2013-01-16, 13:51

Post autor: błętkina krew »

Nie wiem, o co w tym chodzi, kojarzy mi się z informatyką ;P ja ostatnio zainteresowałam się rentownością obligacji skarbu państwa, ale jak tak czytam to tylko utwierdzam się w przekonaniu, że lepsze będą obligacje korporacyjne.

Efen, nie wiem, o co Ci chodzi, mój kuzyn zaczął inwestować w wieku 18 lat bo miał do tego smykałkę, dziś ma już niezłe źródełko finansowe. Takie mamy czasy, że pieniędzmi trzeba zacząć wcześnie się interesować.
Awatar użytkownika
Grrrruuubas
-#
-#
Posty: 70
Rejestracja: 2014-08-07, 12:17

Post autor: Grrrruuubas »

efen pisze:Świetny temat jak na forum młodzieżowe. Gratuluję.
Dlaczego ? Ja w wieku 17 lat zainwestowałem w swoje pierwsze obligacje korporacyjne, zbierałem na nie troszkę, ale nie rozumiem co ma do tego to że to jest forum młodzieżowe ;)
pomidor6
-#
-#
Posty: 33
Rejestracja: 2019-04-30, 17:53

Re: Inwestowanie w Opcje Binarne

Post autor: pomidor6 »

Pieniądze można w różnorodny sposób inwestować. Obecnie chyba najlepiej inwestować w złoto albo jakieś obce waluty. Dlatego ja zainwestowałam w systemie XTB i teraz mam pewnosc ze moje oszczędności sa bezpieczne i nie dopadnie ich inflacja :)
Joasia85
VIP
VIP
Posty: 23
Rejestracja: 2020-12-14, 10:18

Re: Inwestowanie w Opcje Binarne

Post autor: Joasia85 »

Ja natomiast polecam także rozważyć inwestycję w złoto z pomocą sprawdzonej mennicy, jak Miennica Skarbowa Ceny są naprawdę bardzo dobre, więc opłaca się postawić tutaj na inwestycję bezpieczną na swoją emeryturę, czy dla swoich dzieci na przyszłość. Mam nadzieję, że również pozytywnie będziecie zaskoczeni możliwościami wyboru
karo.joan
-#
-#
Posty: 35
Rejestracja: 2020-09-16, 17:54

Re: Inwestowanie w Opcje Binarne

Post autor: karo.joan »

To nie jest najlepsza opcja, teraz chyba bardziej stabilną opcją jest mimo wszystko złoto, możesz sobie tutaj zobaczyć - https://www.mennicaskarbowa.pl/ mennica skarbowa ma naprawdę dobrą opinię w internecie :)
ODPOWIEDZ